Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Pogledah celu tekmu, fino je to izgledalo, naročito kada se uzme u obzir da se igralo samo par dana posle Slovačke.

 

Ne znam naravno da procenim kvalitet Voždovca, ali svakako da bi ovako trebale da izgledaju utakmice u domaćoj ligi, posebno na JNA.

 

 

Nego, ima li šanse da dovedemo još nekoga? Prelazni rok gotov?

Link to comment
Share on other sites

Tražimo još, pre svega krilne napadače, a pominje se i golman. Dvojica napadača su u fokusu, za jednog su odbijene već dve ponude (Tvente).

 

Bili smo dosta aktivni, dobar tempo, a realizacija fantastična. Ovakav Natho (kakav je od početka sezone) nam treba za razbijanje bunkera u domaćoj ligi, a za Evropu ćemo da vidimo šta i koliko može. On će uvek izmisliti pas a to je najvažnije u LingLongu.

Link to comment
Share on other sites

Gledam. Najveci problem za nas je sto nam Rusi nikad nisu lezali... inace prilicno iskusna i prosecna ekipa ciji je glavni igrac Ekvadorac Noboa koji dugo igra u Rusiji i za koga ste verovatno culi, kao i stari Burmistrov. Pozadi vrlo tvrdi i spori...

Fifti fifti, reklo bi se.

Link to comment
Share on other sites

Pomenuo bih samo da ono sto Stanojevic izvlaci iz ove ekipe nije dovoljno pohvaljeno. Gledajuci siru sliku, ovako kako su se Bombas i ekipa posvetili prelaznom roku je skandalozno. 

Stanojevic zasluzuje sve pohvale jer je od ove gomile napravio vrlo takmicarsku ekipu, koja ne izlazi previse iz svojih limita. Dobro, neracunajuci kada se Miljkan nadje po desnom boku usamljen pa uzme i centrira.

 

Ono sto me brine jeste da je prosto nemoguce da ekipa koja ima ovoliko rupa, nedostatka kvaliteta i uzasnih limita u najbitnijim segmentima igre odrzi visoki novo u kontinuitetu cele sezone. Kad to kazem, mislim na dva fronta - videli smo prosle sezone da je izvuceno i vise od maksimuma od manje-vise slicne ekipe dok smo marili samo o domacoj ligi.

 

Takodje, radujem se dolasku Lukaca, iz prostog razloga sto Pop, iako mlad i iako je odbranio penal, jednostavno je jako daleko od nekog optimalnog nivoa kojem Partizan bi trebalo da tezi. Cak i utakmica u Slovackoj, koja mu je do sada najbolja u karijeri, je pokazala neke red flags pocev od njegove kretnje kada protivnik ulazi u poslednju trecinu, pa sve do reakcija prilikom centarsuta sa strane. Imao je i onaj brainfart kada se zaleteo na loptu ko konj i promasio, a ona srecom otisla u aut, mislim da je bila posle nekog slobodnog udarca.

 

Inace, da ne bude da sam samo namracio, za sada mi se vrlo dopada kako Sanicanin izgleda u paru sa Vujacicem, iako je ovaj drugi u revansu bio dosta los. Opet, ne donose se misljenja i zakljucci na konto 45 ni 90 minuta, tako da ne bih tu brinuo, Vujacic je ionako jedna od najjacih karika ove ekipe, kako god to zvucalo.

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...