Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

2 minutes ago, Martin Mystere said:

I igrači Radničkog (Aksentijević i Mesarović) koji se krste zbog odluke sudije da dosudi penal...

Valjda se po kanonu ser Florijana od Shamrocka ovakva povlačenja otpozadi za dres za Zvezdu ne bi smela suditi kao faul/penal...

predsednik je obećao.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pitanje za insajdere iz Nisa, kakav je ovo bre sastav Radnickog? 

 

Pre mesec dana smo dali 5 komada u Nisu, sad igraju bez Micibucija, Arsica, Savica, Vujadinovica, Kovacevica i Mladjovica, 6 startera, budite sigurni da ce da pisu saopstenje ovi preko puta na 100 gusto kucanih stranica. 

Nadam se da Terzic neme veze sa ovim, inace je bas glupson na kub, od svakog tima smo bolji za 5 razlike, ali sastav Radnickog je smejurija. Mozda su povredjeni ne znam, ali sest startera tek tako da ne igra. 

 

A mozda i namerno ovi radi u inat Ser Florijanu, celu sezone nas proziva za nesto, evo mu sad, prst u oko , Radnicki sa kombinovanim timom. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ljubitelj baklave said:

Pitanje za insajdere iz Nisa, kakav je ovo bre sastav Radnickog? 

 

Pre mesec dana smo dali 5 komada u Nisu, sad igraju bez Micibucija, Arsica, Savica, Vujadinovica, Kovacevica i Mladjovica, 6 startera, budite sigurni da ce da pisu saopstenje ovi preko puta na 100 gusto kucani stranica. 

Nadam se da Terzic neme veze sa ovim, inace je bas glupson na kub, od svakog tima smo bolji za 5 razlike, ali sastav Radnickog je smejurija. Mozda su povredjeni ne znam, ali sest startera tek tako da ne igra. 

 

 

Bez mladjovica im je bolje svakako😂

Bravo Ohi! 

Puni do cepa

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Pitanje za insajdere iz Nisa, kakav je ovo bre sastav Radnickog? 

 

Pre mesec dana smo dali 5 komada u Nisu, sad igraju bez Micibucija, Arsica, Savica, Vujadinovica, Kovacevica i Mladjovica, 6 startera, budite sigurni da ce da pisu saopstenje ovi preko puta na 100 gusto kucanih stranica. 

Nadam se da Terzic neme veze sa ovim, inace je bas glupson na kub, od svakog tima smo bolji za 5 razlike, ali sastav Radnickog je smejurija. Mozda su povredjeni ne znam, ali sest startera tek tako da ne igra. 

 

A mozda i namerno ovi radi u inat Ser Florijanu, celu sezone nas proziva za nesto, evo mu sad, prst u oko , Radnicki sa kombinovanim timom. 

 


 

Quote

Radoslav Batak, trener Radničkog:

 

"Zbog žutih kartona neću moći da računam na Vujadinovića (Nikola), Mlađovića (Bojan) i Arsića (Lazar) i to je ozbiljan hendikep za nas."

 

Link to comment
Share on other sites

Konacno jedno dobro poluvreme na Marakani. Bas ga dugo nije bilo. 

 

Ali ove SL ekipe koje su obebedile plej-f, ne samo da nam nisu dale gol u ovih pet  utakmica, vec i sansu nisu napravili. Placi fudbale. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Zašto mi nemamo noćne utalmice na Marakani, nego sve oko ručka? Nisam video prvih 20 minuta, zato što sam se uspavao i naravno da su tada pali svi golovi.

 

Strašno.

 

Na primer da bi mogla i deca da dođu na utakmicu. Samo oko mesta gde sedim na zapadu trenutno ima stotinak dece predškolskog uzrasta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlično prvo poluvreme sa naše strane, čemu je kumovalo i to što je Radnički od starta zaigrao otvoreno umesto da kao većina ekipa parkira autobus.

Uz ogradu da sam na meču Partizan-Vojvodina gledao samo drugo poluvreme, prosto mi ne mogu biti jasne priče pojedinaca iz Partizana koji se čude kako Zvezda ne može da izgubi, dok sa druge strane nije problem kako oni sa onakvom igrom ne mogu da izgube ni bod.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Knipex said:

Na primer da bi mogla i deca da dođu na utakmicu. Samo oko mesta gde sedim na zapadu trenutno ima stotinak dece predškolskog uzrasta.

Aaaa to zbog dece....kako plemenito 😍.

 

Ja sam bio ubeđen da Arena usklađuje termine naše lige sa svojom programskom šemom, kad ono....

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da je zbog Arene. Lepo je sto deca dolaze, ali interesovanje bukvalno nikad manje nije bilo za tekme. Neretko los fudbal, totalno nezanimljiv gde je pitanje samo sa koliko cemo golova da ispratimo nekog sa Marakane, a opet nije da je neki turbo fudbal, nego klaj klaj na inspiraciju Saleta i Mice. 

 

Ovaj Radnicki plej-of ekipa? Mislim i jesu kad pogledas kako je odigrao Cukaricki na Marakani ne tako davno, pa onda i TSC koji ne znam dal prima manje od pet komada protiv nas ikad, plus Vojvodina koja verovatno u istoriji nikad jadnija nije bila. Bas nikad gora liga, da nema ove prvenstvene trke izmedju Zvezde i Partizana, bukvalno ni ovo malo zara ne bi bilo da se prati. 

 

Videcemo sta su Napredak i Vozdovac spremili, ali nesto sumnjam da ce to da bude na nekom nivou. Nadam se bar derbiju u finalu Kupa, ako nista. Jeste da nema fudbala ni tu, ali je opet zanmljivije 200 puta nego da igramo sa Vojvodinom. 

Edited by Markoss
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...