Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

6 minutes ago, Martin Mystere said:

Mislim da inače igrate fantastično i mnogo bolje od nas i da je sasvim jasno što se ser čudi kako mi nikako da negde izgubimo bod, samo vam se eto zalomilo baš to jedno loše poluvreme...

Rispekt.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi nam se ni Real Madrid izvukao

1 hour ago, Don Juan said:

Zašto mi nemamo noćne utalmice na Marakani, nego sve oko ručka? Nisam video prvih 20 minuta, zato što sam se uspavao i naravno da su tada pali svi golovi.

 

Strašno.

 

Zbog derbija u GM, tamo gostuje strašni Sivič sa Pazarom

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi nam se ni Real Madrid izvukao
Zbog derbija u GM, tamo gostuje strašni Sivič sa Pazarom
Vaše utakmice nisu neizvesne, mogli bi i matine da igrate..od 10,00 č ujutru, kao OFK Niš...[emoji847]

Čestitam na zasluženoj pobedi. Mi smo čistili kartone [emoji16]

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

giphy-downsized-large.gif 

Ne moze da bude neizvesnosti u nasoj ligi jer su vecina klubova amterski ustrojeni i organizaciono i finansijski i strucno. Velika je razlika uzmedju FKCZ i ostatka lige, ne racunam samo Partizan. Budzet Zvezde je na istorijskom maksimumu 30 miliona, ranije je to bilo oko 10ak miliona, ali kad vezes 2x LS i jos 3x Ligu Evrope i kad udje u klub 150 miliona za par sezona sto od Uefa sto od transfera, pa sta brate mili da ocekujete kad se takmice sa Cukom i ostalima, smejurija, neuporedivo. 

Liga je ista kao i ranije, samo sto Zvezda nije kljakava i bedna kao ranije. 

Naravno navijaci od preko puta mogu da optuzuju drzavu kako nam Vucko puni budzet, sto je totalno nebuloza, jeste, sad ce iz budzeta da se sliva u Zvezdu, a zapravo je obratno, drzava je ta koja preko zna se i koga , izvlaci pare iz kluba, jer gde ima puno, tu se i preliva. 

Cak i sa lopovlukom i izvlacenjem love i dalje je to veliki budzet. 

Ogromne pare su usle u FKCZ od 2017, nevidjeno velike. Samo od one dve LS 60 miliona. I onda neko prica kako drzava daje pare, pa u to ni osnovac ne moze da poveruje. 

 

Sve je krenulo sa Milojevicem i onim ulaskom u Ligu Evrope i naravno 2x LS, jednostavno kad te hoce , onda te hoce, pa i da prodje Trnavu na produzetke, Kopenhagen na penale, Salzburg na gol u gostima, Jang Bojs na gol u gostima, Krasnodar na gol u gostima itd itd. Vratilo se za godine i godine fudbalske patnje od 1993 pa nadalje, kad smo direktno sankcijama bili unakazeni sportski i fudbalski, tako da je fudbalska pravda samo delimicno zadovoljena dizanjem Zvezde u evro visine, jer da nije bilo sankcija i rata, igrali bi bar jos jednom ili dva puta finale Lige Kupa Sampiona. 

 

Niko ne brani ljudi iz Cukarickog uloze novac, samo ove sezone su imali dobre prodaje, a imaju i motiv vise da naredne sezone bude taj treci klub koji ce da ima minimum LK u dzepu i 5 miliona evra, e , brate evo ti sada sansa, ulozi u tim odvoji 1 mil za pojacanja, dovedi par stranaca, otvori se za plate nek imaju i po 200k plate, pa da vidimo, da li su ili nisu spremni za ove poslove ili ce i dalje da prave tim sa klincima pa da se kale kroz domacu ligu i da imaju zaostatak od xy poena u odnosu na dva vodeca kluba i onda ko je kriv ???

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Redstar0356 said:

I kad uparimo Kataija, tog Dzudzinskog  i Bena, navala nam ima skoro 100 godina.   

I kad na to pridodamo vezu sa Kangom, Sanogom i Srnicem  imamo jos 100 godina.  
Da nemamo Erakovica u odbrani, svaka linija tima bi nam imala zajedno po 100 godina. 

To je NENORMALNO po mom nekom shvatanju fudbala. 
Primera radi, kad smo osvojili 91, okosnice tima nisu bili ni blizu 30 godina. Robert Prosinecki je imao 21-2 npr. 

Nijedan igrac koji je igrao u Bariju nije imao 30 godina u tom trenutku. Binic je napunio 30 te godine, ali nakon Barija

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, krzna said:

Nijedan igrac koji je igrao u Bariju nije imao 30 godina u tom trenutku. Binic je napunio 30 te godine, ali nakon Barija

To je bilo pre 30 godina...Vremena se menjaju, trajanje igrača je mnogo duže nego tada.

Nije baš korektno upoređivati vremena, ali ono što nama treba su kvalitetni igrači, a ne popunjavanje bez plana i neke ideje.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Don Juan said:

To je bilo pre 30 godina...Vremena se menjaju, trajanje igrača je mnogo duže nego tada.

Nije baš korektno upoređivati vremena, ali ono što nama treba su kvalitetni igrači, a ne popunjavanje bez plana i neke ideje.

 

Trebaju nam kvalitetni igraci bilo kog godista, naravno, ali mi imamo ozbiljan problem.

 

Nama prvi tim bez bonusa Erakovica ima 31 godinu u proseku, sa njim tacno 30. Ja zaista nemam pojma da je neki tim koji igra u elitnim takmicenjima ikad imao ovako mator tim. 

 

Mi cemo nekad morati nekog da prodamo kako bi se ovaj tim bar nekako servisirao, da ne uduplava Gasprom sponzorstvo bas svake godine, a dug bude iskljucivo knjigovodstveni. Osim Ohija, ovaj tim ne moze da proda nijednog igraca za vise od npr. 4 miliona, mislim cak ni Ivanica vise (mozda su mogli na pocetku sezone). Da ih prodaju sve na gomili ne bismo nakupili 25 milki eur. Verovatno Ohija zato i teraju po Mocartu. Naravno, na njegovo mesto se dovodi igrac od 34 godine. Nece nas svaki put usrati prodaja Lazetica, morace neki klinac nesto i da odigra u prvom timu.

 

Sve ovo govori koliko se stihijski radi u klubu, bez ikakvog plana, nego samo trpaj Falkoe i Dionije. Ja nemam problem sa Motikom, cak ni sa njegovom cenom (kostao je kao Van la Mentol, ako se dobro secam), ali recimo zasto se maltretira onaj muceni Radulovic? Debitovao je pre 2 godine, u svakoj utakmici je doneo pomak, nesto se desavalo, a oni njega vrate u Graficar i stavljaju ga na wing beka sto nikad u zivotu nije igrao? Klinci ulaze pri rezultatu 4-0 u 80-om minutu, pa ne mora Erakovic da bude bonus protiv Pazara i Kloubare na Marakani, daj nekog klinca kad smo toliko jaci. Ma kakvi, nama udje Srnic da zatvoritm na 2-0.

Edited by pantelia
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Malo je reci sramotna partija igraca koji su juce usli sa klupe.

Motika nije imao maltene nijedan kontakt sa loptom, Stanic jeste,ali bolje da nije, Falko (po onome sto kod nas pokazuje) potpuno zalutao na teren,Krsticic bivsi fudbaler.. Za neke od pobrojanih bih ocekivao da preoru teren,da i najmanju priliku iskoriste da se nametnu strucnom stabu..a dobili smo predstave igraca koji su delovali potpuno nezainteresovano..Nas je Radnicki urnisao u poslednjih pola sata igre..nismo loptu umeli da iznesemo od njihovog presinga,a kamoli da razvijemo smislenu kontru ili akciju.

Veoma je bolna spoznaja da mi bez nosilaca igre izgledamo kao prosek.

Link to comment
Share on other sites

Jeste sramno izdanje okej.

Ali kao po sablonu mamlazi dovedu neke igrace za masne pare, dizu ih u nebesa i onda da bi navijaci lakse progutali, krenu da ih pljuju "prerssli smo Degeneka, zalaganje ocajno, nosu svesni da nose dres zvezde..." 

I onda na kraju ispadne da ne igraju iz tih razloga, a ne zato sto su mamlazi doveli polu igrace za masne pare.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Naravno da ima veze koje su godiste, mi da smo Gavricu ili Radulovicu dali toliku minutazu kao Benu, sad bi imali dobre igrace spremne za prvi tim i kasniju prodaju. Ovako imamo Bena kome cemo direktno da urucimo zlatan sat i penziju. Lazetica umesto Pankova, Stanica ili Stankovica  umesto Srnica.. 

Plus bi dobili na hitrini, brzini i prosto samoj zelji za igranjem. Ne moze igrac od 32 da se uporedi sa igracem od 19 sto se tice zalaganja i htenja. Lakse bi mi bilo da je Radulovic promasio ono protiv Rangersa nego Ben, jer bih znao da ce Radulovic dati to sledece godine. Previse smo stari, spori i igramo na individualni kvalitet Ivanica i Kataija.  Da stavis mene umesto Srnica, Bena, Pavkova, iste bi rezultate imali. Pa zasto da ne stavimo nekog mladog? 

 

 

Mada je i dalje nase najveca sramota sto nismo oterali Terzica zbog Degenekovog slucaja. Jedva cekam da izvisimo za Evropu pa cete videti kako postajemo Ofk i kako se onda isplati drzati penzionere i poluigrace  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ohi je juce bio bas raspolozen za igru. Videlo se koliko je zeleo da pogodi i koliko mu je pao kamen sa srca. Posle utakmuce je dosao do istoka i nasmejan delio neke suvenire. Par puta mu je sever skandirao ime u toku utakmice, ali on verovatno nije ni  skontao da se njemu obracaju, pa nije ni otpozdravio. Treba ga istrpeti i bice on ok.

Aberi kazu da je Terza kivan na Drkelu zbog Žileta. Mislim, ista su goveda Mita i Terza, ali barem neka jedan od ta dva skota izleti. Za pocetak...

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Malo je reci sramotna partija igraca koji su juce usli sa klupe.

Motika nije imao maltene nijedan kontakt sa loptom, Stanic jeste,ali bolje da nije, Falko (po onome sto kod nas pokazuje) potpuno zalutao na teren,Krsticic bivsi fudbaler.. Za neke od pobrojanih bih ocekivao da preoru teren,da i najmanju priliku iskoriste da se nametnu strucnom stabu..a dobili smo predstave igraca koji su delovali potpuno nezainteresovano..Nas je Radnicki urnisao u poslednjih pola sata igre..nismo loptu umeli da iznesemo od njihovog presinga,a kamoli da razvijemo smislenu kontru ili akciju.

Veoma je bolna spoznaja da mi bez nosilaca igre izgledamo kao prosek.

Slažem se za sve osim za Falka. Pričam samo za ovu utakmicu, ne za generalni utisak od kad je došao. Od trenutka kada je ušao na teren pokušavao je nešto da napravi. U jednom trenutku kada je neko od saigrača izgubio loptu i igrači Radničkog krenuli u kontranapad istrčao je do kraja, ispratio protivničkog igrača i pomogao da se oduzme lopta. Kod njega želja definitivno nije upitna. Druga je stvar što nama igrač njegovog profila ne treba, barem ne u ovoj postavci igre da je tako nazovemo. Već smo analizirali više puta da se sve svodi na individualni kvalitet igrača, pa se ne bih ponavljao. On bi bio koristan jedino u sredini odmah iza napadača. Pretpostavljam da se razilazimo na proleće.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pise se o nedostacima Falka, a doveden je prosle godine na zimu kao "Mesi Taliano" koji ce onoliko ubrzati igru napred, mesati protivnicke odbrane, asistirati. Naravno, iako se momak nine snasao, upravo sto Knipex pise - taktika koja zatvara mogucnosti ovakvom profilu igraca uz jasno opredeljenje svakog rivala u llsl da se brani tamo i ovde, vodi upravo jos jednoj katastrofalnoj proceni "sportskog sektora", a pisalo se o tome nasiroko. Takodje, slazem se da sam Falko zna fudbal, al nema dovoljno tog individ kvaliteta ibezobrazluka da u stilu Kataija ili Ivanica iznese na ledjima i pretrci protivnika na ovim livadama. Pritom je uzeo jako dobru kintu, pa je jasno da je Zvezda opet posrana od strane onih koji je jasu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Falko je dobar tehnicar i tu se sve otprilike zavrsava. Kad se sve sabere i oduzme, slabiji je i od Ivanica i od Kataija i od Bena, a doprinos sa klupe mu je nikakav. Doduse jeste da ne igra, ali nije bas da nije dobijao sansu. 

 

Ben kakav god da je, nema kod njega nedoumica da ce sve da uradi skolski. Ako hocemo da napravimo korak vise, on svakako treba da bude prvi dzoker sledece sezone, ta uloga mu je po meri, ali bi bilo dobro da konacno ubodemmo sa krilom i zato bi bilo odlicno da dovedemo Radonjica, makar i na pozajmicu bez otkupa. Mada izvesniji je Randjelovic, ali se ne bih iznenadio ni da obojica dodju. 

 

Borjan- Picini, Dragovic, Veljkovic, Rodic- Sanogo, Kanga, Ivanic- Radonjic, Katai, Ohi

 

Gordic, Gajic, Ado, Stanic, Motika, Ben, Pavkov. 

 

Meni ovo sasvim prihvatljivo da se docekaju kvalifikacije za LS. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Filipo Falko je harfa u nasem limenom orkestru, zato i ne cujemo harfu jer je zaglusuje buka nasih truba. 

Falco je majstor kog dovodis ako hoces da igras smislen i napadacki fudbal.  

Kao sto je i Marin sve vise i vise tonuo kod nas, ipak je on klasa vise od Falka pa je mnogo vise i prikazio. Al svakako, samo dokaz da koliko god evropa igrali, necemo nikad biti na onom starom i prepoznatljivom nivou Zvezde. 

 

Sve dok mi volimo Bena, koji sve uradi skolski a zapravo ne  uradi nista. Krilo bez driblinga i brzine, moz misliti, svaka cast, nadavao se golova Surdulicama i Novim Pazarama

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Daj bre ne zajebavajte sa Falkom. Covek je zreo za neki balon, siguran sam da on vise ozbiljan fudbal nece igrati nigde.

 

Jedan od vecih promasaja, a bilo ih je onoliko.

Edited by Venger
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Redstar0356 said:

Sve dok mi volimo Bena, koji sve uradi skolski a zapravo ne  uradi nista. Krilo bez driblinga i brzine, moz misliti, svaka cast, nadavao se golova Surdulicama i Novim Pazarama. . .

 

. . .Salcburzima, Napolijima, Milanima i Partizanima.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

. . .Salcburzima, Napolijima, Milanima i Partizanima.

Svaka cast za Salzburg, to stoji, nasao se gde treba u pravo vreme. 

 

Napoli, uh,  Marin izmesao ceo tim Napulja i dao mu na tanci.  

 Mislim na veliku vecinu njegovih golova, ili daje kad vec vodimo po 3-4 razlike ili daje iz penala. Nisto to nije spektakularno da se odusevi covek.  Pa i Gobeljic je dao gol Bufonu pa sta sad? 

I plus je to sve bilo pre 3-4 godine, sad vise ni to ne moze i da hoce. Videli smo koliko je inferiran u evropskim utakmicama.   

Nama treba brzo, prodorno, mlado krilo. Ne mozemo vise da slepamo Benove i Pavkove na stare bljeskove. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...