Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

3 minutes ago, Bugl Khan said:

Pa imaš 4 jakosne grupe po 8 momčadi. Naravno da će bit jačih i slabijih skupina, uvijek ih ima. Prvaci najjačih liga i pobjednici UEFA natjecanja su očito u prvom potu. Ostali idu po koeficijentu valjda.

U tome je fora od kada su promenili prvi sesir, svake godine imas ekipu koja je zalutala Rusi ili Portugalci i uvek je ta grupa najbednija


Jos je ove godine i Lil zajebao Psz u Ligi Un pa je prvi sesir bio jos slabiji nego inace.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Podrzavam uvodjenje video tehnologije, ajde da se i opravdaju ovi crveni kartoni na kilo zbog zastite igraca od divljackih startova i povreda koje mogu da im upropaste karijeru.Ali ovo ludilo sa dosudjivanjem penala za neke smesne kontakte koje ne inicira u vecini slucajeva odbrambeni igrac(sto bi bilo logicno) nego napadac, letenje preko nogu i ostala sra..a!Stvarno ne znam zasto se to toliko podrzava.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Bode said:

Podrzavam uvodjenje video tehnologije, ajde da se i opravdaju ovi crveni kartoni na kilo zbog zastite igraca od divljackih startova i povreda koje mogu da im upropaste karijeru.Ali ovo ludilo sa dosudjivanjem penala za neke smesne kontakte koje ne inicira u vecini slucajeva odbrambeni igrac(sto bi bilo logicno) nego napadac, letenje preko nogu i ostala sra..a!Stvarno ne znam zasto se to toliko podrzava.

Nisam gledao utakmicu Sevilla - Salzburg pa ne mogu da pominjem konkretnu situaciju ali generalno ovo je veliku problem. Vec sam nekoliko puta primijetio prosle sezone kada napadac, pri gubljenju kontrole nad loptom, namjerno inicira kontakt sa odbrambenim igracem i odmah se penal dosudjuje. Ako su vec uveli tehnologiju, ona treba da sluzi da se sprovede analiza slucaja pa tek na osnovu toga donese odluka sudije. Nije svaki kontakt prekrsaj.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bugl Khan said:

Ne znam o kojim penalima govorite, ali 2. i 3. za Salzburg su bili čisti

 

Vise sam govorio generalno jer je cetiri penala za poluvreme pomalo amaterski i unistava fudbal.

Inace sto se MUTD-a tice, neshvatljivo mi je da se sa onakvim igracima povuces protiv jednog YB i u ostatku meca bukvalno ne sutnes ka golu protivnika.Postavlja se pitanje sta bi radili protiv npr. Liverpula ili City-ja?

Da ne umes da postavis igru sa igracem manje protiv po kvalitetu losijeg protivnika i da pritom ne budes bar kompetentan, ne mogu da razumem.

Ispostavice se da je ovo ipak preskupa igracka za OGS-a, al ajde da sacekamo, vreme ce reci.

Edited by Bode
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...