Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Stanić je Xavi-Iniesta-sa-Liona tip igrača. Ako dotera fizikalije, može do reprezentacije, u suprotnom, džabe mu skill i fudbalska inteligencija.

I jako važno - ne sme da padne pod uticaj šabanskog dela svlačionice. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzistrou said:

Stanić je Xavi-Iniesta-sa-Liona tip igrača. Ako dotera fizikalije, može do reprezentacije, u suprotnom, džabe mu skill i fudbalska inteligencija.

I jako važno - ne sme da padne pod uticaj šabanskog dela svlačionice. 

 

 

Spoiler

 

 

12 hours ago, Tri Korne Penal said:

 

 

 

Prestonica ti je preko Jastrebca :classic_biggrin:   mislim da ti meni dodjes pivo, Rasa nije ni sutnuo u okvir gola na utakmici 😛

 

Mislim da ti  meni dodjes pecenje  😛

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzistrou said:

Stanić je Xavi-Iniesta-sa-Liona tip igrača. Ako dotera fizikalije, može do reprezentacije, u suprotnom, džabe mu skill i fudbalska inteligencija.

I jako važno - ne sme da padne pod uticaj šabanskog dela svlačionice. 

 

Stanić ima 20 godina i visok je 186cm pa ne znam šta tu treba posebno da se dotera fizički. njemu samo trebaju utakmice kojom bi stekao rutinu a igranje uz Snoga naučilo bi ga mnogim fudbalskim trikovima koji su uvek potrebni na terenu. No dok je Srnaldo tu džaba krečimo, zna se ko je u prvih 11 sigurno. Nadam se da će prodajom Erakovića morati da forsiraju Stanića barem zbog onog pravila o bonus igraču. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Staniću i nije konkurencija Srnić, nego Ivanić, pošto je dečko očigledno ofanzivni vezni. A na fizikalijama definitivno mora da radi, jer trenutno izgleda kao da u životu nije uzeo teg u ruke, ovakvog će ga raznositi u duelu u jačim utakmicama. Meni čak i Stanković izgleda spremnije od njega iako je skoro 2 godine mlađi, plus deluje da baš ume da igra, defanzivno je odgovoran i trči kao navijen, ako neki klinac treba da igra umesto Srnića onda je to upravo on.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stanić baš treba da igra poziciju centralnog veznog, tu mora da igra neko ko zna fudbal a ne srnić, bakula i slični koji razgrađuju igru i protivnika i svoje ekipe. Meni uopšte ne deluje da je slabašan što ne znači da ne može i da poboljša svoju spremu. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Stanic je slabasan, al zato Xavi, Iniesta, Messi, Gotze, pucaju od sirove snage.. 

 

U razradjenom sistemu njemu i ne treba da bude jak, treba samo da zna fudbal.

 

Posto mi nemamo razradjen sistem, njemu je potrebno da bude jak ko Ibrahimovic i da dribla kao Messi. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Stanic je slabasan, al zato Xavi, Iniesta, Messi, Gotze, pucaju od sirove snage.. 

 

U razradjenom sistemu njemu i ne treba da bude jak, treba samo da zna fudbal.

 

Posto mi nemamo razradjen sistem, njemu je potrebno da bude jak ko Ibrahimovic i da dribla kao Messi. 

 

i da trči kao Srnić to nikako ne sme da propusti

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Markoss said:

Stanic je top, bas me dugo neki klinac nije ovako fudbalski odusevio. 

 

Imao je juce par losih pokusaja dodavanja kojim je otvorio (polu)kontru protivniku.... Ali, stoji sve sto ste napisali ti&Pekos

 

3 hours ago, Perkos2 said:

Stanić ima 20 godina i visok je 186cm pa ne znam šta tu treba posebno da se dotera fizički. njemu samo trebaju utakmice kojom bi stekao rutinu a igranje uz Snoga naučilo bi ga mnogim fudbalskim trikovima koji su uvek potrebni na terenu. No dok je Srnaldo tu džaba krečimo, zna se ko je u prvih 11 sigurno. Nadam se da će prodajom Erakovića morati da forsiraju Stanića barem zbog onog pravila o bonus igraču. 

 

+ Stankovic. Morao bi da dobije mnogo vecu minutazu I ulogu na terenu u sledećoj sezoni. 

Link to comment
Share on other sites

Bez rizika nema ni dobitka, pogreši pa će da se ispravi vremenom ako ne igra i ne proba da odigra pas neće nikad postati igrač, alibi igra je ubila srpski fudbal. Napišu d ajeneki zadnji bezvezni imao 90% usešnih pasova a pasovi sve unazad i prvom do sebe i nijedan od njih ne stvori višak na terenu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Verovatno je palo i neko "ribanje" za igru protiv Radnickog,jer se bas videla reakcija kod pojedinih igraca..a mozda se u klubu cita VOX92 :forum_geek::whistling:

Mozda ovo sto cu napisati nije fer prema nasim igracima posle visoke pobede,ali meni je utisak veceri taj Novi Pazar..sto rece Perkos - u prvenstvu imaju niz kao Zvezda ili Partizan maltene,a sinoc popise rutinski komada osam..nas fudbal je stvarno pokvaren..

Link to comment
Share on other sites

Tesko da je taj Pazar toliko losa ekipa da primi 5 komada za 20 minuta. Da kazes da nas poteralo i sve uslo u gol, ali i u ligi je bilo 4:0 u 20. minutu. A obe utakmice u nekom laganom ritmu, nije da smo jurili rezultat. Verovatno trpaju na kladionici nesto i uzimaju pare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Del Piero said:

Tesko da je taj Pazar toliko losa ekipa da primi 5 komada za 20 minuta. Da kazes da nas poteralo i sve uslo u gol, ali i u ligi je bilo 4:0 u 20. minutu. A obe utakmice u nekom laganom ritmu, nije da smo jurili rezultat. Verovatno trpaju na kladionici nesto i uzimaju pare.

Ma to se ne radi tako, mislim da nisu toliko glupi da tako rade sa kladionicama. To se igra tipa na kornere, zute kartone i tako te neke stvari koje se tesko provale. 

Link to comment
Share on other sites

U našoj ligi,osim CZV i Partizana  ima još možda 2-3 tima solidnih za naše uslove,ovo ostalo je manje više  isti nivo očaja ...

Gledao sam Vojvodinu par puta, tragikomično, možda jeste za nijansu bolja od fenjeraša,ali generalno nijanse su u pitanju ...

Ako bi me neko pitao koji su najlošiji timovi u ligi,po meni to su NP,RKG i Kolubara ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

Ma to se ne radi tako, mislim da nisu toliko glupi da tako rade sa kladionicama. To se igra tipa na kornere, zute kartone i tako te neke stvari koje se tesko provale. 

Radi se i tako kao sto ti kazes i ovako kako Perkos kaze.

 

Naslusao sam se svakakvih prica od igraca kad je Smederevo bilo u prvoj ligi, dogovarani su bili i strelci na utakmici i tacan rezultat, jednom 5+ prvo... 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Stanic pokazuje da ne treba ni period adaptacije, ni bilo kakve druge floskule da bi se opravdalo to sto neki talenat ne pokazuje nista na terenu. Decko dosao iz Panceva, prosao skolu OFK Beograda, dakle nikakav spektakularan CV iza sebe, a za 10 utakmica pokazao vise nego Nikolic za 50 recimo. 

  • Like 12
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Markoss said:

Stanic pokazuje da ne treba ni period adaptacije, ni bilo kakve druge floskule da bi se opravdalo to sto neki talenat ne pokazuje nista na terenu. Decko dosao iz Panceva, prosao skolu OFK Beograda, dakle nikakav spektakularan CV iza sebe, a za 10 utakmica pokazao vise nego Nikolic za 50 recimo. 


Видиш да не требаш по дифолту хвалити младе играче као што си ти ономад баш тог Вељу Николића и многе друге из ОШ…

 

Сад имамо неколико којима само требају минути а ако их у оваквој домаћици не могу добијати редовно, тренер одмах да покупи прње.

Link to comment
Share on other sites

Meni jedan koncept nikad nece biti jasan uz duznobpostovanje za ostvarene uspjehe..jos od doba stojanovica koji u zadnjem kolu pustao jovica i mlade tek od poluvremena a bila osvojena titula, do lalata ajde koji je davao tu i tamo sansu mladima  al bosancic mu pirlo bio,preko grofa kojem je grujic na silu usao da igra posle gurao sikimu ibpolovnjake, preko miloja o kojem necu da pricam,zander prije terzica, milic prije gavrica itd sve do stankovica sa srnicem krsticicem i komp prije stankovica stanica itd. Mogu donekle da razumijem ubtatkicki defanzivnim utakmicama,al kuci protiv polovnjska...pa zasto? Nisam bio za srnica nikad,necu ga pljuvat hvala za trud iborbu i mogu razumjet u nekim tekmama zasto igra,al brate da ne kapira niko osnovni interes kluba da moraju mladi sto zasluzuju da igrajy zaista mi nije jasno

Edited by Steve Gerrard
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Božovićeva Tula ispala iz lige

Gosti iz Tule su ostali na poslednjem mestu na tabeli i neće se pomerati bez obzira na rezultat utakmice sa Uralom u poslednjem kolu

Arsenal iz Tule je zvanično ispao iz ruske Premijer lige. Ekipa bivšeg trenera Crvene zvezde, Miodraga Božovića, te srpskih igrača Gorana Čaušića, Uroša Radakovića i Đorđa Despotovića, u narednoj sezoni igraće u drugoligaškom rangu takmičenja, pošto je u presudnoj utakmici poražena od direktnog konkurenta Ufe u gostima - 1:2 (1:1).

 


Након стручњака Милојевића, још један стручњак издоминирао, а ево робе и за домаће фудбалско тржиште радне снаге😌

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Legendarni fudbaler Crvene zvezde Stevan Ostojić preminuo je u 81. godini.

 

Ostojić je ostao upamćen po het triku koji je postigao za Zvezdu u polufinalu Kupa evropskih šampiona 1971. protiv Panatinaikosa. 

Ostojić je ostavio dubok trag na Marakani, gde je igrao u dva mandata. Najpre u periodu od 1966. do 1970, da bi se posle osam meseci provednih u Monaku vratio na Topčiderkso brdo i do 1973. nosio crveno-beli dres. U njemu je na 277 utakmica postigao 156 golova, što je sjajan učinak.

Za Zvezdom je osvojio dve titule i dva kupa, a osim na Marakani, igrao je fudbal još za OFK Suboticu i niški Radnički, dok je u inostranstvu branio boje turksog Fenerbahčea i američkog San Hozea.

Ostojić je ostavio dubok trag na Marakani, gde je igrao u dva mandata. Najpre u periodu od 1966. do 1970, da bi se posle osam meseci provednih u Monaku vratio na Topčiderkso brdo i do 1973. nosio crveno-beli dres. U njemu je na 277 utakmica postigao 156 golova, što je sjajan učinak.

Za Zvezdom je osvojio dve titule i dva kupa, a osim na Marakani, igrao je fudbal još za OFK Suboticu i niški Radnički, dok je u inostranstvu branio boje turksog Fenerbahčea i američkog San Hozea.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...