Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Nije dugo trebalo da krene mašinerija don terze da ruši reprezentacijuni i Piksija, to je bilo i očekovano od voline iz lovcenca ali je neshvatljivo koliko mu i posle svega što je odradio za svog gazda brana veruje zvezdaška javnost. čuj piksi gura bjekovica😴 pa mogli su i nesto pametnije da osmisle a ne da seru bez prestanka. Piksi je pokazao u jednoj utakmici koliko ga Srbja voli, terza&mrkela da osvoje i LŠ ne bi imali takvu popularnost.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno mi je da postoje ljudi kojima je ok ideja da Bjeković postane predsednik saveza, i to tako što se ciljano menja statut da bi to bilo moguće.

 

Korupcija u FSS je toliko ukorenjena da njegov portfolio po tom pitanju i ne predstavlja neki problem, ali svako ko ispoljava patološku mržnju prema bilo kom klubu bi trebalo da u startu bude diskvalifikovan kao kandidat, bio taj klub Zvezda, Partizan, Vojvodina ili Dinamo Vranje. Predsednik saveza bi morao da održava barem privid nepristrasnosti i da bude faktor jedinstva, a ne daljih podela. 

 

Posebno mi je neverovatno da postoje čak i navijači Zvezde kojima je ok da se menja statut da bi jedan Bjeković "ne jedem crveno voće zato što me podseća na Crvenu zvezdu" postao predsednik fudbalskog saveza. Kakve navijače imamo, protivnički nam ni ne trebaju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Neverovatno mi je da postoje ljudi kojima je ok ideja da Bjeković postane predsednik saveza, i to tako što se ciljano menja statut da bi to bilo moguće.

 

Korupcija u FSS je toliko ukorenjena da njegov portfolio po tom pitanju i ne predstavlja neki problem, ali svako ko ispoljava patološku mržnju prema bilo kom klubu bi trebalo da u startu bude diskvalifikovan kao kandidat, bio taj klub Zvezda, Partizan, Vojvodina ili Dinamo Vranje. Predsednik saveza bi morao da održava barem privid nepristrasnosti i da bude faktor jedinstva, a ne daljih podela. 

 

Posebno mi je neverovatno da postoje čak i navijači Zvezde kojima je ok da se menja statut da bi jedan Bjeković "ne jedem crveno voće zato što me podseća na Crvenu zvezdu" postao predsednik fudbalskog saveza. Kakve navijače imamo, protivnički nam ni ne trebaju. 

inače do sad su taj savez vodile poštenjačine koje nisu favorizovale ni jedan klub. to tribini nije smetalo kao ni to što je bjekovic od proterivanja kokeze pruzeo savez, ne bi smetalo ni sad da smo izgubili u Portugalu ali kod Srba se uspeh ne prašta a pogotovo kad je ostvaren na fudbalski način. gde terza da dopusti sirotinji raji zvezdaskoj da vidi da se utakmoca moze dobiti i bez namestanja i pomoci sudija. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, pavijan2 said:

Postavljanje Bjekovića za predsednika FSS je debilizam. 

Ne razumem potrebu da se to opravdava pobedom u Portugalu, Kokezom, Don Terzom, klimatskim promenama, srpskim svetom ...  Nigde veze

Koji potez fudbalskog saveza nije bio debilizam? Ako izuzmemo dolazak Piksija kojeg je izboksovao ovaj sto lebdi svw drugo je uzas. Ali je licemerno biti zadovoljan kokezom a kukati na toleta i bjekovica. Jebiga fudbalska Srbija mora da menja šampiona pa slede crno bele godine i to treba dostojanstveno prihvatiti ili ce stici janičari i na sever da sprovedu čistku.

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Koji potez fudbalskog saveza nije bio debilizam? Ako izuzmemo dolazak Piksija kojeg je izboksovao ovaj sto lebdi svw drugo je uzas. Ali je licemerno biti zadovoljan kokezom a kukati na toleta i bjekovica. Jebiga fudbalska Srbija mora da menja šampiona pa slede crno bele godine i to treba dostojanstveno prihvatiti ili ce stici janičari i na sever da sprovedu čistku.

 

Ma dobar je Vučić. Mi smo govna.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo smo mrtva ekipa, predvidiva, laka za skautiranje, jer vec dve godine igramo isto, sa istim igracima, bez ikakve sveze krvi. Zato nije ni cudo sto cesto prvi primamo gol, pa onda na individualni kvalitet okrenemo ili kad protivnik crkne. 

 

Desni bek je prioritet na zimu, Ne znam ko je gori, Gobeljić ili Gajić, bas tesko pitanje. 

5 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Станкела се и не поздрави са Ришаиром. Укочила му се рука или му јавили да он кешира 2 сома за гол у купу.

 

Pa sta da se pozdravi kad ga je ocigledno izveo iz revolta. Mada ne znam ni sto ga je stavio, Zivkovic bukvalno deluje kao lik koga puskom teraju da igra fudbal. Brz igrac koji nema sprint po mecu maltene. Protiv Indjije je i odigrao nesto, ali ovo je katastrofa kako nas sportski sektor funkcionise po pitanju dovodjenja pojacanja.

 

Bukvalno procenat uspesnosti 10 posto sto se tice pojacanja u zadnje dve godine. "Pogodili" sa Dragovicem i donekle sa Sanogom i Falcinelijem, ostalo je za oduzimanje svih sportskih diploma. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...