Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Do 46. min izvadio krilo i veznjaka i ubacio 2 stopera. Krenuo zatvarat utakmicu u 37. minuti. Crveni karton ili ne, lik vodi United i igra protiv momčadi koja vrijedi sigurno 10x manje. To sam malo rekao. Sramota. Mogu potrošiti milijarde, dovest 3 Ronalda, šta to vrijedi kad imaš trenera s takvim mentalnim sklopom. I nije mu prvi put da se prilagođava protiv momčadi koje nisu ni blizu Unitedovom rejtingu 

40 minutes ago, Bode said:

 

Vise sam govorio generalno jer je cetiri penala za poluvreme pomalo amaterski i unistava fudbal.

Inace sto se MUTD-a tice, neshvatljivo mi je da se sa onakvim igracima povuces protiv jednog YB i u ostatku meca bukvalno ne sutnes ka golu protivnika.Postavlja se pitanje sta bi radili protiv npr. Liverpula ili City-ja?

Da ne umes da postavis igru sa igracem manje protiv po kvalitetu losijeg protivnika i da pritom ne budes bar kompetentan, ne mogu da razumem.

Ispostavice se da je ovo ipak preskupa igracka za OGS-a, al ajde da sacekamo, vreme ce reci.

Ako su bili penali, neka ih svira 10. Problem je kad se svira ono što se sviralo Sterlingu protiv Danske. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mile1 said:

Bice teska ova sezona za Barselonu bice bas borba za drugo mesto sa Benfikom

Bice velika borba i za top4 u La Ligi za Barcu. Jedino da Laporta dadne otkaz Koemanu i postavi nekog ko ima bar jasan gameplan. Jasno je da se sa ovakvim sastavom Barce tesko moze do neke titule medjutim ovako lose postavljena taktika i uopste svaki segment igre vjerujem da niko ne moze da shvati. 

 

U redu je dati mladim igracima sansu ali i tada treba da postoji neki gameplan. Nije ovo cas fizickog vaspitanja pa da im dadnes loptu i samo kazes igrajte fudbal. Tako mi bas djeluje ovo sve sa Koemanom. Morace Laporta sto prije da reaguje. Nije Barca niti jednu bitnu utakmicu odigrala kako treba od kako je Koeman trener.

 

Sta njemu radi Sergi Roberto na terenu, on nije za ekipe koje se bore za opstanak u prvenstvu sa onakvom formom. Ali kod Koemana je u prvih 11.

Edited by OgX
Link to comment
Share on other sites

Just now, Darth Steva said:

 

Ne postoji igrac koji losije sutira penale od Moa a kako se desilo da tek sada promasi, to mi je jedna od vecih misterija.

Bas cudno je ovako na pamet bi rekao da ima dobar procenat realizacije, ali tehnicki i analiticki dosta lose. Sutira ili po sredini ili mlako u ugao, pomalo bezmudo.

Link to comment
Share on other sites

Sto je najjace, Messi nije ni htio da bude tu ali je morao ici iz Barce a jedino je PSG mogao da ga dovede. A zatim, Mbappe koji je u poslednjoj sezoni ugovora, rekao bih da ce faliti tu motiva. Ali eto vidjecemo, sezona je tek krenula. Ono sto me najvise interesuje je to kako ce Poch uspostaviti igru PSG-a, da li ce imati neku prepoznatljivu igru sa ovako dobrim igracima ili ce to ici iskljucivo na individualni kvalitet bez previse taktickih postavki i ideja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...