Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Dzjuba jeste kapiralac i mi igrača sa takvim karakteristikama teško možemo da dovedemo, ali očigledno je da ima problema i da želi da ide, e sada...Ako dođe to će biti zahvaljujući Gazpromu, i moguće je da i oni budu garanti njegove zarade, koja je sada 3 miliona po sezoni, pa čak i da prepolove to je za nas nemoguća cifra.

Realno je bolji od Ohija, možda po građi podseća na Pavkova, ali je nemerljivo kvalitetniji ima bolje kretanje, otvara igrače i iskreno ako dođe i ako bude u glavi čist, to je ogromno pojačanje u napadu.

Videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Nikada nece Zvezda da mi placa vise od 600k po sezoni, plus bonusi. Ostatak ako mu placa Zenit, ok, ali da mu Zvezda placa tolike pare, no way Hose. 

 

Uostalom, pitanje je koliko ce da im on platu ako revidira ugovor sa Zenitom, jer mu ovaj istice naredne sezone, moguce je da ce da ga produzi, ali za upola manje novca po sezoni, manje para , ali vise sezona garantovanih, on vec ima 30 i nesto, skoro 35, polako ulazi u veteranske vode, ako to vec i nije, zavisi u kakvoj je stanju fizicki i mentalno da li je spreman da se kolje sa Pavisicima i Andrejevicima ovoga sveta fudbalskoga u SuperLigi Srbije. 

 

Ako je sve to ok, zeli da se takmici , nadmece, da radi, da daje 100% uvek, onda bi sigurno bio veliko pojacanje, jer je top kvalitet. 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Шта је проблем са Охијем? Већ неко време се представља од стране "новинара" као неки промашај а он од Ренџерса прве утакмице није одиграо целих 90 минута и мање више је на свакој утакмици дао гол од тад до данас.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Okej je Ohi, nije los igrac, ali me nije ubedio da pravi razliku u Evropi, cak naprotiv.

 

Mi bismo prosli Rendzers da smo imali boljeg spica. Sad ce ljudi da kazu Srnic je kriv, ali Ohi je imao 2-3 100% sanse u dvomecu koje nije iskoristio. Pavkov takodje 1-2. Na tom nivou takmicenja ne mozes tako da se ispromasujes i da prodjes dalje.

Link to comment
Share on other sites

Pavkov je 2x amaterski reagovao u revansu, a ne Ohi, Ohi je bio taj koji je svojom kretnjom i duel igrom stvorio cist zicer Pavkovu na pocetku 2/2 kad je bilo 1 0 i kad je trebalo samo da se postavi pravilno i cusne loptu u praznu mrezu za 2 0, ko zna sta bi bilo nakon toga, mozda bi i prestigli 0 3. A ovako smo primili user gol nakon odbijanca od Dragovica i to je to bilo. Imao je i onaj amaterski sut u 1/2,  mislim na Pavkova, jednostavno, covek je talija i dzoker, sve preko toga je previse da se trazi od njega. 

I da se podsetimo sta je Andjus govorio nakon proslog derbija 0 0 

 

 

Pavkov je dao neke bitne golove ove sezone, protiv Kluza recimo ili protiv Proletera , bas uoci februarskog derbija, kad je dao gol za 1 2 u finisu utakmice. Ali ima svoje limite i kao takav tesko da mozemo da ocekujemo od njega da bude konstanta na svakoj utakmici i da nosi stopere na ledjima i da bude Darko Kovacevic iz najboljih dana, to je nerealno. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Dragan Stojković Piksii otkrio je na promociji knjige o sebi da je Dejan Savićević trebalo da bude 6. Zvezdina zvezda. Do toga nije došlo, ali samo zato što nekadašnji fudbaler Zvezde i Milana to nije hteo.

Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore svojevremeno je odbio predlog Dragana Stojkovića Piksija, tadašnjeg predsednika Crvene zvezde, da mu se dodeli tako veliko priznanje.

„Nisam zvanično predložio, ali jeste tako bilo… Ja sam takvog mišljenja, a verujem da i mnogi drugi misle tako. Dejan je sa rezultatima koje je napravio, a bio je perjanica tima koji je osvojio KEŠ, trebalo i moralo da ponese to priznanje. Uz poštovanje svih, mislim da je on bio nivo iznad. U mom životu i karijeri nije postojala sujeta. Sticajem okolnosti sam postao predsednik Crvene zvezde i u jednom razgovoru sam predložio Savićevića, međutim – istina je da je on to odbio! Pokušavao sam da ga ubedim, ali to je Dejan Savićević. To je istina oko toga, on nije hteo“, otkrio je Dragan Stojković.

Tako je Crvena zvezda ostala na pet fudbalera koji su postali njene zvezde – Rajku Mitiću, Dragoslavu Šekularcu, Draganu Džajiću, Vladimiru Petroviću i Draganu Stojkoviću… Priznanje „šeste“ dodeljeno je naknadno celom timu koji je osvojio evropsku titulu u Bariju.

https://www.danas.rs/sport/piksi-dejo-je-odbio-da-bude-sesta-zvezdina-zvezda/?ref=twdanas

Hvala kolegi kendriku..ja sam samo zeleo ostaviti ceo tekst i na samoj temi..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Juce na promociji Piksijeve knjige niko iz Zvezde. Velika sramota za klub.
Vucelic (o kom mislim sve najgore) se pojavio ispred FKP...

I tako imamo jednu pomalo paradoksalnu situaciju: na planu sportskih rezultata mi belezimo veliki uspon poslednjih 5,6 godina. Medjutim,kao klub sve vise i dublje tonemo.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Juce na promociji Piksijeve knjige niko iz Zvezde. Velika sramota za klub.
Vucelic (o kom mislim sve najgore) se pojavio ispred FKP...

I tako imamo jednu pomalo paradoksalnu situaciju: na planu sportskih rezultata mi belezimo veliki uspon poslednjih 5,6 godina. Medjutim,kao klub sve vise i dublje tonemo.

Čovek hoće da ugura svog ortaka da vodi Zvezdu i da skloni ljude koji je sada vode, i onda je sramota što mu niko nije došao na promociju knjige. 

Link to comment
Share on other sites

Zbog igraca poput Piksija,Zvezda je postala velika. Zbog navijaca poput tebe,ona to vise nije, ^^
 

2 hours ago, pavijan2 said:

Ovo licitiranje sa "šestom zvezdinom zvezdom" i pokušaji proglašavanja posle završetka karijere su baš " krindž".

Kako su proglasavane prethodne?

Ozbiljno pitam. Da li se to desavalo dok su jos igrali kod nas ili uopste bili igracki aktivni?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Don Juan said:

Eto koliko nas je ukanalio Rendžers.

 

Značio bio sam u pravu što sam navijao za njih sinoć, pošto da su dobili išli bi u Play-off, ako budemo prvaci. Partizan je takođe mogao korak napred, ali eto.....

meni je milo sto rangers nie osvojio, brez obzira sto bi nam to olaksalo ili sta vec..

ako zasluzimo da udjemo u ls, ucemo, simple as that:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Drug Crni said:

Zbog igraca poput Piksija,Zvezda je postala velika. Zbog navijaca poput tebe,ona to vise nije, ^^
 

Kako su proglasavane prethodne?

Ozbiljno pitam. Da li se to desavalo dok su jos igrali kod nas ili uopste bili igracki aktivni?

Svi su proglašeni dok su bili aktivni igrači kod nas.

Svi su, sem Piksija, imali 10 sezona u Zvezdi. Piksi je bio instant zvezda, ali potpuno zasluženo.

Svaku Zvezdinu zvezdu je prethodna zvezda sačekala u klubu. Jedino je izmedju igranja Pižona i Piksija postoja razmak od 3 i po godine.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ЗАЦЗ said:

Čovek hoće da ugura svog ortaka da vodi Zvezdu i da skloni ljude koji je sada vode, i onda je sramota što mu niko nije došao na promociju knjige. 

 

Boze zdravlja da Zvezdu vodi Piksi sa ortacima, a nadam se da ce tada ljudi koji je sada vode (zajedno sa govnima sa severa) da igraju rupice boce u CZ (hint: CZ nije Crvena Zvezda)

Edited by pantelia
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ništa od Džube u Zvezdi, sada je meta Kasijera
Kako sada stoje stvari, Crvena zvezda će pojačanje u špicu dobiti u vidu nekog od južnoameričkih igrača koji su već nekoliko sezona u Evropi
 

Crvena zvezda neće uspeti da angažuje Artjoma Džubu jer prekaljeni golgeter ne želi karijeru da nastavi u Srbiji, ali bi na Marakanu moglo ipak da stigne pojačanje u špicu iz Rusije. Vuku se potezi za angažovanje centarfora Sočija Matea Kasijere, strelaca 11 golova u Premijer ligi Rusije ove sezone.

Kolumbijac Kasijera nije igrao letos protiv Partizana, stigao je iz portugalskog Belenešeša posle tih mečeva Sočija sa crno-belima. Ima 25 godina i nema sumnje da bi predstavljao pojačanje za srpski klub.

Kako bi angažovala Kasijeru, Crvena zvezda će morati da plati obeštećenje. Postoji i danje opcija da se dođe do Kolumbijca Estupinjana iz Vitorije Gimaraeš, ali sve je i dalje u magli.

Sve je jasnije da Džubini planovi nisu da se seli u Srbiju, uprava Crvene zvezde nema od njega i agenata pozitivne signale i ukoliko ne dođe do velikog obrta ruski reprezentativac će ostati u domovini.

Zenit je ponudio Džubi produžetak ugovora na još godinu dana, ali pod drastično slabijim finansijskim uslovima. Ruski mediji javljaju da sigurno ne ostaje u Sankt Peterburgu, ali da bez obzira na ponude Crvene zvezde i Fenerbahčea namerava da ostane u Rusiji.

Kako sada stoje stvari, Crvena zvezda će pojačanje u špicu dobiti u vidu nekog od južnoameričkih igrača koji su već nekoliko sezona u Evropi.

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/130826/nista-od-dzube-u-zvezdi-sada-je-meta-kasijera?lang=lat

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Zbog igraca poput Piksija,Zvezda je postala velika. Zbog navijaca poput tebe,ona to vise nije, ^^

Можда је теби Звезда велика због Пиксија, мени свакако није има много играча испред Пиксија када се помене Звезда. 

У фудбалском смислу Пикси јесте био велемајстор, али као руководилац је исто говно као и Терзић, с тим што Терзић има боље свакако резултате. 

На какве навијаче попут мене и у ком смислу више није?! То што си ти искомплексиран и све то смета од управе, играча, навијача то је твој проблем, и не мора да етикетираш и прозиваш људе ако не мисле као ти.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pantelia said:

 

Boze zdravlja da Zvezdu vodi Piksi sa ortacima, a nadam se da ce tada ljudi koji je sada vode (zajedno sa govnima sa severa) da igraju rupice boce u CZ (hint: CZ nije Crvena Zvezda)

Да, видим по теби је добро решење спасти на ниже гране на које смо били док нас је водио Пикси, по томе се видим да не желиш Звезди добро. Тај његов ортак је оштетио Звезду у више случаја одводећи у време Пиксија а и после њега децу из омладинске школе, и пунио своје џепове, срећа па је том времену стављена тачка. 

Ако већ желиш Звезди добро навијају да клуб преузме нико нормалан и поштен као што су Видић, Матић, а не за људе из Пиксијевог или овог садашњег мандата. 

Такође, мало је безвезе да генерализујеш и тако се обраћаш навијачима са којима навијаш за исти клуб, али вероватно боље зна све из фотеље него на стадиону. 

5 hours ago, Dragan Mićić said:

Stvarno strasno. Kolika je sansa da mu je ortak veci olos od Terzica?

Ништа другачији нису ни Пикси и његови ортаци попут Мишковића и екипе... И да, бомба на кућу се на баца грешком или када је неко поштен, да не мислиш да сам на Терзићеву страну, то свакако мисли  и за њега. Иста г...., само је разлика што Терза има резултате, а Пикси када је уништио шта је могао побегао без поздрава.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...