Jump to content

Košarka - Tokio 2020


Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 said:

Nego? Nisam odavno slusao prenose u CG. Ima slican glas

 

Mislim da je ovo onaj Dragisa. 

 

Nemaju slican glas nego nisi odavno slusao. 😄

 

Grga je komentatorska legenda, njega ko ne stavi na mute do kraja meca zasluzuje neku premiju. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Francuska je vrlo dobra reprezentacija, čak odlična. Rekla bih da će se umešati u borbu za medalju ali ostati bez iste. Što se tiče USA, moraju da se uigraju još malo, verujem da će biti bolji kako turnir bude odmicao i taman toliko dobri da uzmu ovo zlato. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nece se uigrati za 15 dana bez normalnog treninga.

Meni bude zao sto smo 2019. i sada sa veoma jakom ekipom podbacili, kad vidim kako su ranjivi Ameri, ali sa druge strane moj utisak je da mi ne umemo sa njima. U Riju su nas oprali 30 razlike u finalu, a Spance su jedva dobili u polufinalu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

Treba im malo da se zagreju. Francuzi su baš gabaritni, Gobert uvek igra dobro protiv USA. 

Previse se zadovoljavaju sa sutevima sa poludistance i trojke. Ocekivao sam bolji protok lopte.

 

Svakako da su 1 favoriti ali nema tu ozb konkurencije za njih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Betolingar Misdongard said:

Green i Adebayo su idealan tandem pod košem za Amere. Mogu sve da preuzimaju, dobro čuvaju reket. Ne treba Amerima ništa više od centara.

 

Tako je, ja sam inace "ljubimac" starih, dobrih, klasicnih centara ali sta znam, valjda Greg bolje konta kosarku od mene.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Pa nece se uigrati za 15 dana bez normalnog treninga.

Meni bude zao sto smo 2019. i sada sa veoma jakom ekipom podbacili, kad vidim kako su ranjivi Ameri, ali sa druge strane moj utisak je da mi ne umemo sa njima. U Riju su nas oprali 30 razlike u finalu, a Spance su jedva dobili u polufinalu.

Sem DBook-a, Khash Money Midltona i Holideja ovi igrači su na okupu već par nedelja, fino igraju ali će tempirati formu kroz turnir. Za naš trenutni sastav ovaj sastav USA nije ranjiv ni u ludilu, nažalost.

 

Edit: Dejm će na ovim OI imati daleko više ličnih grešaka nego u par NBA utakmica. 😂

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Green i Adebayo su idealan tandem pod košem za Amere. Mogu sve da preuzimaju, dobro čuvaju reket. Ne treba Amerima ništa više od centara.

Mogu zamisliti sta bi im mladji Gasoli radili. Jokic takodje.

 

@Del Piero nas su uzeli bas za ozbiljno u finalu jer znamo sta je bilo u 1 mecu tada. Inace taj tim Amera je za klasu ako ne i dvije kvalitetniji od ovog sada

Link to comment
Share on other sites

Videcemo, meni ne deluje da ce se oni ovde prosetati do zlata.

@Miki28Naravno da su nas uzeli za ozbiljno, ali ne verujem da su ista manje uzeli Spance ozbiljno u polufinalu, pa je bila utakmica maltene na jednu loptu. Mozda cudno zvuci jer su to Ameri, ali mislim da oni nama ne odgovaraju, dok Spanci umeju da odigraju sa njima i da su ovi bili za nijansu slabiji ovi bi ih klepili u Pekingu ili u Londonu.

Link to comment
Share on other sites

Miki, otkad se ti baviš šbbkbb pričama? 😄  Koga briga šta bi im Jokić radio kad nije tu, a Gasol braders su omatorili. Ovo je sasvim dovoljna centarska linija za košarku koju trenutno igraju.

 

Neće se prošetati kroz turnir, ali mislim da su taman toliko bolji da osvoje zlato. Iz ove perspektive deluje da im mogu pomrsiti konce Španci i Australijanci, ako se upristoje do tog potencijalnog susreta.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Videcemo, meni ne deluje da ce se oni ovde prosetati do zlata.

@Miki28Naravno da su nas uzeli za ozbiljno, ali ne verujem da su ista manje uzeli Spance ozbiljno u polufinalu, pa je bila utakmica maltene na jednu loptu. Mozda cudno zvuci jer su to Ameri, ali mislim da oni nama ne odgovaraju, dok Spanci umeju da odigraju sa njima i da su ovi bili za nijansu slabiji ovi bi ih klepili u Pekingu ili u Londonu.

Slazem se, Spanci umiju da igraju sa njima. Pau Gasol je imao fenomenalne partije protiv njih uvijek jer je i sam klasa a i dobru odbranu su peglali.

 

Mislim da smo mi tad usli zadovoljni sa finalem ali i ovi su imali brutalan tim. 

 

I dalje ne mogu da prezalim SP prije 2 godine🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Del Piero said:

Ma KD nam je spakovao 30+ koliko se secam, od njega je zavisilo dosta, kao i sad.

Ma da, 30 dao a ubio nas u 2/4, mislim da je dao 20-22 poena u toj cetvrtini i to je bilo i neke serije trojki ako se dobro sjecam. I Kazins je dao neke poene u seriji. Bas su nas razmontirali u 2/4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...