Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 hour ago, Урош19 said:

Апсолутно се слажем. Па јебеном Ренџерсу смо на Маракани за 45 минута фудбала могли дати 4-5 голова. У пфвих 15 минута замало је сам Иванић дао 2 гола, па Партизану би кад би тако напали дали 14 голова за полувреме колико су ужасна екипа заправо. Али не, ми ћемо 99 посто гледати чувену чекалицу где ће бити 0-0 и играћемо лажни егал иако смо квалитетнији за 8 голова.

Da,dobro..malo karikiras sa ovim "14 golova za poluvreme" i "bolji smo za 8 golova"..ili ne karikiras? :classic_biggrin:

Poenta je u sledecem - mi smo protiv Rendzersa igrali napadacki jer smo na to bili prinudjeni negativnim rezultatom iz prve utakmice. Minus nas je naterao da odigramo izvan uobicajenog sablona. Slicno je bilo i sa revansom u MIlanu. Medjutim,pokazalo se da i sa takvim pristupom,fizionomijom igre,mi jesmo sposobni i za pozitivan rezultat. Dakle pravo je pitanje: zasto tako onda ne igramo stalno,posebno protiv objektivno slabijih timova?

Odgovor treba da ponudi sef strucnog staba.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drug Crni said:

Da,dobro..malo karikiras sa ovim "14 golova za poluvreme" i "bolji smo za 8 golova"..ili ne karikiras? :classic_biggrin:

Poenta je u sledecem - mi smo protiv Rendzersa igrali napadacki jer smo na to bili prinudjeni negativnim rezultatom iz prve utakmice. Minus nas je naterao da odigramo izvan uobicajenog sablona. Slicno je bilo i sa revansom u MIlanu. Medjutim,pokazalo se da i sa takvim pristupom,fizionomijom igre,mi jesmo sposobni i za pozitivan rezultat. Dakle pravo je pitanje: zasto tako onda ne igramo stalno,posebno protiv objektivno slabijih timova?

Odgovor treba da ponudi sef strucnog staba

Изгледа као да се Деки "плаши" да нападне кад не мора, нпр дербији у које улазимо са више бодова, финале купа прошле године па и утакмица за титулу где на 2 0 и са нашом доминацијом улази штопер уместо шпица. И по обичају ми примамо голове кад се тако повучемо док кад нападамо и вршимо пресинг одмах на њиховој половини линглонг екипе ни не улазе у неке озбиљне шансе. У Европи разумем и кад се бранимо јер ипак су то озбиљније екипе од домаћих али ми је нејасно зашто у лиги не изађемо агресивно. Прошле сезоне смо доста агресивније играли, кад се сетим сваку утакмицу скоро смо давали 3+ голова. Док ове сезоне доста више личимо на екипу под Милојем што се тиче игре, дамо један гол и одмах креће чувено затварање па се деси да примимо гол а на терену ни Катаиа ни Канге/Иванића али су зато 3 штопера и два бека.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Drug Crni said:

Da,dobro..malo karikiras sa ovim "14 golova za poluvreme" i "bolji smo za 8 golova"..ili ne karikiras? :classic_biggrin:

Poenta je u sledecem - mi smo protiv Rendzersa igrali napadacki jer smo na to bili prinudjeni negativnim rezultatom iz prve utakmice. Minus nas je naterao da odigramo izvan uobicajenog sablona. Slicno je bilo i sa revansom u MIlanu. Medjutim,pokazalo se da i sa takvim pristupom,fizionomijom igre,mi jesmo sposobni i za pozitivan rezultat. Dakle pravo je pitanje: zasto tako onda ne igramo stalno,posebno protiv objektivno slabijih timova?

Odgovor treba da ponudi sef strucnog staba.

 

Zato što je pizda, kao i maltene svi naši treneri ne računajući Piksija.

 

Sve je to usrana batođoristička škola, jebo je ko je izmisli.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vidi..u mojim ocima Deki je "italijanski kadar". Plus,nikad nije propustio da pomene kako mu je Murinjo trener br.1. Sad,sto to sve na gomili i lici na "batadjorizam"..ne znam sta bih rekao :classic_biggrin:

Medjutim,zalosno je kako Zvezdini treneri, u poslednje dve decenije, olako zaboravljaju da je postojala Zvezdina prepoznatljiva igra,koja nas je (izmedju drugih stvari) i ucinila velikima. Mozda ce neko reci da preterujem,ali za mene to je bilo nesto autenticno..poput Ajaxove (holandske) npr. Pa,ko mi ne veruje,moze ovih dana da pogleda serijal na RTS posvecen osvajanu Evrope..kacio je Zveki i ovde epizode..

Razumem ja i Stankovica. On hoce trofeje,uzima ih,ali pred prilicno praznim tribinama. I o tome treba misliti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Srama bez! Kad god pomisliš da mister ne može pičkastije, on iznenadi.

 

Bukvalno ne zavisi ništa od ove utakmice i on umesto da pusti decu da trče i napadne, on izvadi autobus i igra na penale.

 

I ja sam budala što ću gledati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

 

Zato što je pizda, kao i maltene svi naši treneri ne računajući Piksija.

 

Sve je to usrana batođoristička škola, jebo je ko je izmisli.

Крив је Бари. Добили смо финале антифудбалом и све је отишло у курац.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...