Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Bio sam vam na utakmici i smrzao se kao picka*

 

Rutinski odradjeno, mali Milovanovic vam je odlican. Ne znam sto ga je Stanojevic izveo, svi se pohvatali za glavu kad je Rikardo usao umesto njega i odmah dobio udarac i legao na zemlju.

 

Pavlovic pojma nema, Scekic je jedno 70 lopti udario glavom, Lutovac tja, Pantic isto los, Jojic se najvise nudiotm, ali ni on se nije proslavio.

 

Dubocica, jebiga, treca liga. Igrac sa brojem 12 je jeziv, nijedno tacno dodavanje nije imao. Golman onako.

 

Skandiralo se Ratku Mladicu par puta sa juga (tj. severa ovog puta), sa zapada je jednom krenulo Vucicu homoseksualce, ali je zamrlo brzo. Bila neka sorka medju placenim navijacima.

 

Sve u svemu, svi ucesnici zadovoljni, i opsti smrz.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Čini mi se da je Milovanović jak kao bivo i da ume lepo da se gradi. Nažalost, nisam ga gledao danas.

Milovanovic je zver. Na pocetku je karijere, visok 195 (mozda ugrabi jos koji cm), fizicki dominantan. Novi Drogba, pravi terminator, nadavace se golova u nekom klubu koji nije Partizan to je sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Legendarni fudbaler Partizana Momčilo Moca Vukotić je preminuo.

 

Imam dovoljno godina, tako da sam imao čast i zadovoljstvo da majstora gledam uživo.

R.I.P.

 

EDIT

Vukotić je jedan od najvećih fudbalera Partizana svih vremena, dva puta je igrao za crno-bele – od 1968. do 1978. i od 1979. do 1984. godine, a bio je i trener u sezoni 1988/1989-

Iza Saše Ilića je drugi po broju utakmica u dresu crno-belih.

Za reprezentaciju Jugoslavije odigrao 14 utakmica i postigao četiri gola.

Kao igrač nosio je dres Bordoa, a kao trener je vodio još Panionios, Altaj, Nea Smirnis, Apolon Limasol, Etnikos, reprezentaciju Kipra, Farul, PAOK, Levadijakos i Panseraikos.

Edited by goofy
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...