Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

12 hours ago, Wesley Sneijder said:

Dzjuba je nivo Dragovica, bio bi ogromno pojacanje za nas. Mada meni ni Ohi nije los igrac, umesto u spicu, vise bih voleo da takva klasa dodje u veznom redu.

 

Oćemo li po neku opkladu, javno, da ako Džudža™ dođe, da će otići za godinu dana upamćen kao najgori stranac u istoriji kluba, prema kome su razni Živkovići, Van La Prevare i ostali Falci® sve Krojfovi na spidu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Redstar0356 said:

Filipo Falko je harfa u nasem limenom orkestru, zato i ne cujemo harfu jer je zaglusuje buka nasih truba. 

Falco je majstor kog dovodis ako hoces da igras smislen i napadacki fudbal.  

Kao sto je i Marin sve vise i vise tonuo kod nas, ipak je on klasa vise od Falka pa je mnogo vise i prikazio. Al svakako, samo dokaz da koliko god evropa igrali, necemo nikad biti na onom starom i prepoznatljivom nivou Zvezde. 

 

Sve dok mi volimo Bena, koji sve uradi skolski a zapravo ne  uradi nista. Krilo bez driblinga i brzine, moz misliti, svaka cast, nadavao se golova Surdulicama i Novim Pazarama

Ben je igrac koji je toliko utakmica resio, bilo to da je aktivan ili da ga nema pola tekme i u jednom potezu nam resi utakmicu. Ovo su sramotni komentari da resava Surdulice i nove Pazare,al dobro nista novo. Igrac nam je neki Falko koji je pokazao kurcoboljcinu najvecu na terenu i on treba da nam bude "vodja orkestra". Moze ali u Albinoleffe za koji je i nivo. Te manekencice koji imaju fudbal u "malom prstu" a nece da mrdnu na teren, ma samo da posteno izginu, iskreno draze mi je gledat balvane koji ce postovat ovaj klub i grb i izginut za njega nego ove folirante kojima se jebe da ostave srce na teren-al zato imaju loptu na malom fudbalu nema niko od ovih duduka. Poserem se na sve te manekene eto.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod igraca koji su planirani za otpis na leto, meni jedino zao sto Zivkovic nije dobio vecu sansu. Jeste imao katastrofalnih izdanja, ali realno malo je igrao i bez kontinuiteta. Pritom je relativno mlad igrac.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Markoss said:

Ben kakav god da je, nema kod njega nedoumica da ce sve da uradi skolski. Ako hocemo da napravimo korak vise, on svakako treba da bude prvi dzoker sledece sezone, ta uloga mu je po meri, ali bi bilo dobro da konacno ubodemmo sa krilom i zato bi bilo odlicno da dovedemo Radonjica, makar i na pozajmicu bez otkupa. Mada izvesniji je Randjelovic, ali se ne bih iznenadio ni da obojica dodju. 

 

Borjan- Picini, Dragovic, Veljkovic, Rodic- Sanogo, Kanga, Ivanic- Radonjic, Katai, Ohi

 

Gordic, Gajic, Ado, Stanic, Motika, Ben, Pavkov. 

 

Meni ovo sasvim prihvatljivo da se docekaju kvalifikacije za LS. 

Koliko je realan Radonjic? Ako dovedemo Randjelovica ne vidim sta ce nam obojica onda. 
 

I mislis da kad bi doveli Ado-a da bi sedeo na klupi?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Laki21 said:

 

Oćemo li po neku opkladu, javno, da ako Džudža™ dođe, da će otići za godinu dana upamćen kao najgori stranac u istoriji kluba, prema kome su razni Živkovići, Van La Prevare i ostali Falci® sve Krojfovi na spidu?

Nema potrebe za opkladom, posto je verovatno da Dzjuba nece doci.

 

A sto se tice i karijere i kvaliteta, Dzjuba je bolji od svih pobrojanih zajedno, sto nazalost nije neki uspeh... Da si pogledao nekada Dzjubu kako igra fudbal, ovo poredjenje ti nikad ne bi palo na pamet. Ostajem pri ovome sto sam rekao, klasa u rangu Dragovica.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wesley Sneijder said:

Nema potrebe za opkladom, posto je verovatno da Dzjuba nece doci.

 

A sto se tice i karijere i kvaliteta, Dzjuba je bolji od svih pobrojanih zajedno, sto nazalost nije neki uspeh... Da si pogledao nekada Dzjubu kako igra fudbal, ovo poredjenje ti nikad ne bi palo na pamet. Ostajem pri ovome sto sam rekao, klasa u rangu Dragovica.

 

 

 

Drugar, gledao sam ga u desetak tekmi, dovoljan uzorak, i to pre nekoliko godina, kad je bio mlađi i pokretljiviji.

 

Osnova moje tvrdnje ne zasniva se u samom kvalitetu igrača, već u prostoj činjenici, da njegov dolazak ovde može biti samo u smislu da nas počasti svojim prisustvom. Ko god je nešto pročitao više o njemu i u stanju je da izgradi širu sliku, zaključiće slično.

 

Neće on tu biti da grize i igra, već da se slika, šeta starlete i zatvara splavove.

 

Živi bili pa videli.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Steve Gerrard said:

Ben je igrac koji je toliko utakmica resio, bilo to da je aktivan ili da ga nema pola tekme i u jednom potezu nam resi utakmicu. Ovo su sramotni komentari da resava Surdulice i nove Pazare,al dobro nista novo. Igrac nam je neki Falko koji je pokazao kurcoboljcinu najvecu na terenu i on treba da nam bude "vodja orkestra". Moze ali u Albinoleffe za koji je i nivo. Te manekencice koji imaju fudbal u "malom prstu" a nece da mrdnu na teren, ma samo da posteno izginu, iskreno draze mi je gledat balvane koji ce postovat ovaj klub i grb i izginut za njega nego ove folirante kojima se jebe da ostave srce na teren-al zato imaju loptu na malom fudbalu nema niko od ovih duduka. Poserem se na sve te manekene eto.

Ben je sezone 18/19 na 6 utakmica u Ligi Sampiona imao ucinak od 1 gola i nula asistencija 

u sezoni 20/21  3 gola i 3 asistencije na 8 utakmica, od toga 2 gola je dao Slovanu u onoj pobedi od 5-2 kad smo ih razbili i jedan gol je dao Milanu 

 

U sezoni 21/22  ima 1 gol na 8 utakmica u ligi evrope. I taj jedan je protiv Rendzersa iz penala a pre toga promasio prazan gol, tj sutirao traljavo u golmana. 

 

 

Sve ostale njegove velike golove je davao na Ling long livada. A imao je minutazu dobru u evropi, tamo nije pokazao niste mnogo vise od recimo Ohija. Igrac za male utakmice i resene. Da ne pominjem da je dao brda golova iz penala u ling longu. 

Link to comment
Share on other sites

Au, druže, ajmo redom:

 

1 hour ago, Redstar0356 said:

Ben je sezone 18/19 na 6 utakmica u Ligi Sampiona imao ucinak od 1 gola i nula asistencija 

 

Što je 20% svih golova koje je Zvezda dala u tom takmičenju.

 

Pre toga, u kvalifikacijama 6 golova, 2 asistencije na 8 utakmica, uključujući onu Radonjiću za 2:1 protiv Trnave. Bukvalno, da nije bilo Bena, ne bi bilo ni Lige šampiona. 

 

Quote

u sezoni 20/21  3 gola i 3 asistencije na 8 utakmica, od toga 2 gola je dao Slovanu u onoj pobedi od 5-2 kad smo ih razbili i jedan gol je dao Milanu

 

Malo li je, ne razumem? Kakve veze ima što smo razbili Slovan? Još je on čini mi se dao prva dva gola na toj utakmici, nije dao četvrti i peti. 

 

Quote

U sezoni 21/22  ima 1 gol na 8 utakmica u ligi evrope. I taj jedan je protiv Rendzersa iz penala a pre toga promasio prazan gol, tj sutirao traljavo u golmana. 

 

Da budemo ponovo fer, nijednu od 8 utakmica nije odigrao svih 90 minuta. Samo tri utakmice je odigrao skoro cele. Sve ostalo oko 30 minuta. Pritom, ceo tim je dao ukupno 7 golova. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Tunji Awojobi said:

Au, druže, ajmo redom:

 

 

Što je 20% svih golova koje je Zvezda dala u tom takmičenju.

 

Pre toga, u kvalifikacijama 6 golova, 2 asistencije na 8 utakmica, uključujući onu Radonjiću za 2:1 protiv Trnave. Bukvalno, da nije bilo Bena, ne bi bilo ni Lige šampiona. 

 

 

Malo li je, ne razumem? Kakve veze ima što smo razbili Slovan? Još je on čini mi se dao prva dva gola na toj utakmici, nije dao četvrti i peti. 

 

 

Da budemo ponovo fer, nijednu od 8 utakmica nije odigrao svih 90 minuta. Samo tri utakmice je odigrao skoro cele. Sve ostalo oko 30 minuta. Pritom, ceo tim je dao ukupno 7 golova. 

 

20% ok, al' za golove su zaduzeni oni koji igraju blizu gola. Da smo imali krilo sa prodorom i driblingom, mozda bi dali vise.   


Jeste dao, ali kome 

Spartaks Jurmala, oni su na nivou nase lige 

 

Onda je jedan dao Suduvi iz grada cije ime ne znam ni da izgovorim, nesto kao MArijupalija, neka zabit u Litvaniji, nasa liga nivo 

 

Onda je dao jedan kad smo jedna prosli Spartak iz TRNAVE. Neki rang Vojvodine iz nase lige 

 

I dao je jedan Salcburgu, ponavljam, za taj prvi gol svaka cast, nasao se na mestu. Drugi gol je Degenek, cini mi se da je nije kacio. 

 

I to je od njegovih golova u kvalifikacijam koji se predstavljaju kao nesto vau, kazem, protivnici u rangu nase lige a on je za nasu ligu sasvim ok. Ali su i nasi klinci za nasu ligu sasvim ok.  

 

 

Pa ima veze, Slovan se raspaoo, mogli smo 10 da im damo. Ne vidim kako bi izgubili tu utakmicu da je umesto Bena igrao neki mladi igrac sa potencijalom. 

 

Nijendu nije odigrao 90 minuta zato sto nema snage za 90 minuta fudbala, i kad udje odmoran ne pravi nikakvu razliku brzinom ili driblingom, bilo cim. Najveci adut mu je da uleti u prazan prostor i da pada kad udje  u duel. 

 

Opet kazem, za osecaj za igru i prostor, svaka cast, sve ostalo nije na nivou evropskog fudbala. Za nase livade, sasvim ok opcija ali debelo pretplacena opcija.  


Covek nit je napadac, nit krilo, niti desetka.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Ben je sezone 18/19 na 6 utakmica u Ligi Sampiona imao ucinak od 1 gola i nula asistencija 

u sezoni 20/21  3 gola i 3 asistencije na 8 utakmica, od toga 2 gola je dao Slovanu u onoj pobedi od 5-2 kad smo ih razbili i jedan gol je dao Milanu 

 

U sezoni 21/22  ima 1 gol na 8 utakmica u ligi evrope. I taj jedan je protiv Rendzersa iz penala a pre toga promasio prazan gol, tj sutirao traljavo u golmana. 

 

 

Sve ostale njegove velike golove je davao na Ling long livada. A imao je minutazu dobru u evropi, tamo nije pokazao niste mnogo vise od recimo Ohija. Igrac za male utakmice i resene. Da ne pominjem da je dao brda golova iz penala u ling longu. 

Ajmo ovako. 

18/19 na 24 tekme 17 golova 7 asistencija u ligi od toga ne mali broj smonjedva dobili,znaci nebi bilo titule

Kvalifikacije 8 tekmk 6 golova i dvije asistencije znaci prosjecno je bio koristan u svakom mecu, a te satro ekipe je bio i serif koji je real namucio itd i to je ekipa sigurno u rangu vojvodine. Sve ekipe koji igraju taj nivo u tom periodu je jako bitno postici go.

U ls od 5 golova koji smo poatigli dao je 1

U 19/20 sezoni na 21 tekmu 14 golova 4 asistencije u ligi,kvalifikacije je igrak prva dva kola i imao asistenciju dje smo jedva prosli svaki mec posto su ostali blistali 

 

20/21 necu racunat 3 gola u prvo kolo asistencija protiv omonije 

U ligi evrope gol milanu dva liberecu i tri asistencije na 6 meceva. Katai je dao 2 na primjer

U ligi29 meceva 12 golova 5 asistencija.

Znaci imao veci uticaj od Ivanica i Kataia kao i napadaca.

Ove godine na 31 utakmicu 13 golova i 6 asistencija

Dao kluzu gol i dvije asistencije kao i rendzersu i nakon svega se predstavlja kao livadaki igrac koji nema ni jedan kvalitet sem utrcavanjenu prostor. Mislim da mozemo naci bolje resenje i da ben bi trebao da ima ulogu dzokera al ovo kako ga predstavljas malo postovanja treba da imas prema covjeku koji je zaista dosta donio ovom klubu.

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Al ne razumes ti to, Ben i kad ubode neki gol ili asistencijicu, njega to usere dok se suklja po terenu.
Sa druge strane, kad Falko razmislja o splavovima tokom utakmice, navijacu dodje da baca sitnije novcanice na njega.

To jasno pokazuje i statistika gde je Falko neuporedivo bolji, posebno protiv jacih ekipa. A da ne pricamo o fudbalskom, umetnickom dojmu, gde Ben zabusava, a Falko strateski cuva snagu za jos jedan potez koji navijace dize na noge. Ben se vuce, Falko vreba. Bena ukenja, Falko igra 3d sah.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Izgleda ne dolazi Dzuba, tiho pregovaramo i ostvarujemo kompletno iznenadjenje

 

 

Spoiler

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/130211/krstovic-ponovo-na-marakani

 

Утакмицу Црвене звезде и Радничког уживо је гледао и Никола Крстовић који је у финишу летњег прелазног рока прешао са Маракане у Словачку.

Црногорац је за Дуњајску стреду од доласка из Црвене звезде на 23 утакмице постигао шест голова.

 

Spoiler

Nadam se da nije naleteo na Mitu, ovaj ce odmah da izvadi plajvaz i ponudi mu ugovor

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da cemo izbeci Dzubu. Najmanje iz razloga politickog konteksta,tj.trenutka,vise zato sto mislim da je precenjen igrac uvek bio,a sad je nakrcao i godina. I sumnjam da je poput CR,Modrica ili Levandovskog - neko ko spartanski trenira i vodi besprekoran sportski zivot i brigu o telu..ne bih ga zeleo videti u Zvezdi..

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, pantelia said:

Izgleda ne dolazi Dzuba, tiho pregovaramo i ostvarujemo kompletno iznenadjenje

 

 

  Reveal hidden contents

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/130211/krstovic-ponovo-na-marakani

 

Утакмицу Црвене звезде и Радничког уживо је гледао и Никола Крстовић који је у финишу летњег прелазног рока прешао са Маракане у Словачку.

Црногорац је за Дуњајску стреду од доласка из Црвене звезде на 23 утакмице постигао шест голова.

 

  Reveal hidden contents

Nadam se da nije naleteo na Mitu, ovaj ce odmah da izvadi plajvaz i ponudi mu ugovor

 

 

Можда ће и Крстовић доћи само мало да тренира, као и Срнић.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, pantelia said:

Izgleda ne dolazi Dzuba, tiho pregovaramo i ostvarujemo kompletno iznenadjenje

 

 

  Reveal hidden contents

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/130211/krstovic-ponovo-na-marakani

 

Утакмицу Црвене звезде и Радничког уживо је гледао и Никола Крстовић који је у финишу летњег прелазног рока прешао са Маракане у Словачку.

Црногорац је за Дуњајску стреду од доласка из Црвене звезде на 23 утакмице постигао шест голова.

 

  Reveal hidden contents

Nadam se da nije naleteo na Mitu, ovaj ce odmah da izvadi plajvaz i ponudi mu ugovor

 

 

Bitno da se sredstva obrću:s_d:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dragan Mićić said:

Sad se pominje neki spic iz Gimaraesa. Ne znam kako Mrkela posle Tondele sme da otkuca Portugal na guglu.

Sme? hahahahha 

Pa ti se salis ovde sa nama je l' da? Mislis li da ga je briga?  

Ove sezone dosli su 

Aleksandar Dragovic- Izvrsno pojacanje, maltene ga doveo deda i on je sam zeleo da dodje 

Nenad Krsticic- Penzioner,  niti moze da igra, niti igra. Bacene pare 

Petar Stanic- Kao neki talenat, pokazao dobar potez na derbiju i to je sve sto smo videli od njega, ne igra. 

Loi Dioni- Pitanje da l' je pojacanje i za Radnicki iz Kragujevca  a ne nas, ne seca se ni on kad je poslednji put igrao 

Risairo Zivkovic- Propali talenat iz Kine, gora verija Lazara Markovica, ne igra ni on 

Ohi Omiudzujanfo- Dosao kao golgeter, kod nas se izgleda ne znalazi, a mi jurimo napadaca opet jer nam ne pada na pamet da mu damo sansu. 

Kristijano Picini- Pojma nemam, ne igra nista bolje od Gajica, nit znas sta mu je mana a sta vrlina, covek be jednog kolena. 

Nemanja Motika- 2.5 MILIONA placen, sedi na klupi, i kad udje, nesto trckara u prazno, nismo videli 1 smislen potez od njega. 

 

Pogodjen 1 IGRAC, slovima JEDAN od OSAM. A tog jednog nije doveo Mrkela nego Mrkelin godisnjak, Aleksandrom deda. 

 

Prosle sezone 

 

Srdjan Spiridonovic- DOsao na 3 godine, igrac za neki rang Beogradske lige 

Aleksandar Katai- Maltene ga dovela zena jer su ga zbog nje izbacili zi Mls 

Gelor Kanga- Bivsi igrac 

Dijego Falcineli- Dobar napadac, jedan od boljih kod nas, zato smo ga i oterali brze bolje. Dosao na preporuku.

Aksel Bakajoko- Smehotres, ja mislim da ni on sam sebi ne veruje da je fudbaler.  

Slavoljub Srnic- Nisu ga hteli u Las Palmasu pa smo ga doveli mi da nam pravi glupe penale protiv Rendzersa i trci u prazno, igrac zadatka, fudbaler nije niti ce biti ikada. 

Seku Sanogo- Dobar. 

Filipe Falko- Nismo od njega videli NISTA, duplo golo, 2 lepa poteza i to je to. Ne igra a masno placen 

 

 

8 igraca opet, pogodjeni nesto vise njih. Pogodjen Katai, dovela ga zena, pogodjen Kanga, povratnik. Falcineli, preporucio ga cini mi se MIhajlovic i Sanogo. 

Znaci, pogodili smo 4 igraca od kojih je jednog dovela zena, jednog smo znali, jednog preporucio MIha i jednog smo uboli sami, Sanoga. 

 

Sezona pre toga 

Radovan Pankov- Covek zvani greska, jedino vredno paznje onaj penal, ostalo zali boze. Cekamo da ode za dzabe jer ga niko nece  

Stefan Ficovic- Blage veze niko nema ko je covek 

Hoze Kanjas-Malo brzi od kornjace, nista nije odigrao 

Oousmang Marong- Pojma nemamo gde je zavrsio 

Tomane- Cuveni tondale, lepo se otvarao 

Jander- Uspeo da nas izbaci iz daljeg takmicenja, sad igra fudbal u pesku u Brazilu hahaha 

Milos Degenek- Odlican igrac 

Njegos Petrovic- Srnic, vol'2, ima bolji sut 

Mateo Garcia- Dao jedan gol i otisao putem beznandja 

Van La PAra- Cuvena prevara 

Vanja Panic- I dalje ne znamo ko ej taj covek 

 

te sezone smo pogodili 1, samo Degeneka 

 

 

 

Mita  i Terza u proseku pogadjaju 1, JEDNOG IGRACA, na 10 DESET DOVEDENIH. I naravno ne odgovaraju za astromonske cifre koje gubimo  zbog plata i obeestecenja. 

Nisu odgovarali za uzasnu politiku do sada, a ti se pitas da l' Mrkela sme? A zasto da ne sme? Da se posere na sred centra, niko mu nista nece reci. Moze da dovede sutra i mene, nece imati posledice. Sta ga sprecava? 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Motika mora da se sačeka, ne znam šta se očekuje u mrtvom vremenu u kojem ulazi u igru.

Stanić je dugo bio povređen. Videćemo.

Kanga nije bivši igrač i dalje nam drži sredinu, bez njega smo 30% slabiji. Minimum.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...