Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Milunovic je idealan kao srednji stoper u formaciji sa tri stopera. Tu retko ko moze da odigra kao on. U formaciji sa dva stopera dolaze do izrazaja njegove mane, poput sporosti i neokretnosti i tu stvarno nije nista posebno.

 

Mada, ako bih morao da biram svakako bih pre uzeo njega nego Brazilca iz Socija. Znacio bi nam u evropskim utakmicama.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je najveci razlog zbog kog sad Erakovica ne prodaju taj sto je em bonus, em domaci igrac (a imamo 4 stranca u startnoj), em se nadaju da bi cena jos mogla da mu rasta, jer ce opet igrati uz Dragovica, ovog puta i LS i tajming za prodaju bi bio idealniji na zimu ili na leto tamo. 

 

Generalno, fin tim imamo, na prvi pogled je slaba tacka spic, ali nije Ohi bas toliko los koliko deluje na ovim utakmicama. Mislim da mu samo treba gol na nekom jacem mecu da dobije na samopouzdanju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Mislim da je najveci razlog zbog kog sad Erakovica ne prodaju taj sto je em bonus, em domaci igrac (a imamo 4 stranca u startnoj), em se nadaju da bi cena jos mogla da mu rasta, jer ce opet igrati uz Dragovica, ovog puta i LS i tajming za prodaju bi bio idealniji na zimu ili na leto tamo. 

 

Generalno, fin tim imamo, na prvi pogled je slaba tacka spic, ali nije Ohi bas toliko los koliko deluje na ovim utakmicama. Mislim da mu samo treba gol na nekom jacem mecu da dobije na samopouzdanju.

Meni ni Picini ne uliva poverenje. A jos kad se setim da mu je Gobeljic alternativa muka me uhvati.

Edited by Dragan Mićić
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, marko_pantelic said:

@Dragan Mićić

I po meni je Pićini precenjen. Vidi se da ima štofa, ali definitivno nije siguran u odbrani, a to nam je preko potrebno.

 

Pavkova treba prodati za bilo koje novce, da nam ostano koliko-toliko u lepom sećanju.

 

I naravno, uigrati srednju liniju...

Ma Picini deluje nezainteresovano. Skoro kao Risairo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mare80 said:

Matija Krivokapić iz Fk Podgorice ...

Jel to bivši OFK Titograd ?

Znači dobijamo pojačanje na poziciji "talentovani Crnogorac" ...

Svake ekipa u Srbiji mora da ima "te" antitalenti, vidis kako guraju u Vojvodini crnogorce, lopatom.. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vlaDixXx said:

Svake ekipa u Srbiji mora da ima "te" antitalenti, vidis kako guraju u Vojvodini crnogorce, lopatom.. 

 

Ma nemam ja ništa protiv da se dovode pojačanja iz CG ukoliko čine razliku,verovatno manji klubovi iz lige mogu da proberu za njihove potrebe pristojne igrače ...

Meni je problematično Zvezdino ponašanje ...

Link to comment
Share on other sites

Svakoko pravi razliku u CG ligi, iz iste ode sa 15,16 godina, tacnije vec tad ga neko primeti i kaparise. Svi koji ostanu cak i do 18 godine tamo su apsolutno fudbalske analfabete, ali su ocigledno neizbezni, kao i jos brojne kombinacije kada je rec o Zvezdi, a jedna od poslednjih je ovaj mali Bogdanovic, sin Kataijevog menadzera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opet Rajov pulen, da li je moguce jbt. Jedva smo onog Krstovica preziveli. Verovatno najiritantniji igrac u klubu ikad.

 

Kad se setim sa kojim samopouzdanjem je ponosno pokazivao svoje neznanje...

Edited by Venger
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mare80 said:

Matija Krivokapić iz Fk Podgorice ...

Jel to bivši OFK Titograd ?

Znači dobijamo pojačanje na poziciji "talentovani Crnogorac" ...

Nije.

 

Fk Podgroica je bivši OFK Mladost, a OFK Tirograd je vratio svoje stvaro ime koje nekada bilo FK Mladost.

 

Jako teško za ispratiti 😂

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A na koju foru taj Rajo nalazi tolike krseve od igraca? Mislim kapiram da moramo uvek da imamo bar jednog njegovog igraca u rosteru, ali kako ne nadje bar jednog da zna fudbal. Nisu u CG svi valjda toliki duduci.

 

Da nam je doveo jednog Jovetica ili Stefana Savica, prihvatio bih sav ostali krs.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Venger said:

A na koju foru taj Rajo nalazi tolike krseve od igraca? Mislim kapiram da moramo uvek da imamo bar jednog njegovog igraca u rosteru, ali kako ne nadje bar jednog da zna fudbal. Nisu u CG svi valjda toliki duduci.

 

Da nam je doveo jednog Jovetica ili Stefana Savica, prihvatio bih sav ostali krs.

Lako zaboravljas da ti je doveo velikog Petra Orlandica. 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Venger said:

A na koju foru taj Rajo nalazi tolike krseve od igraca? Mislim kapiram da moramo uvek da imamo bar jednog njegovog igraca u rosteru, ali kako ne nadje bar jednog da zna fudbal. Nisu u CG svi valjda toliki duduci.

 

 

Nisu duduci ali njih pokupe vece njuske od pilicara Raja. Menadzeri koji imaju veze u inostranstvu i koji su stvarno neke face a ne zelenasi iz bespuca Crne Gore. 

 

Rajo je neki Bajloni pijaca nivo menadzera, tacnije najobicniji krimos koji dovede lika sa dve noge i kaze ovog kupujete za toliko i toliko i talimo se za toliko. Nema tu m od menadzerisanja. Za talentovane fudbalere ide malo drugaciji dil a nasi to niti znaju, niti mogu, niti zele. 

 

Pogledati samo sta mi gledamo posle 5 godina u evropi i sa skorom sigurnom LS ove godine. To je nivo nekih italijanskih drugoligasa, nekih istocna evropa pojacanja, lozimo ze na neki skauting ispod radara i slicno a procenat uboda nam je katastrofalan. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...