Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Nadam se da mu je neko objasnio da i ako ode u Milan prvo ce morati da prodje makar celu sezonu u Primaveri. No evo kako Telegraf pise vesti :lol_2:

 

Quote

Već se priča o pojačanju iz Zvezde: Trener Milana po prvi put komentarisao dolazak Lazetića

Pioli veruje u dobru priču

 

Foto: Tanjug/AP

Trener Milana Stefano Pioli već je od strane novinara upitan o novom pojačanju crveno-crnih, Marku Lazetiću, koji će tokom ove sedmice preći iz Crvene zvezde u redove italijanskog velikana.

- Lazetić? Prvo da sačekamo da dođe i ako uopšte dođe, pa ću da vidim šta zapravo može. Ako je klub reagovao i želi da ga angažuje, znači da se radi o talentovanom igraču - kazao je Pioli.

 

Znaci da se u Milanu radi tako sto trener ne dovodi igrace izgleda vec se samo klub o tome pita. E sad pod uslovom da je ova glupost istina i da se zadesi poneki igrac koji bude doveden na preporuku skauta recimo a ne trenera i u tom slucaju ne valja po Lazetica jer onda znaci da nije ni u malom mozgu trenera, a siguran sam da se trener pita ko ce da igra. Sto bi znacilo da dovode macku u dzaku pa ako ubodu ubodu, a navodno daju 5 miliona za njega. Pa i za Milan to su velike pare za neproverene igrace :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dzoneee said:

Nadam se da mu je neko objasnio da i ako ode u Milan prvo ce morati da prodje makar celu sezonu u Primaveri. No evo kako Telegraf pise vesti :lol_2:

 

 

Znaci da se u Milanu radi tako sto trener ne dovodi igrace izgleda vec se samo klub o tome pita. E sad pod uslovom da je ova glupost istina i da se zadesi poneki igrac koji bude doveden na preporuku skauta recimo a ne trenera i u tom slucaju ne valja po Lazetica jer onda znaci da nije ni u malom mozgu trenera, a siguran sam da se trener pita ko ce da igra. Sto bi znacilo da dovode macku u dzaku pa ako ubodu ubodu, a navodno daju 5 miliona za njega. Pa i za Milan to su velike pare za neproverene igrace :classic_biggrin:

Pa Lazetic ima 18 godina, to je Milanova investicija koja ce tek za nekoliko godina da dodje do izrazaja ako sve bude po planu, a tada ce trener biti ko zna ko. Naravno da nije trener Milana rekao e dajte mi onog malog iz Zvezde, takav nam igrac treba, a decko ni kod nas jos uvek nije poceo da igra redovno. Mozda dobije priliku da se kroz trening nametne, ali vrlo verovatno da ga ceka pozajmica. 

 

Inace prodaja za ovu cenu je vrhunska, ako se uzme u obzir kako nas klub funkcionise. Jasno je da ona prica pustimo ga dve godine da igra pa ga prodamo za 20 umesto sad za 5 odavno vise ne pije vodu. Decka koji je tek krocio u seniorski fudbal prodajemo za novac koji nam pokriva plate otprilike 10 najplacenijih igraca za celu godinu. Jasno je da on kod nas ne bi nikad dobio sansu osim u nekim iznudjenim situacijama (npr pravilo bonusa) i da bi mu cena padala kako vreme prolazi jer ne bi igrao u kontinuitetu, pa bi tesko bilo sta i pokazivao kada dobije sansu. Ovako ga prodajemo na osnovu potencijala i talenta, a to je izgleda jedini nacin da mi ostvarimo veliki transfer. Ne secam se koga smo poslednjeg prodali za par miliona a da je igrao standardno u prvom timu.

 

Inace prelazni rok je bas miran, ili ja premalo citam sportske portale, obicno se povezujemo sa 100 igraca tokom prelaznog roka. Super je sto smo se pojacali na pozicijama na kojima nam je to stvarno trebalo. Jesam i ja skeptican zbog Italijana i njegovih povreda, ali aj da se nadamo da ce biti zdrav i pokazati kvalitet. Svidja mi se sto ima 1.90m visinu jer vise mi je muka od niskih igraca koji su brzi samo kada trce u mestu. Verujem da ce ovaj momak biti odlicno pojacanje ako ga zdravlje posluzi. Ono sto mi se ne svidja je sto se izgleda nece dovoditi ni novi veznjak ni novo desno krilo, nego nastavljamo da verujemo u proverene snage Kangu i Bena. Na sve to ostavljamo Srnica specijalca da dobija minute i odradjuje posao na bitnim utakmicama, a s obzirom da odlazi Petrovic ocekujem jos vise minuta za naseg vojnika nego jesenas.

 

Link to comment
Share on other sites

Fina reakcija Ohija, vidi se da ima taj golgeterski njuh. To je ujedno i sve vredno pomena. Cak i ovaj Maribor igra duplo brzi fudbal od nas, uzasno smo tromi. Gajic i Gobeljic po starom, nemam vise snage da ih gledam. Falko standardno, jedan odlican potez, pa tri losa i tako u krug. I dalje imam utisak da on ne moze da igra krilo, covek je klasican SS iliti poluspic.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

Fina reakcija Ohija, vidi se da ima taj golgeterski njuh. To je ujedno i sve vredno pomena. Cak i ovaj Maribor igra duplo brzi fudbal od nas, uzasno smo tromi. Gajic i Gobeljic po starom, nemam vise snage da ih gledam. Falko standardno, jedan odlican potez, pa tri losa i tako u krug. I dalje imam utisak da on ne moze da igra krilo, covek je klasican SS iliti poluspic.

Bas to i ja mislim vezano za Falka, ume ali nikako na krilu. Videli smo kako jednom loptom iz okreta izbaci Katai-a u kontru...

Ali Pavkova mrzi da se zagreje sa cunjevima, vec u nekom polu hodu zaobilazi iste.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

Fina reakcija Ohija, vidi se da ima taj golgeterski njuh. To je ujedno i sve vredno pomena. Cak i ovaj Maribor igra duplo brzi fudbal od nas, uzasno smo tromi. Gajic i Gobeljic po starom, nemam vise snage da ih gledam. Falko standardno, jedan odlican potez, pa tri losa i tako u krug. I dalje imam utisak da on ne moze da igra krilo, covek je klasican SS iliti poluspic.

 

To je bilo jasno od samog starta. On nema nikakvu probojnost u svojoj igri, a ta je jako potrebna na krilu. Tu poziciju on može da igra samo u paru sa izuzetno ofanzivnim bekom, gde bi on više igra prema sredini, a bek koristio prostor koji se otvora uz out liniju. Ali sa našim bekovima, to je nemoguče.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Dekadentno je stavljati desnog beka na poziciju desnog, ma kako se on zvao.

Tim bez krila i bekova je cista improvizacija.

Falko je krilo, ko sto od babe moze da bude devojka.

 

Ben će da imitira krilo. I Kanga umesto Stanića. U suštini ni Ben nije krilo, pa će mane-više sve ostati isto.

Link to comment
Share on other sites

Jedan opravdan razlog ne postoji da Radulovic i Stankovic na prolece ne budu u prvom timu. Deca em znaju da igraju fudbal, em imaju fiziku i dovoljno takticko znanje da komotno mogu pre mnogih da igraju.

 

Ohi mi se svidja. Stanic mali isto.

 

Ostalo, standardno lose, gde sve zavisi od Kataija. Odbrana bez Dragovica tragikomedija. 

Link to comment
Share on other sites

Stanić mene neodoljivo podsjeća na Grujića. Visok, dobar tehničar, voli da dribla, razmišlja fudbalski. Kupio me još protiv Partizana kad je ušao u igru, ona pirueta na sredini terena je jedan od najfudbalskijih poteza nekog našeg igrača na derbi utakmicama.

 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Ibrahim Kone, igra bas lepo na ACN, pogura Mali u nokaut fazu. Vidim da se pominje neki prelazak u Salke, mlad je ima tu ogromnog potencijala, mogli smo i njega ds pojurimo iz Norveske lige.

Nemamo mi taj skauting da bi osetili i platili takvog igrača, a takve igrače treba ganjati sa 19-20 kada je cena niža i kada postoji neka šansa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Stanić mene neodoljivo podsjeća na Grujića. Visok, dobar tehničar, voli da dribla, razmišlja fudbalski. Kupio me još protiv Partizana kad je ušao u igru, ona pirueta na sredini terena je jedan od najfudbalskijih poteza nekog našeg igrača na derbi utakmicama.

 

 

I njega ce kao i Gruju brzina da kosta jace karijere. Doduse, Grujic mi je jaci na lopti, pogotovo u onoj poslednjoj sezoni, mislim da duel nije izgubio, a Stanic mi opet deluje da ima i nesto manja pluca za trku. Ali svakako je i meni Stanic prvi pik za prolece kao neko od igraca koje bi zaista trebali da istrpimo. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

I njega ce kao i Gruju brzina da kosta jace karijere. Doduse, Grujic mi je jaci na lopti, pogotovo u onoj poslednjoj sezoni, mislim da duel nije izgubio, a Stanic mi opet deluje da ima i nesto manja pluca za trku. Ali svakako je i meni Stanic prvi pik za prolece kao neko od igraca koje bi zaista trebali da istrpimo. 

Grujić je bio najbolji igrač te sezone. Pogotovo je jesenji dio sezone razvalio, na proljeće već nije bio toliko dominantan. 

 

Ko je taj Stanković što si ga pomenuo? O njemu se ne zna puno.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Grujić je bio najbolji igrač te sezone. Pogotovo je jesenji dio sezone razvalio, na proljeće već nije bio toliko dominantan. 

 

Ko je taj Stanković što si ga pomenuo? O njemu se ne zna puno.

 

Stankovic box-to-box vezni, 03 generacija, pominjao sam ga ja, meni je on sigurica kada je rec o svim igracima iz tog godista da ce da napravi dobru karijeru. Brz, zna napred da igra, odgovoran nazad, ima pluca da trci tri dana. Malo su ga i na desnog beka gurali u Graficaru, ali stvarno decko sa motorom u dupetu koji zna da igra fudbal. Bukvalno takav igrac s tom glavom ne moze da ne uspe. 

 

Za Mituljikice nece biti nista strasno da jos sest meseci odigraju u Grafosima, ali Stankovic i Radulovic prosto moraju u prvom timu da budu. Prespremni su obojica za ovaj nivo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Markoss said:

 

 

Za Mituljikice nece biti nista strasno da jos sest meseci odigraju u Grafosima, ali Stankovic i Radulovic prosto moraju u prvom timu da budu. Prespremni su obojica za ovaj nivo. 

Kakve su zaista sanse da njih dvojica ostanu sa ekipom i dobiju minute na prolece?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...