Jump to content

Košarka - Tokio 2020


Recommended Posts

Bravo Frans, čvrsto su igrali i na kraju dobili prilično ubedljivo, ne toliko rezultatski koliko su ostavili bolji utisak. Furnije ne pamtim kad je poslednji put odigrao ovakvu utakmicu, skoro perfektnu sem par nerezonskih šuteva, generalno mislim da on uvek bolje odigra za reprezentaciju nego za klub. Batum kao da je juče nas jebavao na SP a ne 2014. i čovek i dalje igra, rispekt.

 

Što se tiče USA, sad može kolektivna pljuvačina po njima, prvenstveno Dejmu i Durentuli koji su se potpuno pogubili (pogotovo Lilard sa nekim brainfartovima kao ovo nenamerno saplitanje, preskakanje otvorenih šuteva i sl - nije neki bezmudaš, ne znam šta mu je bilo) ali i dalje su veliki favoriti. Bolje da izgube sad nego eliminacionu utakmicu. Neki generalni utisak je da mogu da zaključaju sve u odbrani kad hoće, čak se i neke rupe u odbrani tipa Dejm trude da dignu to na viši nivo, ali im štuca i napad što ja negde očekujem jer gotovo svi vole da rešavaju 1 na 1.

3 minutes ago, gggggggg said:

sarenac slavi medalju srbije pobedu francuske.

Bukvalno, lik ekstatično priča kako je ova utakmica i pripremni period pokazao očigledne probleme u selekciji USA, čudo nije tako pričao za nas svojevremeno. 😛 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu Ameri mnogo bolji tim od ovoga da sastave, a opet poraz protiv taktički spremne i homogene ekipe. Uigraće se oni do finala i verovatno osvojiti zlato, ali ako NBA nastavi da se kreće u ovom komercijalnom smeru, ovakvi porazi u budućnosti će postati pravilo, a ne izuzetak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako smo izgledali i sa jacim timom, ja nisam siguran da bismo se dobro proveli posle lozenja zbog poraza od Amera. Australija je jaka kao zemlja, Argentina tradicionalno zajebana, Francuska, realno osim Nemaca i Ceha, sve ostale evropske ekipe ovde trenutno deluju takmicarskije od nas.

 

Mi bismo izgledali bas kao Ameri, udri na Jokaru i Micica, Teo koji mrsi, Bjelica koji kampuje i pripaljuje sa 10 metara, bez timske igre i kohezije. Bolje sto nismo ovde, bilo bi jos gore.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

 

Mi bismo izgledali bas kao Ameri, udri na Jokaru i Micica, Teo koji mrsi, Bjelica koji kampuje i pripaljuje sa 10 metara, bez timske igre i kohezije. Bolje sto nismo ovde, bilo bi jos gore.

 

sve se slažem, samo što jokara ne bi bio tu a vasa bi promašivao.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Pod pretpostavkom da dodjemo i sa najjacim timom, nisam siguran da bi se prosetali kao sto se neki loze.

Naravno da bi se prosetali😁 fali lozana brate.

 

Jbt od Italije ispali kuci🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Pod pretpostavkom da dodjemo i sa najjacim timom, nisam siguran da bi se prosetali kao sto se neki loze.

 

ma narafski. ljudi ne kapiraju da su turnirska takmičenja = jedna tekma, i da skoro svaka ekipa može da pobedi svaku.

 

zato i vidimo poraze amera, ne zato što su loši.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vaterpolo je u padu, ali realno gledano uvek cemo biti medju kandidatima za medalju, jer taj sport igra 8 reprezentacija u vrh glave. Ni sada nisam ubedjen da cemo proci lose, cetvrtfinale ce se desiti, "samo" treba dobiti taj mec.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Issey said:

Košarka i vaterpolo su nam u padu, i to povelikom... 

 

Vaterpolo ce biti ok, a zlobnici ce reci da to uskoro i nece biti olimpijski sport.

U kosarci mnoge resptacije ceka smena generacija, videcemo kako ce to izgledati u narednim godinama.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, NMX said:

OD JEBENE ITALIJE

 

Ne znam sto se Italija potcenjuje kada ove sezone ima bas fin tim. Dosta igraca je napredovalo i zaboli su ugovore karijere.  Polonara odlica sezona u Baskoniji , potpisao sa Fener.  Niko Manion je imao dobre role u GS kad su mu dali sansu kada je Kari bio povredjen ili nije igrao. Fontekio igrao EL sa Albom, potpisao za Baskoniju. Meli sasvim solidan igrac. Itd itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, delgado said:

KD kriminalan.

 

44 minutes ago, delgado said:

It's a Dame Time...  Kakva 2 gubara i on i KD 

 

39 minutes ago, delgado said:

Od kad je Pop preuzeo reprezentacija ne lici ni na sta

Svaka cast Durantu i Lillardu kako su odigrali, kao pravi lideri

 

svanuće kad lebron i đanis preuzmu repkiu, dotle, mrak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, delgado said:

Kolko je prso covek, Holivud iz ugla hahaha

 

Ladno nisam verovao da sam cuo da je rekao Holivud , da sam morao da vratim unazad utakmicu u toku utakice da proverim da li sam dobro cuo sta je rekao:lol_2:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Wingwalker said:

Hollywood je jebeni hit olimpijade.

 

 

"Ima 6 rođaka kojima ime počinje na "džej", tako da je i on dobio ime Džru, umesto Dru... Ali sa njim se to i završilo, pošto ima braću Džastina i Erona koji nisu na "dzej""

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

 

Vaterpolo ce biti ok, a zlobnici ce reci da to uskoro i nece biti olimpijski sport.

U kosarci mnoge resptacije ceka smena generacija, videcemo kako ce to izgledati u narednim godinama.

 

Nas i Špance definitivno čeka smena generacije, a i Francuze. Italijani imaju obećavajuću generaciju, ali ništa posebno. Litvanci i Grci su u nekoj tranziciji. Biće zanimljivo kako će se rasporediti snage u Evropi, videće se već na EP sledeće godine... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...