Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Realno trudimo se da postanemo najneomiljeniji tim u Evropi sa ovim rusovanjem kada u Evropi vlada rusofobija.

 

Mada ne sumnjam da ce kod '' najvernijih'' don da pokupi poene. Bolje da jurimo neke neRuse iz njihove lige.

Link to comment
Share on other sites

ma biče, doveli bi džubu, ali jbg ne može zbog sankcija.

inače, bio bih za dovodjenje svakog kvalitetnog fudbalera bez obzira na ovo ludilo na zapadu protiv svakog rusa pojedinačno.

 

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

Idemo jako u nove pobede, Terza trans vozi nad direkt u svetlu buducnost!

Ceka iza coska sranje kroz gusto granje, a onoliko srecnih okolnosti i ovih 5-6 godina rezultatskih uspeha "daju argument" olosu da nastavi sa jahanjem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Doveli smo Risaira, Ohija, Dionija koji je jos pod ugovorom i sad ciljamo i na tog Dzudzu kako se vec zove, sve napadaci,  i svakom damo po 5-6 utakmica da proba i sklanjamo ga. Moje pitanje je, KO CE TO DA PLATI? 

Upravu za finansije bas briga, a kad je vec tako onda barem nek se novac trosi na ovakve igrace. 

 

Nekako se prelako u javnosti prelazi preko ovog potencijalnog transfera s obzirom da pricamo o prvom spicu i neretko kapitenu kluba koji je osvojio ove sezone rusku ligu. Covek vec godinama ima brojke sa dve cifre i golova i asistencija, rekorder po broju golova i u ligi i u reprezentaciji u kojoj je isto bio kapiten do skoro ali je izbacen iz tima zbog video snimka u Kalina fazonu. Kad god sam gledao utakmice na kojima je nastupao me je odusevio, retko se vidja takav spoj fizicke snage i fudbalskog umeca. Daj Boze da dodje, ali mi je bas nerealno. 

Link to comment
Share on other sites

Koja je svrha dovodjenja Dzube?

 

Prvo, on ne bi igrao za 600 k eur, kolika je (navodno) maksimalna plata u klubu, sigurno bi trazio vise.

 

Dalje, covek ima 34 godine. Ionako smo najstariji klub u Evropi.

 

Pljunuli smo masne pare na Dionija koji nam nista nije doneo. Kakva se poruka salje Ohiju? Covek odigrao polusezonu, (od toga polovinu na klupi, jer Mica Pavkov bezgresni lelemud), i ajd' mars napolje, ne umemo da te koristimo kao i nijednog stranog spica do sada.

 

Na kraju, mogu da potpisem da se Terzic dr Zvezdan nalozio na Dzubu zato sto je Rus.

 

Sve u svemu, iskreno se nadam da je ovo patka. Ozbiljna sramota i nedostatak bilo kakvog plana ako zaista dodje. Nego samo udri ad hok i dovodi, i mlati po sns televizijama o knjigovodstvenom dugu koji nije vazan, dok se Degeneku ocigledno i dalje duguje novac (mogu da potpisem da se Gobelji ne dugije nista, ali to je druga tema).

 

Nadam se da ce da se javi Markos i demantuje, ali strepnja >>> nada.

Edited by pantelia
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

Degeneku se dugovalo, ali je oprostio sve da bi dobio papire.

 

Jedno vreme (za vreme vladavine Lukića i raznoraznih uprava), igrači su igrali jednu sezonu i svi na kraju opraštali dugove za čiste papire?!

Stvarno mi nije jasan takav vid poslovanja.

 

Da to radi neki privatnik, verovatno bi dobio tužbu za mobing... ovako, ispada da je to normalno (jer rade i neki drugi klubovi po Evropi).

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Redstar0356 said:

Doveli smo Risaira, Ohija, Dionija koji je jos pod ugovorom i sad ciljamo i na tog Dzudzu kako se vec zove, sve napadaci,  i svakom damo po 5-6 utakmica da proba i sklanjamo ga. Moje pitanje je, KO CE TO DA PLATI? 

Pa Preduzece.

Link to comment
Share on other sites

I kad uparimo Kataija, tog Dzudzinskog  i Bena, navala nam ima skoro 100 godina.   

I kad na to pridodamo vezu sa Kangom, Sanogom i Srnicem  imamo jos 100 godina.  
Da nemamo Erakovica u odbrani, svaka linija tima bi nam imala zajedno po 100 godina. 

To je NENORMALNO po mom nekom shvatanju fudbala. 
Primera radi, kad smo osvojili 91, okosnice tima nisu bili ni blizu 30 godina. Robert Prosinecki je imao 21-2 npr. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Sat koji otkucava i predugih 48 dana bez postignutog gola - Ohi danas mora da proradi

 

Quote

Isplivali detalji: Dzjubi na Marakani ugovor 1+1

 

"Potrebno nam je malo vremena da bismo obavili pregovore i došli do konačnog rešenja. Molim vas budite strpljivi", rekao je Terzić

 

Oba citata iz čestitotg Mocarta.

 

Prvi citat - ako Ohi bude zaista otišao, zelja mi je da razvali šamarčinu onom sisoju iz Mocarta pre nego sto napusti Srbiju. Ljudsko dno i gmaz.

 

Drugi citat - izgleda da je oko Džube zaista ozbiljna priča. Mojih 2 centa kako ce se priča odvijati: Džuba ce doći, biti neizostavan član prve postave, daće 3 gola na 20 utakmica i razjebaće svlačionicu svojim visokim ugovorom. Nijedan jebeni medij neće pomenuti njegovu neefikasnost jer se zna da on fudbal igra ruskom dušom, a to vredi vise od postizanja golova i masne plate koju zarađuje. Ukoliko se neko i drzne da spomene kako ima isti/gori učinak kao i svi strani špicevi do sada, doci ce mu Šavija i Šavijići u redakciju i nekažnjeno polupati sve, a poreska inspekcija će dobiti novo mesto gde će obitavati svakoga dana.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim sve se mediji ubiše od kritike Rìšaria, Dionija, Babajoka, Falka ili Ohija za koje je drkela dao velike pare a učinka nema. No oni nisu Rusi pa nemq potrebe da ih iko spominje ali Džuba koji još nije ni kročio u BG je veliki problem😁😁😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Perkos2 said:

Vidim sve se mediji ubiše od kritike Rìšaria, Dionija, Babajoka, Falka ili Ohija za koje je drkela dao velike pare a učinka nema. No oni nisu Rusi pa nemq potrebe da ih iko spominje ali Džuba koji još nije ni kročio u BG je veliki problem😁😁😁

 

Ohi je svakako uradio vise od svih ovih djuture, a Darjan i ostali objektivni mediji se prave kao da ne postoje Risairo, Bakajoko, Falko i Dioni za koje je srucena tolika lova. Sta tek da se kaze za Krsticica koji je u top 5 po placenosti, a nema kvalitet za Napredak?

 

Nisam posebno zadovoljan ni Picinijem, ni Ohijem, ali imaju kredit i treba videti kako ce se pokazati na leto u kvalifikacijama. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, pavijan2 said:

Miloš Degenek je ostvario dečački san igrajući u Crvenoj Zvezdi. Kakvih sad 900k.  qrac-palac. Lovu nek zarađuje po Emiratima i Indonezijama.

Da je barem ta lova ostala u klubu pa i da te razumem ali znajuci da su je prisvojili krimosi koji nam vode klub nikako ne mogu da prihvatim ovaj tvoj stav oko Slučaja Degenek

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako to mediji zaobilaze Ohija kada ga Mocart tera svakodnevno, covek nije 5 utakmica sastavio u prvoj postavi. Picinija takodje, verovatno smatraju da za njih dvojicu mogu da izvuku lovu pa ih zato teraju. Risaira, Falka i Dionija je valjda svako otpisao, nece ih niko ni na poklon, pa je direktiva da se ne pise o njima kako bi ih zaboravili. Krsticica ne diraju jer je nase dete, naravno.

 

A za Dzubu, videcemo. Ja se iskreno nadam da gresim, i da ce on doneti kvalitet. Kako god da igra, o njemu nijedan jedini los tekst nece smeti da se napise (za svakog stranca, ukljucujuci i Bena, ih je bilo). Nadam se da ce ljubitelji govana sa severa i ruske duse na ovom forumu (i sire) biti zadovoljni, i to je bar nesto.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...