Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ja se ne slažem da bilo ko treba ili mora da navija za bilo koji klub na svijetu. To treba da bude potpuno slobodan izbor. Mjesto rođenja može, ali i ne mora to da određuje. Nemam ništa protiv da svi u Nišu ili Kragujevcu navijaju za Radnički ako to žele, ali ne može se isto tako nikome tamo zabraniti da mu Zvezda ili Partizan budu na prvom mjestu. Ja sam iz Nikšića i navijam cijeli život za Zvezdu. Mnogo ljudi navija za Partizan i odlazi redovno na njihove utakmice, mnogi od njih su moji drugovi iz škole ili naselja. Ima i solidan broj onih kojima je Sutjeska na prvom mjestu. Za mene je to sve stvar izbora. Navijanje ne treba da bude obaveza, to je više jedan iracionalni faktor. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Redstar0356 said:

Veliki Srbi bacaju bombe DRUGOM Srbinu al' zato ne smes da igras u Zvezdi ako nisi SRBIN. Mozda bi ljudi koji po vama imaju losa krvna zrnca, mogli da bacaju neke bombe i otvaraju glave ljudima da bi se dokazali kao veliki SRBI. 

Ovo mi je omiljeno kod te grupe Zvezdinih navijača uvek bilo.:lol_2:

 

Toliko Srbuju a zbog njihovih akcija ta ista Srbija 2x u 10 godina izbačena sa Evropskog prvenstva, tj. direktno zbog njih toj istoj Srbiji je uskraćen plasman na prvenstvo. Pa onda naravno krene mantra kako se Srbija nije plasirala 20 godina na EP.

 

Veći Srbi od cele Srbije, nema šta. Da damo neki predlog da republika promeni ime u Republika Crvena Zvezda možda? Mislim Srbija ne zvuči dovoljno srpski.. Crvena Zvezda bi odgovaralo više :classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

A sto mesate Piksija kao igraca i Piksija kao predsednika, selektora...?

Ljudi iz Nisa sam, u Pasi poljanoj ni dan danas ljudi ne umeju da sklope prostu recenicu, a da ne "ofrlje" padez.

Odakle je-odlican je.

Voleo bih i ja da mogu da navijam za Radnicki, al sam upravo zbog tog Piksija i poceo da navijam za Zvezdu, a njemu skidam kapu sto je u Nisu napravio oprostaj, jer Radnicki nije Trudbenik, vec vrlo respektabilan klub ondasnje Jugoslavije, tu je sve pocelo i u redu je da se tu i okonca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Crni said:

A sto mesate Piksija kao igraca i Piksija kao predsednika, selektora...?

Ljudi iz Nisa sam, u Pasi poljanoj ni dan danas ljudi ne umeju da sklope prostu recenicu, a da ne "ofrlje" padez.

Odakle je-odlican je.

Voleo bih i ja da mogu da navijam za Radnicki, al sam upravo zbog tog Piksija i poceo da navijam za Zvezdu, a njemu skidam kapu sto je u Nisu napravio oprostaj, jer Radnicki nije Trudbenik, vec vrlo respektabilan klub ondasnje Jugoslavije, tu je sve pocelo i u redu je da se tu i okonca.

napravio je oprostaj i u japanu. igrali su nagoja-zvezda.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, pavijan2 said:

napravio je oprostaj i u japanu. igrali su nagoja-zvezda.

Sto opet ima smisla, prvi klub Radnicki, poslednji Nagoja i Zvezda kao zlatna sredina da upotpuni svecanost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vlaDixXx said:

Šta mislite o Burmazu, polu sezona 15 utakmica 12 golova

 

Krstovic je vracen, u istim godinama iz Graficara, gde je imao 6 utakmica 2 gola(penal i prazan gol) na polusezoni....

Taj je bio u Kragujevcu i pokazao ništa

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, pavijan2 said:

Srbi Dalmatinci koji žive u Beogradu i Vojvodini. Dosta ih je ovde navijalo za Hajduk, a kad odu u rodni kraj za Zvezdu.

1987. sam u dalmatinskom selu Kakma, u zaleđu Biograda na moru, prisustvovao događaju kad je jedan Dalmoš na privremenom radu u Zemunu zaboravio da skine Hajdukovu zastavicu sa retrovizora pri dolasku u rodni kraj. Parkirao čovek kola, kad nastade graja. Gomila klinaca od 8-15 godina trči kroz selo i viče: " Došle ustaše". Za čas se skupilo pedesetak ljudi, nađoše "krivca" i on je nesrećnik 2 sata morao objašnjavati otkud "ustaški" simbol kod njega. Ne bi mu bio u koži.

Tada je po Beogradu slobodno, bez ikakvih problema, vozio auto sa Hajdukovim obeležjem, odlazio na čuvene "Bile večeri", ali zajebao se čovek i za malo ne strada u rođenom selu.


Ти причаш о неким ендемским примјерима.
Могао бих ти баш дешавања из Сплита са Книњанима и Бенковчанима, али нема везе…

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Pero_Cameron said:

Ocekuje li se sutra ogranak grckih delija na utakmici?

Да није утакмица за титулу што да не, али кад се игра за титулу баш не бих волео да се сат времена пева олимпијакосу.

Link to comment
Share on other sites

CRVENA ZVEZDA : Borjan - Gajić, Eraković, Dragović, Rodić - Sanogo, Kanga - Ivanić, Katai, Ben - Ohi.

 

REZERVE:  Đurić, Gobeljić, Gordić, Krstičić, Motika, Pankov, Pavkov, Radulović, Srnić, Stanić, Stanković.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...