Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Ispade Ajax :classic_sad: celu utakmicu napadaju i pokušavaju da daju gol. Benfika parkirala autobus. Jedna greška Alvareza koji je napravio nepotreban faul. Nabačena lopta u 16, Nunjez viši od čuvara a Onana amaterski pliva u prazno i eto ga 0:1... Šteta, baš dobar i lep fudbal igra Ajax.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da su igraci Uniteda previse paznje posvecivali odlukama sudije koji po meni nije uopste lose uradio svoj posao. Bilo je tu nekih situacija gdje se moze gledati da li je ili nije bilo prekrsaja ali to su sve situacije daleko od gola. Toga ima na skoro svim utakmicama. Situacija kod gola Atletica, mozda je bio neki prekrsaj nad Elangom ali i to je pitanje kada se pogleda ponovljeni snimak, bio je neki oblik obostranog duela. Ali nije uslijedio kontra napad Atletica, vec neki oblik uobicajene akcije od pocetka, a igraci Uniteda su bas sporo reagovali, od veznog reda do odbrane.

 

Drugo poluvrijeme Atletico igrao na neko svoje iskustvo. Reinildo je odlican igrac.

 

A i Benfica ide dalje.

Link to comment
Share on other sites

Kako se smorim kada ovakve ekipe kao Ajaks ispadnu, a opet ne mogu da kažem da Benfika nije zaslužila jer ljudi po šta su došli to su i ostvarili. Vrhunski su sve zatvorili, a i Aler je trebao bolju utakmicu da ima, mada i to može da se prepiše igračima Benfike kako su ga zatvorili, isto kao i Tadića kome nisu davali da dobije priliku da pošalje neki ubitačan pas. 

Link to comment
Share on other sites

Gol Atletika - u modernom fudbalu, na najvisem nivou, winger mora da isprati beka protivnicke ekipe u ovakvoj situaciji.
Dalot je bio izgubljen u svemiru i ne znam sta ga je nateralo da toliko pridje srcu sestaesterca, ali Elanga je najveci krivac za gol. Dobro, mlad je, neiskusan. Steta po njega i UTD sto je prinudjen da uci na utakmicama ovako velikog znacaja, ali takav je zivot (a njegov, takav kakav je, bolji je od onog koji vode 99%) ljudi 😄

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Pero_Cameron said:

Osnovni paket zovem onaj koji ja imam na TV 😂

Ma i kod nas jedu govna. Imam Arene 1-6 (što nije osnovni paket, u osnovnom ti daju samo Arenu 1) i jedna utakmica je na Areni 1, a druga na Areni 7. Znači platiš taj sportski paket od 6 Arena, ali u međuvremenu ubace još 4 kanala. Pamtim dok sam imao samo tu Arenu 1. Znači skupine Lige prvaka, brdo utakmica, Dinamo igrao. Znači Dinamo nema šanse da je na jedinici. Al ajd, to i razumijem. Ali su oni obavezno stavljali najgoru utakmicu. Znači Sheriff, BATE Borisov, Olympiacos, Basel, Ludogorec... Baš smradovi. Ono, neko bi sjeo i odabrao utakmicu koju nitko ne želi gledat i to bi pustili na Arena 1. Dno dna

Link to comment
Share on other sites

Kod nas sada ove najbolje i najzvucnije utakmice idu na Arene Premium (ima ih 3 kanala). I sve je to super dok budu ovako u osnovnom paketu, ali kada krene PL od sledece sezone ne verujem da ce ostati ovako isto. Papreno su placena prava i morace to nekako nadoknaditi od gledalaca. Cenim da ce te 3 Premium Arene ici u neki sportski premium paket. 

Jedino sto bi mogli da promene da Zvezdu i Partizan sklone sa Premium kanala i stave na obicnog keca koji bi ostao u osnovnom paketu, da bi mogli da gledaju i oni koji ne bi da placaju dodatne pare za ove Premium kanale. 

 

Nesto ce da moraju da menjaju tu, ovakve cene da ostaju nece. Ili ce praviti taj premium paket, ili ce podici cenu za osnovni paket onoliko koliko bi trebao da kosta premium paket, ali ce ostaviti premium kanale u osnovnom paketu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znao sam da ce da izgube od samog pocetka, jer im je Felix nekoliko puta pobegao , a da ih je spasla samo sreca. Odbrana blagi uzas, a napad svako za sebe. Mada , imao je i Real puno srece, plus Oblak koji vredi koliko i ostatak tima.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, dzoneee said:

Kod nas sada ove najbolje i najzvucnije utakmice idu na Arene Premium (ima ih 3 kanala). I sve je to super dok budu ovako u osnovnom paketu, ali kada krene PL od sledece sezone ne verujem da ce ostati ovako isto. Papreno su placena prava i morace to nekako nadoknaditi od gledalaca. Cenim da ce te 3 Premium Arene ici u neki sportski premium paket. 

Jedino sto bi mogli da promene da Zvezdu i Partizan sklone sa Premium kanala i stave na obicnog keca koji bi ostao u osnovnom paketu, da bi mogli da gledaju i oni koji ne bi da placaju dodatne pare za ove Premium kanale. 

 

Nesto ce da moraju da menjaju tu, ovakve cene da ostaju nece. Ili ce praviti taj premium paket, ili ce podici cenu za osnovni paket onoliko koliko bi trebao da kosta premium paket, ali ce ostaviti premium kanale u osnovnom paketu. 

Pa kolko vi imate Arena tamo onda? 10 običnih i 3 premium?

Link to comment
Share on other sites

I meni je zao sto je Ajax ispao. Igraju bas dobar fudbal, dosta konkretan i bez previse komplikovanja. Ali sinoc bez neke sanse, uglavnom su to samo bili opasni napadi. Ali nije bila dosadna utakmica jer Ajax pokusava da nabija tempo, a i ritam je bio dobar. Steta sto su ispali jer bi bile ozbiljne utakmice izmedju njih i najjacih evropskih klubova.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

I meni je zao sto je Ajax ispao. Igraju bas dobar fudbal, dosta konkretan i bez previse komplikovanja. Ali sinoc bez neke sanse, uglavnom su to samo bili opasni napadi. Ali nije bila dosadna utakmica jer Ajax pokusava da nabija tempo, a i ritam je bio dobar. Steta sto su ispali jer bi bile ozbiljne utakmice izmedju njih i najjacih evropskih klubova.

Slažem se, ovako će Benfika da bude topovsko meso za svakog protivnika. Nunjez je majstorčina, kako ga je Almerija namirisala još dok je bio klinjo. Gravenberch iz Ajaksa je next big thing, nadam se da će ga Liverpul pokupiti pošto bi nam legao kao budali šamar. Fizički dominantan, visok, brz, tehnički potkovan, odličan pregled igre.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Bugl Khan said:

Pa kolko vi imate Arena tamo onda? 10 običnih i 3 premium?

8 sport i 3 premium.

 

4 hours ago, Del Piero said:

I meni je zao sto je Ajax ispao. Igraju bas dobar fudbal, dosta konkretan i bez previse komplikovanja. Ali sinoc bez neke sanse, uglavnom su to samo bili opasni napadi. Ali nije bila dosadna utakmica jer Ajax pokusava da nabija tempo, a i ritam je bio dobar. Steta sto su ispali jer bi bile ozbiljne utakmice izmedju njih i najjacih evropskih klubova.

 

Odlican fudbal igraju, ali im se sinoc bas nije dalo. Ima tu svakako i do odlicne defanzivne postavke Benfike, ali Ajaks nije sinoc izgledao kako je inace izgledao u LS ove sezone. Prakticno jednu priliku ako su stvorili ozbiljniju na mecu, a obicno naprave nekoliko takvih. Jbg. Ja sam za njih navijao u LS i bas sam voleo da ih vidim protiv nekog zvucnijeg imena, sad mi se LS vise i ne gleda toliko iskreno.  

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Igrao Duci prvo poluvreme, drugo ga nisam video isto kao i ceo Juventus.:classic_biggrin:

 

Jel realno da Juventus igra sa tri zadnja vezna ovakvu utakmicu? Jel oni nemaju drugih opcija u vezi. Artur je stvarno prelos, mada takav bio i Kulusevski tamo pa sada u Totenhemu ima asistenciju po mecu. Lokateli mi je delovao kao opasan igrac kod Mancinija na EP-u, sada u Juventusu loptu ne moze da ustopuje. 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, dzoneee said:

Igrao Duci prvo poluvreme, drugo ga nisam video isto kao i ceo Juventus.:classic_biggrin:

 

Jel realno da Juventus igra sa tri zadnja vezna ovakvu utakmicu? Jel oni nemaju drugih opcija u vezi. Artur je stvarno prelos, mada takav bio i Kulusevski tamo pa sada u Totenhemu ima asistenciju po mecu. Lokateli mi je delovao kao opasan igrac kod Mancinija na EP-u, sada u Juventusu loptu ne moze da ustopuje. 

Duci mora sam za sebe da kreira u nedostatku Dibale i Kijeze, baš loše izgleda Juventus. Ubiše ih i povrede pa guraju sa 3 zadnja vezna, sad bi im Kuluševski valjao, nemaju krila ni za leka, pa su vratili Kuadrada na krilo. Lokateli bi mogao da bude rezerva u ozbiljnoj ekipi, ali ništa više od toga. Žalosno na šta im liči igra i postava, bilo je samo pitanje kad će ih neko nalupati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...