Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

48 minutes ago, Don Juan said:

Ako se ne varam, to je CB iz Sočija.

Zašto to misliš? Generalno ja nešto nisam oduševljen kada čujem "brazillski odbrambeni igrač", ali ovaj je napredovao u Sočiju. Nama svakako treba CB, a ne znam koja bi opcija bila bolja, a da je za nas platežno moguća.

Tu je samo problem stranaca, ništa drugo, ali bi smo mogli recimo da okrenemo na 3-5-2 lagano formaciju sa njim, pod uslovom da ne prodaju Erakovića.

Prvo zbog toga sto je nedefinisan status Erakovica. Ceo klub na sva zvona prica kako Erakovic nije na prodaju. Ako je tako, nema mi logike da se ovaj sad dovodi, da bude klupiran do februara kad pocinje drugi deo sezone, posto racunam da ce posle SP biti neki vrh Erakoviceve trzisne vrednosti. Naravno, uvek postoji mogucnost da nas lazu i mazu i da ce zapravo prodati Erakovica vrlo brzo.

 

Drugo, sto je nedefinisan status Sanoga. Deki je nedavno pricao kako ce da ga pomeri na stopera i time mu produzi karijeru jos 5 godina. Protiv Ludogoreca odigrao odlicno na stoperu. Zasto ne probati sa njim onda tu, bar u kvalifikacijama da vidimo na cemu smo. Pritom, nije jasno kako ce da uglave njega, Kangu i Kangvu.

 

Trece, nadolazi i taj Lekovic. Kad ce i koliko on igrati? 

 

Dalje, problem stranaca.

 

I na kraju, nisam nesto ubedjen u njegove kvalitete.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Venger said:

Prvo zbog toga sto je nedefinisan status Erakovica. Ceo klub na sva zvona prica kako Erakovic nije na prodaju. Ako je tako, nema mi logike da se ovaj sad dovodi, da bude klupiran do februara kad pocinje drugi deo sezone, posto racunam da ce posle SP biti neki vrh Erakoviceve trzisne vrednosti. Naravno, uvek postoji mogucnost da nas lazu i mazu i da ce zapravo prodati Erakovica vrlo brzo.

 

Drugo, sto je nedefinisan status Sanoga. Deki je nedavno pricao kako ce da ga pomeri na stopera i time mu produzi karijeru jos 5 godina. Protiv Ludogoreca odigrao odlicno na stoperu. Zasto ne probati sa njim onda tu, bar u kvalifikacijama da vidimo na cemu smo. Pritom, nije jasno kako ce da uglave njega, Kangu i Kangvu.

 

Trece, nadolazi i taj Lekovic. Kad ce i koliko on igrati? 

 

Dalje, problem stranaca.

 

I na kraju, nisam nesto ubedjen u njegove kvalitete.

Status Erakovića je jasno definisan - dobra cena, odrešene ruke. Mene više brine što status Dragovića nije definisan, ja iskreno ne verujem da će se i on nešto predugo zadržavati kod nas.

Sanogo još nije produžio ugovor i pitanje je da li će. Ja sam pisao da je njega stavljati na poziciju CB jako rizično, prvo dečko to ne igra, drugo,sklon je kiksevima kod predaje lopte. Svaki kiks u tom delu terena biće gol šansa.

Leković se svakako treba pridružiti timu, ali Leković tek treba da stasa i treba mu sigurno vremena. Mlad je dečko.

Problem stranca stoji.

Što se tiče kvaliteta, iskreno nama je svaki transfer potencijalno rizičan, zato što plaćamo koliko plaćamo. Da imamo kao Dinamo da keširamo 4 miliona za CB, manje bi bilo šansi da dođe do neke veće greške.

 

Sve u svemu, a imajući u vidu i povredu Pankova, nama treba još jedan CB, inače ćemo gledati Gobelju na toj poziciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi od stopera imamo Dragovica i Erakovica za kvalifikacije. Pankov je povredjen, Sanogo je uvredjen, a za Lekovica se ne zna gde ce jos uvek. 

 

Svakako treba razmotriti zamenu za Erakovica, sve i da ostane do zime. Ja stvarno ne bih Pankova vise u Evropi da gledam. 

 

Gordic pozajmljen Spartaku iz Subotice. Radulovic izmedju Spartaka i Mladosti NS, ali znace se vec danas gde ce. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

FIFA donela odluku da igraci iz Rusije mogu bez obestecenja da odu, pa eto nek Marin i Mitar proberu nekog stopera, a ne bi bilo na odmet i neki bek da se pojuri, lipsace nam Rodic

Edited by necke
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Venger said:

Zasto je Bakajoko jos uvek u klubu i suklja se po pripremama, kad nece odigrati ni minut?

 

Bakajiku ističe ugovor za nedelju dana ....

Miriše mi nažalost da će da se pridruži drugarima Gobelji i Pankovu ...

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Strahinja Manojlovic, golman, valjda ce biti pozvan za u21, dobar je bio u Graficaru... 

 

U direktnom duelu u barazu Lucic za klasu bolji od mustafe

 

Kako ne ide na pripreme Lukic, najbolji mladi stoper u Zvezdi(nisu ga pustili u Bordo) 

Vuk Bogdanovic hahahhahahah

Edited by vlaDixXx
Link to comment
Share on other sites

Ja ne kontam sta se radi sa ovim malim Radulovicem. Izgleda mi kao da ga kaznjavaju ovim stavljanjem u stranu...Kontam da je mali, u najmanju ruku, zasluzio da bude clan rotacije (bar prema onome sto sam ga malo gledao). Ne bi me cudilo da u Leotaru zavrsi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Marokanac said:

Ja ne kontam sta se radi sa ovim malim Radulovicem. Izgleda mi kao da ga kaznjavaju ovim stavljanjem u stranu...Kontam da je mali, u najmanju ruku, zasluzio da bude clan rotacije (bar prema onome sto sam ga malo gledao). Ne bi me cudilo da u Leotaru zavrsi.

menadžerisanje

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, KrX037 said:

Zna li neko gde se igra današnja utakmica sa Bravom, koja je btw pomerena za 19h?

U Sloveniji 🙂

 

Ovo je jako zanimljivo, pošto nigde do sada nisam našao gde smo tačno u Sloveniji, prva informacija je bila "okolina Maribora".  E sada Bravo je iz Ljubljane, da li će ići u Ljubljanu, ili igrati tamo gde su sada, šta god značila okolina Maribora, nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...