Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Kad vidis da jos plesu Srnaldo I Gobeljardo sve ti Bude jasno.Takodje I davno prosli igrac Picini je rame u rame pomenutoj dvojici.

Zlocin Prema fudbalu I Malo je reci nepravda I skandal kad covek vidi da igra Gobelja pre malog Radulovica Ili pak Srnic pre Stanica Ili malog Stankovica.

Kod Mistera stanje na propremama redovno,igre bez,plana bez,golova prava susa.

Ali sve je to ok,momci rade professionalno,istrcali su korektno,noge su jos teske ne brinem se,reci ce kladim se.

Link to comment
Share on other sites

Gde je Motika,toliko placen da ne igra,ni na pripremama

 

a lekovic ulazi,valjda se dokazao na EP u horor izdanju

 

Nema brige u Linglong,ali malo kad se izadje van zemlje,nije lako,malo tjeze

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Lep samarcic za Mrkelsona i Terzinja, ali i Dejana. Mrsomudjenje i zajebantitis je odavno prisutan kod nosioca na ovakvim utakmicama, bolje da ih i ne igraju, uopste. Bar bi smo gledali Lucica i ostale 90 min kako se kidaju i bore za minute i ubedjen sam da bi odvalili lagano Kopre i Brava, iako su to sasvim solidni timovi. Cak stavise, mislim da su mozda cak i bolji za neku nijasnu od Radnickog, TSCa i tako tih timova , ili su bar egal, uopste nisu losi. 

 

Da pocinje sutra Evropa, ko zna sta bi bilo, mada opet, trening utakmice VEZE nemaju sa zvanicnim susretima. Ovih treninga se niko i ne seca, koliko vec 5 minuta nakon zavrsetka iste. 

 

Link to comment
Share on other sites

Vidim Eraković je već uvaljen, samo da prodju kvalifikacije. Ko će posle da igra štopera, to će mrkela u hodu da rešava. Jbt, mislim da trenutno nema beskorisnijeg čoveka u klubu, putuje od priprema do priprema, obilazi kao ekipu i na predstvljanju igrača nauči dve rečenice o igraču koga mu poture da predstavi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, K.Dot said:

Vidim Eraković je već uvaljen, samo da prodju kvalifikacije. Ko će posle da igra štopera, to će mrkela u hodu da rešava. Jbt, mislim da trenutno nema beskorisnijeg čoveka u klubu, putuje od priprema do priprema, obilazi kao ekipu i na predstvljanju igrača nauči dve rečenice o igraču koga mu poture da predstavi.

Mrkela uvek govori isto.Npr.dodje domaći igrač,Mita Pasijans kaže da ga zna iz mladjih selekcija dok je radio u savezu.

Dodje stranac,odmah odvali kako su ga pratili duže vreme,uglavnom oko godinu dana.Kao crnog bika Dionija.

Jedino ga nekad podsete da se nasmeje na predstavljanjima igrača uz rečenicu da još ima važeći ugovor kao SD.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedini problem u Zvezdi je mrzovolja nosioca i zasicenost, to smo videli i lani. Imaju jake ugovore, ali ocito i mrz da igraju ovakve nebitne utakmica ( za njih nebitne ) i protiv vecine jsl ligasa , posebno kod kuce, jer znaju da su za nekoliko klasa bolji od svih i onda se ne cimaju previse, osim ako se u 2/2 ne udje sa 0 0 , onda krece max napor da se zabije gol. 

 

Ne brinem uopste za nasu ligu, osim ako se ta mrz nastavi i krene u zajebavanje, ali tesko mi je da poverujem da i Dejan i Terzic ce da dopuste takav scenario u sezoni gde prvak ide direktno u LS, 99%. 

 

I juce, sve dok nisu usli rezervisti, to je licilo na uspavanku, jedini dobar period je bio od 75 min kad smo ga dodali po gasi jurili po terenu, neuporedivo sa vecim delom utakmice, to vam sve govori. Mada je i termin bio kretenski, na plus 30 i nesto u trening utakmici. 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, K.Dot said:

Vidim Eraković je već uvaljen, samo da prodju kvalifikacije. Ko će posle da igra štopera, to će mrkela u hodu da rešava. Jbt, mislim da trenutno nema beskorisnijeg čoveka u klubu, putuje od priprema do priprema, obilazi kao ekipu i na predstvljanju igrača nauči dve rečenice o igraču koga mu poture da predstavi.

 

Ako je ona cifra tacna to je jedna od najboljih Mrkelinih prodaja, ali bice zlocin ako ne pripremi zamenu. Ne ide mi u glavu koliko nam je ocajna do nepostojeca rotacija na bekovskim i stoperskim pozicijama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Gobeljic je dosao kao vezni, sto ne moze da odigra na stoperu i spicu?, 

On je polivalentan igrac, pokriva sve pozicije odbrane i u vezi, jedino sto nista ne zna, pa to moze biti muka-kuku Djuka...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Pero_Cameron said:

Veoma neozbiljno ulazimo u najvažniju sezonu do sad, koja nam moze doneti 50+ miliona sa 2 LŠ. Produžili drvnu građu, na pomolu prodaja jednog od 2 glavna štopera, napadača ni na vidiku...

 

1613724752355-milan-pavkov-830x553.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...