Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Ali ja zameram vama koji ovde pisete o glupostima i pridajete znacaj nebitnim stvarima i ljudima. Ja ne razumem ni te ljude koji dodju na stadion i umesto da bodre svoj klub, pevaju nase pesme, oni rade to sto rade. Ova publika ne oseca igru i umesto da kad vidi da ekipa pada podigne je pesmom i hukom, ona radi sasvim suprotno. Ako neko zeli promene stadion sigurno nije mesto gde se one ostvaruju.
Sad malo o onome zbog cega smo se i okupili ovde. Igrali smo visok presing i dok smo mogli tim tempom stvarali smo sanse. Izmene nisu nista promenile. Morala se iskoristiti bar jos jedna sansa. No mislim da smo bolja ekipa i da i tamo pobeda ne bi trebalo da bude problem.


Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 2
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Alek The Great said:

Ali ja zameram vama koji ovde pisete o glupostima i pridajete znacaj nebitnim stvarima i ljudima. Ja ne razumem ni te ljude koji dodju na stadion i umesto da bodre svoj klub, pevaju nase pesme, oni rade to sto rade. Ova publika ne oseca igru i umesto da kad vidi da ekipa pada podigne je pesmom i hukom, ona radi sasvim suprotno. Ako neko zeli promene stadion sigurno nije mesto gde se one ostvaruju.
Sad malo o onome zbog cega smo se i okupili ovde. Igrali smo visok presing i dok smo mogli tim tempom stvarali smo sanse. Izmene nisu nista promenile. Morala se iskoristiti bar jos jedna sansa. No mislim da smo bolja ekipa i da i tamo pobeda ne bi trebalo da bude problem.


Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Izvini, ali:

1. ovaj mulj od drzave, vlasti, olosa i tuzan zivot naroda je sve samo ne glupost i nebitna stvar, vec sve suprotno. Fudbal u Humskoj je trenutno nebitna stvar, a na sta lici, mogu slobodno reci i glupost.

2. to je skoro pa jedino mesto gde moze nesto da se promeni. Kada bi se sa oba stadiona orilo "Vucicu pederu", mnoge stvari bi drugacije izgledale. To zna i zvalavi, zato je spreman i da gazi preko mrtvih da bi odbranio "tisinu" na tribinama.

 

1.jpg.65eb023d68f1e81a86475690f7dc69bb.jpg

Edited by Klipan
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Quote

Utakmica protiv Dunajske Strede bila je poslednja za Vladimira Stojkovića u dresu Partizana, jer će u subotu i zvanično postati član Al Feihe iz Saudijske Arabije. Ovaj klub je već neko vreme na pripremama u Srbiji, a kako je trener Vuk rašović, a njegov pomoćnik Ljubiša Ranković, jasno je odakle je potekla inicijativa za transfer kapitena crno-belih

Putuj igumane

Link to comment
Share on other sites

Ocigledan nedostatak kvaliteta 

Hoce oni ali jbg treba i neko znanje 

U napadu zavrsnica debelo skripi ali smo zato pozada nesigurni

 

Hvala ljudima sa istoka na navijanju i otporu gamadi

Jug sipu ga

Vucicu znas vec

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Apropo cetvrtka: povedoh bratance na istok i ulece uniformisana stoka sa juga da nas "vaspitava"

E, necete, majke vam ga, ipak sam ja stari Commando iz BJ.....

Jedino mi bilo zao sto su deca to gledala - ne znaju me u tom "udri stoku" modu.

Hanuma i snajka me docekase sa "Pizda ti materina luda - kud povede decu sa sobom?"

:classic_blush:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...