Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

5 minutes ago, Manoly said:

Stize provereni Silja, nema da omane.

Nije on loš igrač, ali zašto dovode igrača koji nije ono što nam treba? Ako ode Pavkov, ok je da dođe Pešić, ali nama treba drugačiji tip špica za prvih 11.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Don Juan said:

Nije on loš igrač, ali zašto dovode igrača koji nije ono što nam treba? Ako ode Pavkov, ok je da dođe Pešić, ali nama treba drugačiji tip špica za prvih 11.

To je pokazatelj jedne sumanute i bezidejne politike secikesa i mutavaca, a u pozadini okrecu li okrecu kintu i kombinacije.

Ista je prica sa bekovima, ovim sto se desava sa stoper pozicijama i ko ce to igrati kad je najpotrebnije. Krcaju se krila, dok u Ls treba da se ide sa kljakavjm zadnjim tockovima, hoce to al sutra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Jako mi je drago sto je odluceno da Lucic ostane sa ekipom i bori se za bonus mesto 🙂 U moru losih ovo je jedna lepa vest.

A kako da se bori za bonus mesto? Ako Erakovic ostane on ce biti uvek bonus, Pankov je povredjen i svakako nema pojma, tako da ostaje jos Dragovic i to nam je sto nam je od stopera. Gde tu on moze da nadje mesto?

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Pero_Cameron said:

Mocart pominje nekog napadaca Fenera koji je na pozajmici u Antverpu dao 5 golova u belgijskoj gg3+ ligi :lol_2:

Vi i niste loši. Čitam juče da Partizan hoće da dovede Tedića koji ima 0 golova u holandskoj.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, dzoneee said:

Vi i niste loši. Čitam juče da Partizan hoće da dovede Tedića koji ima 0 golova u holandskoj.

E ovo je stvarno za rubriku verovali ili ne, bez mnogo preterivanja verujem da bih na 20+ meceva u holandiji, cak i ja dao makar jedan gol. Treba biti sampion pa sezonu zavrsiti sa 0 golova. 

A i oni mucenici, zamisli to, dolazi nam napadac iz Sitija, i onda za dve sezone ovaj postigne dva gola😂

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, mare80 said:

Pojedini mediji pustili vest da smo zainteresovani za Andraža Šporara ...

Ne znam koliko je to tačno obzirom da je pod ugovorom sa Sportingom do 2025 ...

Inače proteklu sezonu je odigrao na pozajmici u Midlsbrou ...

 

Secam ga se kad nam je dao dva komada na nekim pripremama kod Robija kad smo igrali protiv Olimpije, tad ima jedva 18 godina, brzo je i otisao posle toga.

 

Nije jos sigurno za Lucica da ostaje. I njega i Stankovica hoce Napredak, pregovara se. 

 

Ibrahim ostaje. 

 

Tedic je talentovano dete, ali su ga masakrirale povrede. Pismen spic koji zna da igra i po zemlji i jos bolje u skoku. Steta sto mu karijera ne ide u pravom smeru, ali najveci razlog su povrede, jer ne moze dve nedelje da veze bez toga. Pritom su ga lose lecili u Holandiji, pa sad ima i hronicni problem. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Има ли неко да постави списак играча који су наплатном списку за први тим, укључујући позајмнице. Ето уводног поста за нову сезону, не може бити бољи.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

Hvala kurcu, Šilja Pešić se našao uvrijeđenim i rekao da ne dolazi, kaže "nema kvalitet za SL". Ne znam koliko se sjećate ali par puta je pričao da ga je vrijeđalo to što i pored statistike koju je imao, ljudi su ga prozivali i govorili da je kanturina od igrača. Hvala Šiljo, drži se Turske i dobro svima.

 

https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/aleksandar-pesic-za-mozzart-sport-nemam-ja-kvalitet-za-zvezdu/424573

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da prostite, kakav j***** Pesic, jos se nadurio, nije mi mogao dan vise ulepsati. Pa dok je bio rezerva (Boaciju?), nije mogao jedan duel dobiti, jednu loptu zadrzati (u Evropi), svaka cast za bitan gol-dva koje je dao tada, ali nemojmo se zajebavati. Sa Pesicem u LS 😄

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, imbaSpirit said:

Da prostite, kakav j***** Pesic, jos se nadurio, nije mi mogao dan vise ulepsati. Pa dok je bio rezerva (Boaciju?), nije mogao jedan duel dobiti, jednu loptu zadrzati (u Evropi), svaka cast za bitan gol-dva koje je dao tada, ali nemojmo se zajebavati. Sa Pesicem u LS 😄

Sve je to ok, meni nije jasno zasto ga uopste trazimo. A ako ga trazimo ako je odgovorio Terzicu tako. Svako bi. "Nemam ja kvalitet za Zvezdu". Nije mi jasno koj blistav um je dosao na ideju da ga vraca nazad.

Link to comment
Share on other sites

Quote

”Ma... Nisu to komentari. Ima tu ljudi koji nešto pričaju. Možda su oni uticali da shvatim da nemam kvalitet za Zvezdu. Znate, primio sam tacno 2674 maila da sam najgori igrac ikad i, citiram, "jebo me onaj ko me doveo kad sam nas svojerucno izbacio protiv CSKA Moskve". Vecina tih poruka je dosla sa jednog maila, cini mi se [email protected], mada je bilo i drugih adresa. Sta da se radi, ne moze se svima ugoditi"

 

  • Like 1
  • Ha-ha 19
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Azazelkg said:

Šporar? 

Sin mog bivšeg suigrača iz Ljubljane, Mihe Sporara. Puni bolji fudbaler od oca ali kum koji i dalje  živi u Sloveniji i je bio isto tako prvoligaški fudbaler i jako je dobro upoznat sa slovenackom fudbalskom scenom je mišljenja da je on prezelen za nas.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...