Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Inter igrao lep fudbal ali dzabe kad nisu mogli da krunisu to golom ili golovima. Liverpul na kraju ovo rutinski dobio. Jaci su, nema tu dileme, iskusnija ekipa i kvalitetnija. Inter me je prijatno iznenadio sa ovakvim fudbalom. Nisam ga puno gledao u poslednjih nekoliko godina, ali ne cudi me sto su najkvalitetnija ekipa u Italiji. 

 

Da uspeju da zadrze neke igrace plus da se jos malo pojacaju bilo bi to bas jedna odlicna ekipa. Eto da su zadrzali Lukakua, uz Lautara, Brozovica, Damfrisa, Handanovica, Perisica, Cahanoglua bila bi to druga prica. 

 

Jedva cekam da vidim Ajaks. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Drug Crni said:

Ne kažem da nisi u pravu, ali prilično smela izjava obzirom da je jos uvek na nekom početku ozbiljne trenerske karijere. Možeš li pojasniti stav? 

Protiv Juventusa i Milana je napravio istu stvar. Prvo poluvrijeme odlično igraju, imaju 1-0. Od početka drugog poluvremena odmah počinje da zatvara utakmicu. Čak ne pokušavaju ni kontre da igraju. Protiv Juvea Džeko kreće u kontru, ali bukvalno nijedan igrač ne trči. Uvodi raspalog Sančeza umjesto Lautara protiv Milana, lik dribla prema svom golu i primaju idiotski gol iz te akcije. Sve su to loši pokazatelji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Protiv Juventusa i Milana je napravio istu stvar. Prvo poluvrijeme odlično igraju, imaju 1-0. Od početka drugog poluvremena odmah počinje da zatvara utakmicu. Čak ne pokušavaju ni kontre da igraju. Protiv Juvea Džeko kreće u kontru, ali bukvalno nijedan igrač ne trči. Uvodi raspalog Sančeza umjesto Lautara protiv Milana, lik dribla prema svom golu i primaju idiotski gol iz te akcije. Sve su to loši pokazatelji.

 

A mozda je samo Italijan xD

Link to comment
Share on other sites

Dobro, primeri su ti dobri, korektni. Govore nešto, ali sačekajmo ipak. Videćemo koliko brzo i da li je spreman da radi korekcije i ispravlja greške.. Da napreduje. 

Ja i dalje mislim da je talentovan trener, u Laciju je nametnuo neku prepoznatljivu igru, fudbal mu je imao fizionomiju.. 

Edited by Drug Crni
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa nije Inter igrao protiv Liverpula dobro prvo poluvreme, nego tek u drugom. Inter je lepo igrao u drugom poluvremenu sve dok nisu primili prvi gol, posle toga su pali. Falilo je Interu znanja da postigne taj gol i prelomi tok utakmice u svoju korist.

 

Sad kakav ce Inzagi trener biti videcemo. Liverpul ima mnogo kvalitetniju ekipu nego Inter takodje. 

Link to comment
Share on other sites

Odlicno je odigrao Inter, potpuno su me iznenadili, sve od 15. minuta do primljenog gola bili su bolji rival ali nisu mogli to da krunišu golom. Jednostavno nemaju kvalitet u špicu kako bi napravili neko iznenadjenje protiv ekipe ranga Liverpula, ostareli Dzeko i Lautaro koji mi sve vise izgleda kao klasicni prehajpovani latinoamericki šabančić nisu dovoljno dobri da naprave neku štetu odbradi Redsa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...