Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

21 minutes ago, Don Juan said:

Dobro 1988 je bila totalno druga priča i gotovo svi su zaista navijali za Miloševića.

Ne sećam se da je niti jedan drugi fudbaler izjavio slično.

Pre toga tokom cele 1986. u Tempu ide tema  Značaj 13. kongresa SKJ za sport. I tu je mlađani Piksi nešto palamudio.

2001. je postao predsednik FSJ preko Đinđićev ekipe. 

2005. u Zvezdi glavni saradnici su mu bili DSS biznismeni predvođeni čuvenim Mićkom mešalicom.

Sada Vučićev selektor.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Ne sećam se da je niti jedan drugi fudbaler izjavio slično.

Pre toga tokom cele 1986. u Tempu ide tema  Značaj 13. kongresa SKJ za sport. I tu je mlađani Piksi nešto palamudio.

2001. je postao predsednik FSJ preko Đinđićev ekipe. 

2005. u Zvezdi glavni saradnici su mu bili DSS biznismeni predvođeni čuvenim Mićkom mešalicom.

Sada Vučićev selektor.

To što se ne sećaš, ne znači da se nije dogodilo. 

To što pišeš Vučićev selektor je malo degutantno. Ovo ostalo ne bih da komentatišem, očigledno si zaslepljen politikom i svuda vidiš politiku i neke "saradnike okupatora", ili mržnjom prema Piksiju, sve jedno. Ni jedno ni drugo nije dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

Ђе је сад олош из управе који од толико домаћег блата једино пљује 5. Звездину звезду, у уста их шкрбава хебем...

Štaviše eno don čestita Piksiju.

Čovek bez srama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

Ђе је сад олош из управе који од толико домаћег блата једино пљује 5. Звездину звезду, у уста их шкрбава хебем...

 

 

Treba dodati i to da ni jedan od 11 koji su poceli utakmicu veceras ne potice iz omladinske skole FKCZ

 

Majku im jebem nesposobnu

 

Vazno je da im Pikseta ne valja

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Zna se gde je Dejovo mesto u srcu pravih navijaca, znamo mi kakav je to umetnik i fudbalski znalac bio.

A nicija nije do zore gorela, tako da ce se prave vrednosti i sacuvati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

današnji navijači oni organizovani ne žele ni da skandiraju ime sadašnjih igrača pošto su po njihovom oni Zvezda a ne igrači i treneri! Zato ih i ne zanima ko je bio legenda u Zvezdi pa su im drazi terza&mrkela, negic, maza i mladenovic nego piksi, dejo, jugovic, pancev, vidic

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Njima uopste nije bitan ucinak na terenu, to nije nikakav kriterijum. Pokacili su se sa mnogim igracima, Piksija i Deja su najurili iz Zvezde, boli ih uvo sto Vida i Juga ne dolaze na Marakanu. I Sinišu u uzeli na zub svojevremeno. To sto su to igraci koji su toliko dali na terenu njima je nebitno. Patriotske baljezgarije Gobelje  mnogo vise cene. Da taj mamlaz donira neku kintu za crkvu, postao bi dozivotni kapiten.

Piksi je sujetan covek i radi neke stvari iz inata. Nadam se da nije istina da i on gura ono govedo za poziciju novog Toleta jer je to previse. Razumem da je kivan na Zvezdu, ali to su mu smestili Dzaja i njegova ekipa. Za ogromnu vecinu zvezdasa on je i dalje legenda. Uostalom, slike sa legendom Krletom mnogo toga govore.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, berti said:

Nadam se da nije istina da i on gura ono govedo za poziciju novog Toleta jer je to previse

A izgleda da ga on najviše gura. Piksi ima ideju da savez odvoji od klubova i menadžera. Trenutno je njegova reč najjača kao i pozicija. Ima i podršku odozgo. Bjeković je neko kome to trenutno odgovara i ne smeta mu da bude ikebana. Ne zanimaju ga ni Zvezda ni Partizan jer nije u dobrim odnosima sa rukovodstvom Partizana. Vrlo je verovatno da neće ni dobiti glas od Partizana, barem takvu informaciju imam. Iskreno, ja sam na njihovoj strani.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

A izgleda da ga on najviše gura. Piksi ima ideju da savez odvoji od klubova i menadžera. Trenutno je njegova reč najjača kao i pozicija. Ima i podršku odozgo. Bjeković je neko kome to trenutno odgovara i ne smeta mu da bude ikebana. Ne zanimaju ga ni Zvezda ni Partizan jer nije u dobrim odnosima sa rukovodstvom Partizana. Vrlo je verovatno da neće ni dobiti glas od Partizana, barem takvu informaciju imam. Iskreno, ja sam na njihovoj strani.

Sve to stoji, ali... Da se sutra Ana Brnabic zaista okrene protiv Vucica, niko zivi ne bi voleo da je vidi na ovoj strani. Tako i za Bjekovica. On je sinonim za patolosku mrznju prema Zvezdi koja je godinama gajena u Partizanu, nesto kao DV u kosarci. Plus je Bjekovic lopuza koja je ucestvovala u silnim namestaljkama, a baljezga o postenju. Dakle, on ima takav zvezdomrzacki i lopovski pedigra, pa je uzasno bude na ovakvoj funkciji. To Piksi odlicno zna i guranje ovakvog ološa je pored svega ostalog i udar na Zvezdu. To nije udar na Terzu, Drkelu i one koju su ga udaljili sa Marakane, to je udar na nas normalne navijace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bjekovića li je svojevremeno pominjao Mateus u vezi nameštnja utakmica ?

Jasno je meni da ce se on u FSS pitati kao i Mrkela u Zvezdi,ali zar nisu bar mogli da nadju nekog anonimusa da ga ustoliče ...

Živ nisam da vidim hoće li "lice sa poternice" skupiti m..a da glasa protiv izbora Bjekovića na proleće ...

Link to comment
Share on other sites

Hebes Bjekovica, kao da je bitno koja teleca glava ce biti teoretski na celu saveza. Sto, Pantelic je bolje resenje? Da li on patoloski mrzi Zvezdu ili ne jede crveno voce (kao sto je sam pricao) je apsolutno nebitno. Ako mu se kaze da bude uz Zvezdu, bice uz Zvezdu. Ako mu se kaze da bude uz Partizan, bice uz Partizan.

 

Mnogo vecu stetu Zvezdi trenutno nanose govnarija sa severa i preposteni duo na celu nego sto ce Bjekovic. Ovaj ce imati ulogu Toze Mijajlovica u Zvezdi, valjda su tu negde i po godinama.

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...