Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

4 hours ago, n4l1m said:

kae kastrati nie mogao da predje granicu, posto moldavija ne priznaje kosovo..

pa sta ce biti kad moldavija i kosovo budu izvuceni u nekim kvalifikacijama? 

Igrace na neutralnom,vecje bio slucaj između Ukrajine i Kosova. Ja verujem i dalje da Dinamo moze barem preko produzetaka da pobedi šerif u ovom dvomeču.

Link to comment
Share on other sites

Bogami ovaj Birmancevic doneo LS u Malme. On pored ovih golova u kvalifikacijama ima i prilican broj golova u prvenstvu.

Jel on davao neke naznake nekog talenta u nasoj ligi? Jer ja pojma nemam ni gde je igrao, a mrzi me da googlam iskreno.

Gledao sam drugo poluvreme i pored gola bio je dosta pokretljiv i drzao celu levu stranu u poslednjih pola sata drugog poluvremena. Dok je na pocetku drugog cini mi se igrao vise na desnoj ali se cesto ubacuje u sredinu.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Dinamo ima inicijativu ali nema tu neke prave šanse za gol. Pre par minuta Oršić šutira iskosa, jedno 25m, golman isparadirao u korner. Nisam siguran ni da li bi ušla u gol, ali to je bila možda najbolja prilika na tekmi do sada. 

 

Evo sada Petković pored gola, takođe malo zrelija šansa.

 

Sve u svemu, baš tanko...

Link to comment
Share on other sites

Sada u nadoknadi velika šansa za Traorea ali odlična odbrana Livakovića.

Zvezda uslovno rečeno bila bliža prolasku Šerifa i pored toga što je prvi meč odigrala kući pa još pola sata sa igračem manje.

Dinamo imao bolje uslove plus pouku da Šerif nije naivan ali nisu to iskoristili.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...