Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

19 minutes ago, fradler said:

Nije ni Mustafa za baciti, mada nisam siguran da ima prostora za njega u ovom trenutku.

Ko je gledao dvomec Novi Pazar Imt,videlo se da je Lucic klasa za njega....

 

Brine me da li ce imati mesta Motika placen 2.5 mili evta

 

Veljko Nikolic,majstor fudbala posle onakve povrede

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Teško će ovo ići bez Sanoga. Živi bili, pa viđeli.

Apsolutno je potreban balans u ekipi. Problem je sto uprava trazi zamenu za Sanoga, da li ce insistirati po svaku cenu na rokadi mislim da nije pametno, Nekako sam se navikao na Sanoga. Uliva mi poverenje. 

Link to comment
Share on other sites

Pratiš Lučića u IMT-u, dovodiš Motiku za dva miliona evra, a igraće neko treći.

 

Ne znam za koga i za šta mi je više žao, za Lučića koji zaslužuje šansu jer je dobar, ili za Motiku koji takođe zaslužuje šansu jer su za njega istresli onoliku lovu.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Nek grmi jako said:

Pratiš Lučića u IMT-u, dovodiš Motiku za dva miliona evra, a igraće neko treći.

 

Ne znam za koga i za šta mi je više žao, za Lučića koji zaslužuje šansu jer je dobar, ili za Motiku koji takođe zaslužuje šansu jer su za njega istresli onoliku lovu.

A na tom mestu igra Katai a menja ga Ivanić, uz to daju šansu i Mustafi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

I Bravo i Domzale su iznenadjujuce solidne i pismene ekipe. Ako izuzmemo nas i komsije, slovenacka liga je evidentno kvalitetnija od linglonga.

 

I Bravo i Domzale igraju cvrst i disciplinovan fudbal, ali to ipak ne znaci da su bolji od Cukarickog, Vojvodine, Radnickog , Vozdovca i TSCa. Prijateljske utakmice nisu merilo nicega, posebno ne kad promenis 25 igraca u 90 minuta , a ceo tim ti je na 50% od maksimuma. U svakom slucaju, slovenacka liga je ipak najozbiljnija nakon srpske i hrvatske, od liga u regionu. Rade dobar posao tamosnji klubovi, imaju sasvim dobar strucni kadar, liga im je zanimljiva, dosta mladih ima, i stalno se menjaju sampioni, Celje, Olimpija, Mura, Maribor, Domzale itd itd. 

 

Sto bi se reklo , odlicna razvojna liga, ali ipak to ne znaci da su po kvaliteti u rangu srpske lige. Prilicno sam siguran da bi cak i Radnik iz prosle sezone bio konkurent za prvo mesto u tamosnjoj ligi. Sve u svemu, ima zanimljivih stvari i sigurno spada u lige koje vredi da se isprate s vremena na vreme. Eto, Slavisa nam rece da obratimo paznju na desno beka Ilincica , 2004, asistirao za gol Domzala. Nekada smo dovodili Mileta Acimovica kad je imao 20,21 i kasnije bio nosilac, ima i sada zanimljivih klinaca tamo, ali mi smo prebukirani strancima i imamo ogranicenje, tako da je to zatvorena knjiga za FKCZ, bar trenutno. 

 

Sa druge strane, da se FKCZ takmici sa Bravom, Koprom i slicnima umesto nekih nasih timova, sigurno da bi ipak bilo malo zahtevnije Zvezdi, nego sa nekim jsl klubovima koji niti znaju niti umeju da igraju cvrsto i disciplinovano kao Bravo i Domzale recimo, ili Koper. Radi se o struci i nacinu rada, inace sam talenat je isti, ali u nekim nasim klubovima se radi uzasno, i sa mladima i kad je u pitanju strucni kadar. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

Bas me pozitivno iznenadili slovenci, mada gledao sam ih par puta prosle sezone i delovali mi okej, ali ovaj nivo discipline nisam ocekivao. 

Inace za Bravo je igrao nas bivsi omladinac Jaksic, odlicno igra po sloveniji cak je i u timu sezone bio jedne godine ja mislim. Videh da se pozdravljao sa nasim trenerima.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, tsva said:

Ovo sto Katai radi na pripremnim  a i na mnogim pripremnim utakmicama je preraslo u bezobrazluk. Skrti carinik lopte koji igra samo u jednom pravcu.

Све је то до тренера.

Ено га опет понавља како му треба шпиц. Са ростером од 50 играча тражи себи алиби…  🤮

Link to comment
Share on other sites

Bice muka za Stankovica da integrise Bukarija, a pre svega Kangwu sa ostatkom tima i da se raspodele uloge. Ali obicno se kaze da od viska kvaliteta glava ne boli i da bi trebao da bude na slatkim mukama, a FKCZ ima izuzetan potencijal, bar ovaj napadacki deo koji je za JSL nivo bruka dobar, a i za Evropu je sasvim solidan. 
Naravno, kad imas ovakav tim, onda vidis ko strci , a to je Pavkov, drag mi je on, ali juce u 1/2 jedno 5,6 napada je sjebano na njegovom dodiru lopte, ili ocajna povratna ili preslabo odlaganje ili neko drugo lose resenje, bukvalno je sjebao nekoliko napadackih akcija, to iznervira ostatak ekipe, dodju lagano do 16m i onda propadne ceo trud. Smesno je da se napravi ovakav tim, a onda na spicu stavis Pavkova. On je talija Zvezde i dzoker, sto bi rekao Andjus, za njega je ulazak za klupe najbolja opcija da promeni ritam i da se gura i lakta u 16m kad jurimo rezultat. Nije on duduk ima neke svoje druge prednosti, ali i nedostatke. 

 

Isto tako je jasno da bez Sanoga se ne moze igrati ozbiljan fudbal u Evropi, on daje cvrstinu pozadi, to se jasno videlo danas u 1/2, Kangwa Kanga kombinacija dosta pati u odbrani. Kangwa se nije video iz prostog razloga sto je 90% napada kretalo od Kange, kako dobije posed, odmah trazi Kangu, ne znam da li je par puta povukao napred, a itekako moze. Bila je ona akcija na pocetku kad je u kontri izbacio Bukarija na krilo, odlicna lopta Kangwe, ali to je bilo samo jednom, sve ostalo je kretalo od Kange. 

 

Bukari pokazao da ce biti znacajno pojacanje, ostavlja u prasini svog cuvara u delicu sekunde. Kangwa i Bukari odlicna pojacanja, na strucnom stabu je da to sve poslozi i da raspodeli uloge, ali ozbiljan kvalitet definitivno. 

 

Sve u svemu, opet realizacija problem na pocetku sezone, setimo se lani kakvo je epsko mucenje bilo sa Vojvodinom, Napretkom i Mladost u domacoj ligi i to kod kuce. 2 gola na tri domace utakmice. Dobro je sto Evropa pocinje tek u avgustu i sto ce Dejan imati ceo jul da jos uigrava i steluje tim, 4 utakmice u julu , tri kod kuce, protiv JSL rivala, i to u ritmu subota subota, bez obaveza tokom nedelje, dosta prostora za treninge i dodatna uigravanja, nesto sto skoro pa NIKAD nismo imali , jer smo uvek u to vreme igrali kljucne evro utakmice. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Stankoviću treba špic da zabije gol iz prve a posle mu trebaju 10 odbrambenih da sačuvaju rezultat.

Videćemo kako će biti ove godine, za vreme Milojevića i sad Stankovića najlepši fudbal smo igrali u prvoj godini mandata, sto su duže ostajali tako su im se muda smanjivala. Sva sreća po nas prvi je otišao na vreme pa mu je ostalo mudakce. Nadam se da će i Stanković ostaviti nešto što makar oblikom podseća na isto. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Pero_Cameron said:

Darjan navodi da smo zainteresovani da vratimo (hehe) Miluna iz Turske, njegova ekipa u finansijskim problemima. 

pa ne možemo sa jednim štoperom da igramo,  ovi će prodati Erakovića čim im zašušte evi u džepu a i sa njim smo tanki pozadi tako da Milun i barem još jedan prosečan štoper mora da se dovedu ili da Gobelja i Sanogo glume tu poziciju

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Pero_Cameron said:

Darjan navodi da smo zainteresovani da vratimo (hehe) Miluna iz Turske, njegova ekipa u finansijskim problemima. 

 

Ovo bi zapravo bilo vrh, upravo takav štoper nam i fali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...