Jump to content

FK Partizan 2021/22


Xpert

Recommended Posts

12 hours ago, Arsenije Pesic said:

Gledam Obradovića protiv Kiprana, 'ajde kapiram povredu, pauze, znam da neće više nikad biti igrač kakav je bio u prajmu, ali neke stvari...njihov igrač ima loptu kod njihove korner zastavice, okrenut leđima, to je naša lopta 1/1, samo je pitanje da li je osvajamo u polju ili će ovaj da je pošalje u aut, i Obradović tu pravi faul nad njim, gura ga sa obe ruke

Ne znam šta se desilo sa njim, mislim da mu fali kontinuitet. Urošević je bio očajan poslednju utakmicu, ne bi se začudio da čak i počne derbi. Zato je Miljkon pokidao, perfektan pozadi, stalno se ponavljao, čak je i na skoku bio opasan.

12 hours ago, Arsenije Pesic said:

Zaboravih da pomenem Meniga, skoro mi se neko nije tako dopao na prvo gledanje

Kada sam ga gledao protiv Radničkog, prvo nisam mogao da verujem koliko je brz i tehnički potkovan, pa mi nije bilo jasno kako takav igrač može da dodje kod nas. Sad mi je jasno... dečko nema duel igru, jako je slabašne gradje. Imaćemo koristi od njega ali ne u tvrdim utakmicama. Ne vidim ga u derbiju, osim ako povedemo, pa zadnjih 15 minuta.

7 hours ago, Barkley#34 said:

Meni se čini da je Jović bio dosta konkretan i prodoran u evro utakmicama na JNA, čak od njega najviše očekujem sutra, kad je napad u pitanju.

Ponavljam se, ali mali je stvarno nestvaran talenat. Jak u nogama, prva dva-tri koraka pakleno brza, tehnika perfektna. Mi smo drugi tim kad je on na terenu. Ali, još tu ima straha, treba mu utakmica, nikako mi se ne svidja da mu Menig uzima minute.

11 hours ago, Barkley#34 said:

Umesto Rikarda kad/ako obezbedimo sigurno vođstvo

Ne može druže da udje umesto Rikija, izgubili bi dubinu, jedino ako je Holender već u igri pa da ode na špica. Inače Holender se raspada, deluje mi nezadovoljan što nije starter.

 

I malo o derbiju. Gledao sam ih protiv Brage. Biće pakleno teško, puni su samopouzdanja i igraju dobro. Defanziva im je sigurno jača strana, ali ofanzivno ta leva strana je mnogo opasna. Ko god bude igrao uz Zdjelara, isto je... Miljko će biti heroj ako pobedimo.

Prednost naša je sigurno Jović koga ne mogu da zatvore i naravno JNA, gde se pogube po difoltu. Nadam se da će Riki da igra, stvarno je u neverovatnoj formi.

Najviše se plašim sudjenja i VAR-a, sviraće im penal za svaki kontakt u 16. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dekifisher said:

Ne znam šta se desilo sa njim, mislim da mu fali kontinuitet. Urošević je bio očajan poslednju utakmicu, ne bi se začudio da čak i počne derbi. Zato je Miljkon pokidao, perfektan pozadi, stalno se ponavljao, čak je i na skoku bio opasan.

Kada sam ga gledao protiv Radničkog, prvo nisam mogao da verujem koliko je brz i tehnički potkovan, pa mi nije bilo jasno kako takav igrač može da dodje kod nas. Sad mi je jasno... dečko nema duel igru, jako je slabašne gradje. Imaćemo koristi od njega ali ne u tvrdim utakmicama. Ne vidim ga u derbiju, osim ako povedemo, pa zadnjih 15 minuta.

Ponavljam se, ali mali je stvarno nestvaran talenat. Jak u nogama, prva dva-tri koraka pakleno brza, tehnika perfektna. Mi smo drugi tim kad je on na terenu. Ali, još tu ima straha, treba mu utakmica, nikako mi se ne svidja da mu Menig uzima minute.

Ne može druže da udje umesto Rikija, izgubili bi dubinu, jedino ako je Holender već u igri pa da ode na špica. Inače Holender se raspada, deluje mi nezadovoljan što nije starter.

 

I malo o derbiju. Gledao sam ih protiv Brage. Biće pakleno teško, puni su samopouzdanja i igraju dobro. Defanziva im je sigurno jača strana, ali ofanzivno ta leva strana je mnogo opasna. Ko god bude igrao uz Zdjelara, isto je... Miljko će biti heroj ako pobedimo.

Prednost naša je sigurno Jović koga ne mogu da zatvore i naravno JNA, gde se pogube po difoltu. Nadam se da će Riki da igra, stvarno je u neverovatnoj formi.

Najviše se plašim sudjenja i VAR-a, sviraće im penal za svaki kontakt u 16. 

Aha igraju dobro, gledao si Zvezdu ali se plašiš suđenja,ok logično. 

Link to comment
Share on other sites




Najviše se plašim sudjenja i VAR-a, sviraće im penal za svaki kontakt u 16. 


Moze li da prodje jedan derbi uoci kojeg se ne pominje sudjenje?! Utakmica nije ni pocela, a vec ste svirali penal za CZv. Ovaj derbi ulazi u istoriju kao prvi na kom ce se primeniti VAR tehnologija.
Ali, nije ni VAR svemoguc. Samo da podsetim - i u fudbalu postoji nesto sto se zove "slobodno sudijsko uverenje" i to vazi kako za sudije na terenu tako i u var sobi. A i odluke posle pregledanja snimaka se razlikuju od lige do lige. Gledajuci VAR u calcu prosle sezone penali su se svirali bukvalno za sitnicu, dok npr u nekim drugim ligama je bilo kao i do sada.
Meni je VAR odlicna stvar. Voleo bih samo kad bi se to pregledavanje snimaka malo ubrzalo. Mozda bi bilo dobro da se ekipama da mogucnost za po jedan celendz, za neke situacije koje se inace ne proveravaju.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Isto ne želim ni da razmišljam o suđenju, najmanja mi je briga.

 

I mi imamo to samopouzdanje. Mislim da su individualno jači ali možda je naš adut kompaktnost koju smo postigli. I ja se bojim njihove leve strane, posebno jer će Miljković verovatno često biti ostavljen od strane Markovića. Ako im ne igra Pavkov, štoperi bi u teoriji trebalo da imaju lakši posao pa će moći da obrate pažnju na ostatak napada, koliko je to formacijski moguće.

 

Sredina mora da uguši Kangu i Ivanića. S druge strane, oni će stisnuti Natha, nadam se da će dati bar jedan pravi pas. Fali nam ona blenta od Sume na pola sata. Kao što rekoh, pritisnuće Rikija, priželjkujem da im Jović razbije odbranu po boku.

 

Sve su ovo poznate stvari, kao što se zna i da će biti tvrdo i da jedna greška ili prekid mogu da reše utakmicu, kao mnogo puta do sada.

Link to comment
Share on other sites

Partizan (4-2-3-1): Popović – Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Jojić – Marković, Natho, Jović – Rikardo. 
 
Klupa: Stevanović, Holender, Menig, Živković, Šćekić, Ostojić, Milovanović, Terzić, Obradović, Lutovac, Smiljanić
Evo i ovako7b4c79a93e98342d4bfca0657c241fad.jpg

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Odbrana malo klimava, od veznog reda ka napred vremenom sve ozbiljnija i sigurnija igra. Posle prvog gola je morao da se da jos jedan, Urosevic je propustio blizi ugao, al igra obecava, samo bez povlacenja sad!

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...