Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

3 minutes ago, threepwood said:

Kakav Simeone useri me do kraja specijal. 28% posed, 2 puta predju centar i imaju 2:2 

Atletiko 4 udaraca na gol. Liverpul 2.

4 minutes ago, threepwood said:

Kakav Simeone useri me do kraja specijal. 28% posed, 2 puta predju centar i imaju 2:2 

Atletiko 4 udaraca na gol. Liverpul 2.

 

Edit. Sta radi odbrana Liverpula na ovom meču, zajedno sa Alisonom.

Link to comment
Share on other sites

Kad neko krene da kritikuje Piksija zbog ofanzivne igre te rupa u odbrani nek pogleda samo sta PSG radi protiv Lajpciga :classic_laugh: Psg igra napadacki, ali cim malo izgubi loptu na sredini terena ovi im naprave neku kontru/polukontru. A i prekide ne brane nesto bog zna sta.:classic_biggrin: 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mr clutch said:

Pa obicno VAR ne preokrene odluku kod ovakvih minimalnih kontakata. Pogotovo u PL.

Da upravo to. Obično ne gledaju intezitet starta i gledaju samo da li je bilo starta ili ne. Moguće da su procenili da nije bilo starta, ali ko zna.

U svakom slučaju Atletiko je sam kriv za ovaj poraz.

Link to comment
Share on other sites

Siti ozbiljno izgazio Brizh, jeli su ih u svakom posedu. 4i gol je postigao mladi Palmer a upisao se pri kraju i Marez jos jednom (prvi s bele tacke) , 1 primili za ubedljivih 5-1

Fasciniran sam kako je Ajax ugazio Dortmund bez primljenog gola, bio sam ubedjen u gg3+ i taj gol Dortmunda koji nije pao mi na kraju oborio tiket ;D 

Ocekivao sam da Real zgazi Shaktar, posle nesrecnog autogola sve je krenulo ka ponoru za Ukrajince, i svakako tuzan sto je Sheriff izgubio (mada je serija morala nekad stati)

lpool igra zaista impresivno, bas odskacu uz Siti i Bajern, mada strasan fudbal pice i Celzi, Ajaks ,(sve bolji) Real...

 

Mancha-Atalanta poslastica sutra, nadam se prenosu na RTSu te utakmice, trebalo bi da bude golova i spektakla 

Link to comment
Share on other sites

Lajpcig drzao cas fudbala na "Parku princeva",a onda se samoubio za sve pare. Marsh takticki potukao Pochettina,ali vise nego amaterske greske odbrane ih odvele u poraz. 
PSG..ja celu sezonu ne vidim ideju kod njih,sta oni igraju,posebno kad imaju loptu. Sve se svodi na trojku napred..na njihove individualne minijature i bravure. Njih bi trenutno Ajax preskocio,a kamoli neki od jacih timova.
Kad ih pomenuh - Ajax je bombona od ekipe,prvi "Dark Horse" takmicenja. Igraju ozbiljan takmicarski fudbal,ne samo zanimljiv. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Problem PSGa lezi i u tome sto im neki od najboljih igraca nisu srecni sto su tu. Prije svega mislim na Mbappea i Messija. Zna se da je Mbappe htio da ide u proteklom prelaznom roku i da vjerovatno odlazi na kraju sezone, dok Messi cesto pomene da je dosao u PSG jer je morao zbog nemogucnosti ostanka u Barci. Dakle to su dvojica koji, po mom misljenju, za sada igraju kao da nisu motivisani. Zatim, tu je i Neymar koji je vec pokusavao nekoliko puta da napusti PSG tako da je pitanje koliko se i njemu igra fudbal u PSG. Postoji ta profesionalna strana koje treba da se pridrzavaju igraci ali ipak je ovo fudbal, cesto je od presudnog znacaja motivisanost.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...