Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Brate nekad se igrac i mora istrpeti. Nekada bude najgori u prvoj sezoni, a najbolji u trecoj. Zavisi koliko je talentovan, ali mnogo vise zavisi kakve su mu radne navike i ko radi sa njim. 

 

E sad ovde je malo cipavo to sto je Zvezda platila njega i to za Zvezdu platila dobre pare, a ako ste to imali vec u svom dvoristu jbg losa transfer politika svakako. Ali pitanje je da li ste zaista to imali?

 

Pogledajte samo igrace neke mlade koji su odlazili iz Zvezde i gde su sada. Gde je Adzic? Gde je onaj mali sto je otisao u Ferencevaros pa ne znam da li moze da se izbori za minute tamo? Da su super talenti neki igrali bi 100%.

 

Na kraju krajeva Grujic je izgledao kao avion u nasoj ligi iz nekog razloga. Van srpske lige izuzetno prosecan igrac kojem fali mnogo atributa da popravi da bi bio neki faktor na poziciji na kojoj igra.

 

Ja sam prvi koji je srecan kad bilo koji nas igrac uspe da napravi nesto, ali vasi klinci nisu toliko dobri koliko mislite da su a sigurno im fale i radne navike i posvecenost tome sto rade. 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Steve Gerrard said:

Prvo poluvreme je imao jednu korisnu situaciju ostalo nista, mozda nije atraktivno da se izlazi iz sablona gobeljic srnic itd al ako misli da igra mora to mnogo bolje da se pokaze,pogotovo u ovakvim utakmicama

Samo malo strpljenja, ipak mu je ovo prva utakmica kao starter.

Talenat ima, fizicki je sasvim solidan sa svojih 18 god.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, dzoneee said:

Brate nekad se igrac i mora istrpeti. Nekada bude najgori u prvoj sezoni, a najbolji u trecoj. Zavisi koliko je talentovan, ali mnogo vise zavisi kakve su mu radne navike i ko radi sa njim. 

 

E sad ovde je malo cipavo to sto je Zvezda platila njega i to za Zvezdu platila dobre pare, a ako ste to imali vec u svom dvoristu jbg losa transfer politika svakako. Ali pitanje je da li ste zaista to imali?

 

Pogledajte samo igrace neke mlade koji su odlazili iz Zvezde i gde su sada. Gde je Adzic? Gde je onaj mali sto je otisao u Ferencevaros pa ne znam da li moze da se izbori za minute tamo? Da su super talenti neki igrali bi 100%.

 

Na kraju krajeva Grujic je izgledao kao avion u nasoj ligi iz nekog razloga. Van srpske lige izuzetno prosecan igrac kojem fali mnogo atributa da popravi da bi bio neki faktor na poziciji na kojoj igra.

 

Ja sam prvi koji je srecan kad bilo koji nas igrac uspe da napravi nesto, ali vasi klinci nisu toliko dobri koliko mislite da su a sigurno im fale i radne navike i posvecenost tome sto rade. 

Sto se mene tice vokio bih svaku da startuje i naravno da treba da se istrpi,ja nigdje nisam rekao. Opisao sam njegovo prvo poluvreme kao lose odigrano a to bema nikakve veze sa ostalim sto se pise 

I ja mislim da je talent i da treba da dobija vise sanse i da se istrpi,al to ne mijenja cinjenicu da je lose odigrao 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pantelia said:

Meni je pisancija gledati Falka.

 

Gde god da primi loptu, vrt levo, vrt, vrt, vrt, i onda dodje u istu poziciju sa koje je i krenuo da se vrti. Kralj.

Malopre dobio loptu u situaciji gde ima cist centarsut desnom nogom, on prebaci na levu i lik ga lagano izblokira.

 

I meni se ovaj mali Stankovic dopada, vidi se da zna fudbala.

Link to comment
Share on other sites

ocigledno je da je falko u depresiji, barem onoj fudbalskoj

otisao iz italije u srbiju i ne igra ni protiv novog pazara a nije bio ni blizu ovako los kada je dosao, naprotiv, imao je dosta solidnih utakmica

nazalost mi smo u njemu trazili vise, da bude faktor u evropi a ocigledno je da on za to nije imao kvaliteta

Edited by SunZero
Link to comment
Share on other sites

Čekaj, zar nije bio i njegov nadimak neki Mesi ili nesto? Neki tamo Italijan pricao da cemo se usrati od srece koliko je dobar. I vjerovatno nije on za nas. Ali opet je cinjenica da momak nije povezao 3 cijele utakmice, koliko me pamcenje sluzi. Za nekoga za koga je placeno obestecenje milion plus (edit: za nekoga za koga nas tuze jer smo duzni da platimo obestecenje milion plus), trebao se malo istrpiti/pricekati. Pa bar da znamo sta i kako. Osim ako nema na treninzima nesto sto mi ne vidimo a kontam da nema cim je Deki pricao da ocekuje od njega da zablista na proljece. Sta znam, meni on izgleda kao da zna fudbala. Da li fulamo poziciju, da li mu okruzenje ne lezi..nemam pojma. Znam samo da je to 3. depresivan igrac kod nas (on, Dioni, Zivkovic).

Link to comment
Share on other sites

Zna on fudbala, nije neki balvan, to stoji. On i jeste taj neki mesijevski tip igraca, mozda nesto nalik na Marina. Igrac oko kog se vrti igra u timu. Medjutim, dosta je slabiji igrac od Marina i ne uspeva da se nametne kao lider. Da je dosao pre 4-5 godina verujem da bi bio igrac oko kog bi se sve vrtelo u igri, ali sada smo ipak dosta napredovali i ne moze se ocekivati da se ekipa podredi njemu. Ne igra odbranu, spor je, pravi milion dodira sa loptom po prijemu, koristi samo jednu nogu... Previse mana ima za nivo fudbala kom mi tezimo sada.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...