Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

29 minutes ago, Don Juan said:

Motika mora da se sačeka, ne znam šta se očekuje u mrtvom vremenu u kojem ulazi u igru.

Stanić je dugo bio povređen. Videćemo.

Kanga nije bivši igrač i dalje nam drži sredinu, bez njega smo 30% slabiji. Minimum.

Bivsi igrac sam rekao u smislu da je vec igrao kod nas i onda nije neka iskopina koju su nasli magovi Mita i Terza, svi smo znali koliko moze. 

Za Motiku se ne slazem, vidi se na prvu da nije nikakav vau talenat. A i da jeste, mi ne znamo da radimo sa talentima. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Sme? hahahahha 

Pa ti se salis ovde sa nama je l' da? Mislis li da ga je briga?  

Ove sezone dosli su 

Aleksandar Dragovic- Izvrsno pojacanje, maltene ga doveo deda i on je sam zeleo da dodje 

Nenad Krsticic- Penzioner,  niti moze da igra, niti igra. Bacene pare 

Petar Stanic- Kao neki talenat, pokazao dobar potez na derbiju i to je sve sto smo videli od njega, ne igra. 

Loi Dioni- Pitanje da l' je pojacanje i za Radnicki iz Kragujevca  a ne nas, ne seca se ni on kad je poslednji put igrao 

Risairo Zivkovic- Propali talenat iz Kine, gora verija Lazara Markovica, ne igra ni on 

Ohi Omiudzujanfo- Dosao kao golgeter, kod nas se izgleda ne znalazi, a mi jurimo napadaca opet jer nam ne pada na pamet da mu damo sansu. 

Kristijano Picini- Pojma nemam, ne igra nista bolje od Gajica, nit znas sta mu je mana a sta vrlina, covek be jednog kolena. 

Nemanja Motika- 2.5 MILIONA placen, sedi na klupi, i kad udje, nesto trckara u prazno, nismo videli 1 smislen potez od njega. 

 

Pogodjen 1 IGRAC, slovima JEDAN od OSAM. A tog jednog nije doveo Mrkela nego Mrkelin godisnjak, Aleksandrom deda. 

 

Prosle sezone 

 

Srdjan Spiridonovic- DOsao na 3 godine, igrac za neki rang Beogradske lige 

Aleksandar Katai- Maltene ga dovela zena jer su ga zbog nje izbacili zi Mls 

Gelor Kanga- Bivsi igrac 

Dijego Falcineli- Dobar napadac, jedan od boljih kod nas, zato smo ga i oterali brze bolje. Dosao na preporuku.

Aksel Bakajoko- Smehotres, ja mislim da ni on sam sebi ne veruje da je fudbaler.  

Slavoljub Srnic- Nisu ga hteli u Las Palmasu pa smo ga doveli mi da nam pravi glupe penale protiv Rendzersa i trci u prazno, igrac zadatka, fudbaler nije niti ce biti ikada. 

Seku Sanogo- Dobar. 

Filipe Falko- Nismo od njega videli NISTA, duplo golo, 2 lepa poteza i to je to. Ne igra a masno placen 

 

 

8 igraca opet, pogodjeni nesto vise njih. Pogodjen Katai, dovela ga zena, pogodjen Kanga, povratnik. Falcineli, preporucio ga cini mi se MIhajlovic i Sanogo. 

Znaci, pogodili smo 4 igraca od kojih je jednog dovela zena, jednog smo znali, jednog preporucio MIha i jednog smo uboli sami, Sanoga. 

 

Sezona pre toga 

Radovan Pankov- Covek zvani greska, jedino vredno paznje onaj penal, ostalo zali boze. Cekamo da ode za dzabe jer ga niko nece  

Stefan Ficovic- Blage veze niko nema ko je covek 

Hoze Kanjas-Malo brzi od kornjace, nista nije odigrao 

Oousmang Marong- Pojma nemamo gde je zavrsio 

Tomane- Cuveni tondale, lepo se otvarao 

Jander- Uspeo da nas izbaci iz daljeg takmicenja, sad igra fudbal u pesku u Brazilu hahaha 

Milos Degenek- Odlican igrac 

Njegos Petrovic- Srnic, vol'2, ima bolji sut 

Mateo Garcia- Dao jedan gol i otisao putem beznandja 

Van La PAra- Cuvena prevara 

Vanja Panic- I dalje ne znamo ko ej taj covek 

 

te sezone smo pogodili 1, samo Degeneka 

 

 

 

Mita  i Terza u proseku pogadjaju 1, JEDNOG IGRACA, na 10 DESET DOVEDENIH. I naravno ne odgovaraju za astromonske cifre koje gubimo  zbog plata i obeestecenja. 

Nisu odgovarali za uzasnu politiku do sada, a ti se pitas da l' Mrkela sme? A zasto da ne sme? Da se posere na sred centra, niko mu nista nece reci. Moze da dovede sutra i mene, nece imati posledice. Sta ga sprecava? 

 

Додао би само следеће: за неке играче како изгледају (рецимо Охи, Фалко и врв Мотика), крив је тренер. Ми једноставно немамо систем а не доводимо ми играче од 20М евра да сами пробијају одбрану и дају голове из разних позиција. Ја вам гарантујем да доведемо Левандовског или Бензему да би код нас изгледали тако да би људи мислили да су неки фејк двојници, тј. не би пуно били бољи  рецимо од Охија. Станковић=Милојевић=тренерски дунстери који једино цијене играче који стану у фамозни блок. Од свих осталих се очекује да све сами ријешавају па када се то не деси онда их ротирају јер праве себи алиби, као нису ефикасни, слаби су у пољу исл.

Добар тренер играче прави бољим него што јесу, уклапајући их прије свега у систем. Пикси и она просјечна репрезентација, живи примјер само се присјетити како су буквално исти момци изгледали са балванима на клупи прије Пиксета.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

 

Додао би само следеће: за неке играче како изгледају (рецимо Охи, Фалко и врв Мотика), крив је тренер. Ми једноставно немамо систем а не доводимо ми играче од 20М евра да сами пробијају одбрану и дају голове из разних позиција. Ја вам гарантујем да доведемо Левандовског или Бензему да би код нас изгледали тако да би људи мислили да су неки фејк двојници, тј. не би пуно били бољи  рецимо од Охија. Станковић=Милојевић=тренерски дунстери који једино цијене играче који стану у фамозни блок. Од свих осталих се очекује да све сами ријешавају па када се то не деси онда их ротирају јер праве себи алиби, као нису ефикасни, слаби су у пољу исл.

Добар тренер играче прави бољим него што јесу, уклапајући их прије свега у систем. Пикси и она просјечна репрезентација, живи примјер само се присјетити како су буквално исти момци изгледали са балванима на клупи прије Пиксета.

Naravno, upravo to, al' opet to je do uprave kluba na celu sa Mitom, Terzom i Stankelom.  Pa valjda se njih trojica dogovaraju oko pojacanja?  Svi zivi su videli da mi ne znamo sta igramo i da zavisimo od Kataija i Ivanica.  To sto oni ne znaju da koriste Falka je bukvalno njihov problem i u tom smislu je Falko i promasaj i bacen novac. Opet ponavljam, slazem se sa tobom, i Dejan i  Vladan su uzasni treneri koje prati velika sreca, prosle sezone smo imali onog Milijoveca koji je sad u Svedskoj i bili smo jaki iz prekida i odigrali odlicno protiv MIlana, al' ne lezi vraze, Gobeljic. A Gobeljic je bio Dejanov pulen. Falka su doveli sa nadjanjem da ce moci kao Marin, da dodje do svog 16-erca po loptu i prenese je do protivnickog i uradi neku magiju. KAd su videli da ne moze, prica se o neprivikavanju igraca, kao da trener tu nema nikakvog uticaja.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

https://www.maxbetsport.rs/stefan-marinkovic-tukao-kaisem-nije-zrtva-vec-nasilnik-360258/

 

 

Sramota za omladinsku skolu ako je ovo istina, treneri pre svega moraju biti vrhunski pedagozi a vidimo da kod nas to nije slucaj  

 

Okaci i drugi snimak ili drugu vest gde ga prebijaju na parkingu. Ili taj nemas igrom slucaja? Ili nisi pogledao ni jedan ni drugi snimak, al si doneo zakljucak da treneri moraju biti pedagozi (???).

 

Na prvom snimku se vidi da se svadjaju u liftu, da ga potom taj jedan prvi gura, da mu sestra pada i da se onda on tek okrece i udara ga. Na drugom snimku se vidi gde ga trojica napadaju i gde ga jedan od tih mlati gotovo do nesvesti i gazi po glavi dok ovaj lezi na zemlji. Ali treneri moraju biti pedagozi realno, to je zakljucak ove price verovatno. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Okaci i drugi snimak gde ga prebijaju na parkingu. Ili taj nemas igrom slucaja?

A sta je ocekivao ili sta si tu ocekivao, da ce da ga  pomaze posto ih je prethodno vijao kajisem?? 

 

Prvo i prvo,  sta ce decak od 17 godina vidno pijan da baulja po zurkama i izaziva fizicki obracun? Da stvar bude jos gora, nije neki klosarcic sa ulice, vec bi trebalo da je uzoran mladic, sportista. 

Klub mora da vodi racuna o tome, ne samo da l je neko talentovan, vec i da ga vaspitaju da nije normalno ovakvo ponasanje. 

Gde bi danas bili Ronaldo ili Pizon da su sa 17 godina mrtvi pijani jurili ljude da ih tuku kaisevima? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

A sta je ocekivao ili sta si tu ocekivao, da ce da ga  pomaze posto ih je prethodno vijao kajisem?? 

 

Prvo i prvo,  sta ce decak od 17 godina vidno pijan da baulja po zurkama i izaziva fizicki obracun? Da stvar bude jos gora, nije neki klosarcic sa ulice, vec bi trebalo da je uzoran mladic, sportista. 

Klub mora da vodi racuna o tome, ne samo da l je neko talentovan, vec i da ga vaspitaju da nije normalno ovakvo ponasanje. 

Gde bi danas bili Ronaldo ili Pizon da su sa 17 godina mrtvi pijani jurili ljude da ih tuku kaisevima? 

 

Editovao sam gore post, pa baci oko. Ili pogledaj pomenuti snimak iz lifta, pa sa parkinga. Sta god da je radio, nekoga ko lezi na zemlji ne gazis po glavi i to je to. Ako je navodno razlog da je branio sestru, opet, stavi se na njegovo mesto, ili bar ne komentarisi i ne donosi zakljucke ako ne znas/m citavu pricu.

 

Klub ne treba da bude mama i tata nekom. Kuci se vaspitavaju deca. A slazem se s tim da treba svakako da bude kaznjen zbog ovog incidenta, iako su mu batine i to onakve, sasvim dovoljna kazna. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

 

Editovao sam gore post, pa baci oko. Ili pogledaj pomenuti snimak iz lifta, pa sa parkinga. Sta god da je radio, nekoga ko lezi na zemlji ne gazis po glavi i to je to. Ako je navodno razlog da je branio sestru, opet, stavi se na njegovo mesto, ili bar ne komentarisi i ne donosi zakljucke ako ne znas/m citavu pricu.

 

Klub ne treba da bude mama i tata nekom. Kuci se vaspitavaju deca. A slazem se s tim da treba svakako da bude kaznjen zbog ovog incidenta, iako su mu batine i to onakve, sasvim dovoljna kazna. 

Ma razumem te i slazem se gore sa editom. Al pazi, poslusaj kako je Pizon pricao, kako se klub odnosio prema njemu od trenutka kad je dosao. I mnogi igraci su bas o tome pricali,  ti u mladjim kategorijama zvezde ne smes da pravis sranja, tako je u klubu bilo. Bili su im i mama i tata i Bog i batina. 

 

Za gazenje se slazem, al opet, znas kako, ja sam bar 3 godine neprekidno izlazio i bio pijan negde, najmanje 2 puta nedeljno a nekad i vise. U razliticim gradovima sam bio i NIKAD nisam upao u neke neprilike. Bilo je oko mene tuča, al mene niko nikad taknuo nije. Ne zato sto me se boje, vec sto je za takve stvari potrebno dvoje.  Budi smeker, nemoj da upadas u sranja.  Moraju taj neki nivo da imaju igraci Zvezde. Sto kaze pokojni Bard, budes gooodspodin bre

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Redstar0356 said:

Ma razumem te i slazem se gore sa editom. Al pazi, poslusaj kako je Pizon pricao, kako se klub odnosio prema njemu od trenutka kad je dosao. I mnogi igraci su bas o tome pricali,  ti u mladjim kategorijama zvezde ne smes da pravis sranja, tako je u klubu bilo. Bili su im i mama i tata i Bog i batina. 

 

Za gazenje se slazem, al opet, znas kako, ja sam bar 3 godine neprekidno izlazio i bio pijan negde, najmanje 2 puta nedeljno a nekad i vise. U razliticim gradovima sam bio i NIKAD nisam upao u neke neprilike. Bilo je oko mene tuča, al mene niko nikad taknuo nije. Ne zato sto me se boje, vec sto je za takve stvari potrebno dvoje.  Budi smeker, nemoj da upadas u sranja.  Moraju taj neki nivo da imaju igraci Zvezde. Sto kaze pokojni Bard, budes gooodspodin bre

Marinković nije neka obična priča i slučajna frka, nadam se samo da neće biti još većih sranja oko njega i njegove porodice. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Marinković nije neka obična priča i slučajna frka, nadam se samo da neće biti još većih sranja oko njega i njegove porodice. 

Pa sta je bilo? 

4 hours ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Kad ga na leto vratimo sa pozajmice kajaces se zbog ovih reci, slusaj sta ti kaem!

Pozajmoca iz Bečkog Pratera u Beogradaksi Fristajler

Link to comment
Share on other sites

CRVENA ZVEZDA (4-4-2): Borjan - Pičini, Pankov, Dragović, Rodić - Ben, Kanga, Ivanić, Srnić - Ohi, Pavkov

 

Klupa; Popović, Gajić, Krstičić, Falko, Motika, Stanić, Eraković, Sanogo, Stanković, Radulović i Gobeljić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Martin Mystere said:

Izgleda da nam se nakon Voše i Novi Pazar sklanja...

Ove ćemo 18-0 da dobijemo.

Just now, Don Radonja said:

 

Uživo: Ohi iz VAR penala duplirao vođstvo Zvezde!

 

Sramotan naslov sa B92...

 

Ko ih jebe 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Martin Mystere said:
2 minutes ago, Don Radonja said:
 
Uživo: Ohi iz VAR penala duplirao vođstvo Zvezde!
 
Sramotan naslov sa B92...
 

Jesi li uopšte i očekivao nešto drugo od Šaranovićevog glasila.

Davno sam prestao sa ocekujem od njih  neutralnost.

Primer kako respeltabilan medij propadne i nistavlja da propada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...