Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

On 6/21/2022 at 1:14 PM, Perkos2 said:

dobijali smo i za Njegoša 10 miliona pa ode  za neku siću na kraju

Sto znaci da Erakovic treba da ide za mikion najvise jer je Degenek mnogo bokji igrac od njega i ne treba da se bunino?

Erakovic je bio i jeste doktor nauka za pomenutog(uz svo duzno postovanje) a kolika je cijena vidjecemo do kraja prelaznog roka.

Interesuje me dal je neko volio i navijao za milan 2006-7 i tih godina, i kako im se ta igra svidjela posto ovdje ne vidjeh jedan pozitivan komentar za sezonu sto smo dostigli. Tada je ekipa milana prstala od brzins sa sve Ambrosibijem Gatuzom pirlom i sedorfom pa gle osvojise ligu sampiona. Dal bih voleo da su stankovic stanic itd igrali umjesto srnica,naravno da da,al dal je moguce da nema grama zadovoljstva posle osvojene titule,kupa,,osvojene grupe i igranje ravnopravno sa fibalistom lige sampiona zaista mi nije jasno. Da imam milion kritika- imam. Isto tako imam i pohvala. Kad jdn90 posto ljudi diglo ruke od Erakovica,Ivanica,Rodica itd trener ih je digao i postali su oslonac i glavni igraci dkipe. Dal je trebao vise mladje d forsira, po mom ukusu je koristi srnica koliko je koristio, da ne ulazi kukavicki u derbije-trebao je. Sve u svemu kad se podvucd crta nije toliko los rezultat kolikim se predstavlja,svaki trener ima svoju viziju i filozofiju iako mi se nije specijalno svidjela-necu toliko mraciti.

Link to comment
Share on other sites

Kangwa brutalan igrac, neverovatno dobar , u oba pravca, tehnika, pregled igre, covek je ludilo, neverovatan ubod. 

 

Mislio sam da je def vezni koji kvari igru, ali ovo je brate, level iznad, covek ima pregled igre za 10, obrce rivala u cugu, vuce napred odmah, pas, sut ( onaj sut je bio bomba sa 20m preko precke ), jebote, ne pamtim kad sam nekog novajliju ovako video da za 10 minuta pokaze brutalan kvalitet. 

 

Covek ima potencijal za velike stvari. 

 

Mal Lucic veoma dobar, ima dribling, mora da se forsira on mnogo vise. 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Juan said:

Evo jedna hrabra izjava - imamo igrača za 20 miliona. Samo pametno.

I ja sam isto u više trenutaka pomislio, a onda sam se setio da su gospoda prodala dvojicu igrača sa France Football Top20 future stars liste za kikiriki, a treći igra pozajmljen u Novom Sadu. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Steve Gerrard said:

Sto znaci da Erakovic treba da ide za mikion najvise jer je Degenek mnogo bokji igrac od njega i ne treba da se bunino?

Erakovic je bio i jeste doktor nauka za pomenutog(uz svo duzno postovanje) a kolika je cijena vidjecemo do kraja prelaznog roka.

Interesuje me dal je neko volio i navijao za milan 2006-7 i tih godina, i kako im se ta igra svidjela posto ovdje ne vidjeh jedan pozitivan komentar za sezonu sto smo dostigli. Tada je ekipa milana prstala od brzins sa sve Ambrosibijem Gatuzom pirlom i sedorfom pa gle osvojise ligu sampiona. Dal bih voleo da su stankovic stanic itd igrali umjesto srnica,naravno da da,al dal je moguce da nema grama zadovoljstva posle osvojene titule,kupa,,osvojene grupe i igranje ravnopravno sa fibalistom lige sampiona zaista mi nije jasno. Da imam milion kritika- imam. Isto tako imam i pohvala. Kad jdn90 posto ljudi diglo ruke od Erakovica,Ivanica,Rodica itd trener ih je digao i postali su oslonac i glavni igraci dkipe. Dal je trebao vise mladje d forsira, po mom ukusu je koristi srnica koliko je koristio, da ne ulazi kukavicki u derbije-trebao je. Sve u svemu kad se podvucd crta nije toliko los rezultat kolikim se predstavlja,svaki trener ima svoju viziju i filozofiju iako mi se nije specijalno svidjela-necu toliko mraciti.

Erakovic ide onog trenutka kad svi njegovi "prijatelji" namire svoje potrebe a njemu ostave jedno 300000 po sezoni. Zbezda ce po običaju od celom tom poslu dobiti qurac. pordènje prila i sedorfa sa srnicem ne mora ni da se komentarise.Kritika poslovanja kluba i vođenja ekipe nije mrznja prema klubu, to je želja da klub bude mnogo bolji i postabe značajan evropski klub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I mene je Kangva odusevio juce, posle dva kontakta s loptom je bilo jasno da smo dobili kvalitetnog igraca. Od pocetka sam imao dobar osecaj oko njega, ali nisam ocekivao da izgleda onako mocno, inteligentno i autoritativno na terenu. Neverovatno u kojoj meri je njegov ulazak umesto raspalog Nikolica promenio utakmicu, bukvalno je izgledalo kao da je Inijesta usao na teren umesto Gume Bogdanovica. Sto neko rece na drugom forumu, ucinio je da Bakajoko, Lucic i Zivkovic izgledaju kao bolji igraci od Picinija, Kataija i Ivanica.

 

E sad, valjalo bi malo sacekati sa pricama o 20 miliona i neverovatnom, brutalnom pojacanju, dok ga ne vidimo u kontinuitetu i protiv jacih protivnika. Ipak je momak odigrao tek 45 minuta i to protiv osrednje slovenacke ekipe za koju do juce niko nije cuo.

Link to comment
Share on other sites

Nema sta da ga cekamo jace rivale, tehnika, kontrola, pregled igre, brzina razmisljanja, to ne zavisi od rivala, to je deo njegovog repertoara. Decko je jedan od onih pojacanja koji dodju za mali novac, za koga vecina navijaca nije cula i proda se vec nakon jedne sezone za 10+ miliona, ima takvih primera po ovim slabijim ligama, ne puno, ali ih ima. Ostaje samo pitanje kako ce da ga integrise Dejan u 11, umesto koga i da li ce palicu da preda njemu, pored nedodirljivih Kataia, Ivanica i Kange. 

Nosioci igre nam imaju 30,31,32,33, za moderan fudbal potrebno je imati i mladje snage, Kangwa i Bukari na papiru bar, perfektno odgovaraju za to, a da li ce potvrditi to i na terenu, to je drugo pitanje. Ovde bih dodao i Lucica i malog Stankovica, mozda i Adda iz Sheriffa, ako kojim slucajem dodje. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Nek grmi jako said:

 

 

Srnić i Krstičić kad treba da čuvamo rezultat, da zategnu na polovini.

 

 

Rezultat se cuva tako sto sakrijes igru protivniku a ne da on ima loptu a ti trcis za njim sve vreme. 

 

A loptu ne mozes da sakrijes sa Srnicem koji ne zna da je vodi i kome je lopta strano telo  i Krsticicem koji je zreo za veteranski fudbal

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Don Juan said:

Jebeš mi sve, ako ovaj Mustafa nije bolji i od Srnića i od Nikolića zajedno.

 

 

za klasu

19 hours ago, Markoss said:

Kangvu i Kangu treba upariti na sredini. Kangva u oba pravca odigrao, svaka cast. 

 

 

Uparice jednog sa Srniecm

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Don Juan said:

Evo jedna hrabra izjava - imamo igrača za 20 miliona. Samo pametno.

Žile za samo 20 miliona... 😂😂😂

Kad pročitam da je naša uprava nekog prodala za tolike pare znacu da su cenu pisali u dinarima 😑

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Kangwa brutalan igrac, neverovatno dobar , u oba pravca, tehnika, pregled igre, covek je ludilo, neverovatan ubod. 

 

Mislio sam da je def vezni koji kvari igru, ali ovo je brate, level iznad, covek ima pregled igre za 10, obrce rivala u cugu, vuce napred odmah, pas, sut ( onaj sut je bio bomba sa 20m preko precke ), jebote, ne pamtim kad sam nekog novajliju ovako video da za 10 minuta pokaze brutalan kvalitet. 

 

Covek ima potencijal za velike stvari. 

 

Mal Lucic veoma dobar, ima dribling, mora da se forsira on mnogo vise. 

 

 

Sve ovo je pokazivao i kada je igrao protiv nas, lasom nismo mogli da ga navatamo.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Laki21 said:

Je li on Čaušića predložio, jedinog profesionalnog fudbalera za kog sam uživo video da se povredio tako što ga je napala lopta?

Nije. Nego je svakolika zvezdaška stručna javnost skočila kao oparena i uvređena kada je onomad umesto u Zvezdu otišao u klub koji je on vodio u Rusiji.

Link to comment
Share on other sites

Lekovic, Stankovic i Knezevic se prikljucuju prvom timu, ali male su sanse da ostanu i posle priprema.

 

Stankovic ce kako stoje stvari u Napredak, a Knezevic u Radnicki KG, mislim da su obe pozajmice dogovorene maltene vec. 

 

Za Lekovica ce da se vidi, ostaje za sad, ali je moguce da ce jos 6 meseci u Graficar, kao i Mituljikici. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...