Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ovaj forum je cesto pun besmislenih "pojava"

U redu je da se kritikuje Pavkov, ali nije u redu Ohi.

Neko gore napisa i dobi brdo pluseva da je Ohi servirao Pavkovu loptu kao na tacni...

Sut Picinija nije bio tezak za branjenje, pre toga Ivanica...najbolje sanse su propustili Pavkov, koji je reagovao ocajno, zatim Ohi, kad je poslao jacu loptu Pavkovu i Benova losa reakcija, kad je golman bio vec na zemlji.

Magikovo driblanje samog sebe necu da komentarisem.

I pored svega, pobedili smo, pokazali volju, borili se, i ja sam zadovoljan.

I za kraj, Katai, Ivanic i ostali majstori mogu da sjebu, zbog njih se dolazi na utakmice, ali Srnici i Gobeljici ne bi smeli vise da se desavaju nikada.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, pantelia said:

 

E moj tsva, kad sam ja predlagao da dovedemo Silju Pesica umesto Ohija, ali dzabe, niko me ne slusa...

 

Meni kao laiku nikako nije jasno sto svi pljuju Ohija, ne mogu da shvatim. Mi boljeg spica trenutno tesko da mozemo dovesti. Ne znam sta mu se konkretno zamera danas. Npr. da je bio on na mestu Pavkova, munuo bi bar jedan gol, a mozda i oba. Lose je odigrao u Glazgovu, danas sasvim dobar. U prvenstvu ispunio sta se od njega trazi u najvaznijoj utakmici, za sada 5 golova u 6 utakmica, videcemo za dalje. Nije bas kao da smo doveli drugog Dionija.

Nije Dioni, ali sam ja ocekivao vise od Ohija. Dobar je on igrac, dace dosta golova u nasoj ligi, ali mi je delovao prilicno nemocno u ovom dvomecu.

 

Sto se tice vecerasnjeg meca, prvo je zakasnio u onoj situaciji kad je Ivanicu onaj odbranio u situaciji za 2:0. Tu je Ohi zakasnio za par metara da cusne loptu u gol. Drugo, imao je onu odbijenu loptu kada je sutnuo prilicno mlako sa vrha sesnaesterca, a imao je idealnu poziciju za sut. Trece, ono sa Pavkovom kada je ipak morao da sutne pre nego da ceka Pavkova da se dovuce. Sto se tice igre u polju prilicno je tanak, kada primi loptu slabo se orijentise, zabije glavu i krece da luta ka aut liniji. Prakticno van sesnaesterca slabo upotrebljiv.

 

Ponavljam, okej igrac za nase uslove, ali nije neko ko ce resavati meceve u Evropi, a to nam treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, SunZero said:

prijatelju, druze, brate crni, jeste mu dao, ali ne na tacni, pogledaj koliko je taj pas bio neprecizan.

 


Охи је вукао играча на грбачи 20м и одрадио колико је могао, а Павков је пензионерски чекао да га послужи на тацни умјесто да уклиже па да гори. Да је било обрнуто дао би га Охи јер је већ дао пар голова уклизавањем на рефлекс.

Edited by Константин
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Venger said:

Pavkov i Ohi katastrofa. Generalno je losa odluka bila da se krene sa njima dvojicom. Iskreno sto se tice Ohija mislim da ce se nadavati golova u nasoj ligi, ali da nije dorastao ovom nivou fudbala. 

 

Ostalo sve super, ja sam zadovoljan. Jbg, 

 

nadavao se i pavkov golova u nasoj ligi... doduse znao je i u evropi

 

a ohi deluje jos slabiji igrac, meksi u duelu i losiji u igri glavom

Link to comment
Share on other sites

Jeste mi neizmerno žao što nismo prošli ali sam sa druge strane zadovoljan borbenošću, time što smo napadali čak i kada je postalo i više nego jasno da je prolaz nemoguća misija, što nije bilo malodušnosti.

Oni kojima je 17 šuteva na gol, od čega 12 u okvir gola malo neka se prisete i onih mečeva kada smo imali i 0 (i slovima nula) šueva, što nismo imali igrača koji će ni sebe moći da dribla, centarfora kome je i ulazak u šansu misaona imenica a kamoli realizacija...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni said:

Ovaj forum je cesto pun besmislenih "pojava"

U redu je da se kritikuje Pavkov, ali nije u redu Ohi.

Neko gore napisa i dobi brdo pluseva da je Ohi servirao Pavkovu loptu kao na tacni...

Ja sam to napisao i stojim iza toga da je to bio odlucujuci momenat utakmice..to je prosto moralo biti 2:0..i da je krivica na strani Pakija..

Inace,Ohija sam kritikovao za stelt partiju u Glazgovu.
Pisem po onome sto vidim/gledam i prema zaslugama..pa nekada bude pohvala,a nekada kritika..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Venger said:

Nije Dioni, ali sam ja ocekivao vise od Ohija. Dobar je on igrac, dace dosta golova u nasoj ligi, ali mi je delovao prilicno nemocno u ovom dvomecu.

 

Sto se tice vecerasnjeg meca, prvo je zakasnio u onoj situaciji kad je Ivanicu onaj odbranio u situaciji za 2:0. Tu je Ohi zakasnio za par metara da cusne loptu u gol. Drugo, imao je onu odbijenu loptu kada je sutnuo prilicno mlako sa vrha sesnaesterca, a imao je idealnu poziciju za sut. Trece, ono sa Pavkovom kada je ipak morao da sutne pre nego da ceka Pavkova da se dovuce. Sto se tice igre u polju prilicno je tanak, kada primi loptu slabo se orijentise, zabije glavu i krece da luta ka aut liniji. Prakticno van sesnaesterca slabo upotrebljiv.

 

Ponavljam, okej igrac za nase uslove, ali nije neko ko ce resavati meceve u Evropi, a to nam treba.

 

E jebiga sad, ajde da mu zameramo sto nije bio tamo gde je golman odbio loptu. 

 

Kakav ce biti, videcemo. Meni je ovo sto sam do sad video sasvim dobro. Centarfor koji daje golove, dosta od njega. 2 nasa glavna igraca, Dragovic i Katai, se blago receno nisu proslavila u ovom dvomecu, pa im se ne sudi tako strogo kao Ohiju.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pantelia said:

 

E jebiga sad, ajde da mu zameramo sto nije bio tamo gde je golman odbio loptu. 

 

Kakav ce biti, videcemo. Meni je ovo sto sam do sad video sasvim dobro. Centarfor koji daje golove, dosta od njega. 2 nasa glavna igraca, Dragovic i Katai, se blago receno nisu proslavila u ovom dvomecu, pa im se ne sudi tako strogo kao Ohiju.

Pa fora je sto je on prakticno bio na lopti tu, dobro je pratio akciju, samo je falilo da brze reaguje. Pogledaj opet tu akciju, da je bio metar blizi, ono bi zicer bio. Nebranjena mreza.

 

I generalno, promasio je bas dosta sansi u ovom dvomecu, morao je bar neki gol da da.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Константин said:


Охи је вукао играча на грбачи 20м и одрадио колико је могао, а Павков је пензионерски чекао да га послужи на тацни умјесто да уклиже па да гори. Да је било обрнуто дао би га Охи јер је већ дао пар голова уклизавањем на рефлекс.

to sta je neko dao u linglong ligi nije argument u ozbiljnoj raspravi. videli smo sta je dao u 180 minuta protiv rendzersa gde smo non-stop napadali - ništa. i to sto pavkov vise nije ni za drugu ligu ne cini ohija boljim nego sto jeste. 

dugo cemo jos cekati napadaca kakav je bio boćko u prvom mandatu. 

Edited by SunZero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Venger said:

Nije Dioni, ali sam ja ocekivao vise od Ohija. Dobar je on igrac, dace dosta golova u nasoj ligi, ali mi je delovao prilicno nemocno u ovom dvomecu.

 

Sto se tice vecerasnjeg meca, prvo je zakasnio u onoj situaciji kad je Ivanicu onaj odbranio u situaciji za 2:0. Tu je Ohi zakasnio za par metara da cusne loptu u gol. Drugo, imao je onu odbijenu loptu kada je sutnuo prilicno mlako sa vrha sesnaesterca, a imao je idealnu poziciju za sut. Trece, ono sa Pavkovom kada je ipak morao da sutne pre nego da ceka Pavkova da se dovuce. Sto se tice igre u polju prilicno je tanak, kada primi loptu slabo se orijentise, zabije glavu i krece da luta ka aut liniji. Prakticno van sesnaesterca slabo upotrebljiv.

 

Ponavljam, okej igrac za nase uslove, ali nije neko ko ce resavati meceve u Evropi, a to nam treba.

Samo da napomenem da je golman Renđersa nakon Ivanicevog šuta loptu odbio pravo u korner i Ohi nije nikako mogao da je stigne i da gol. Čudan je napadač Ohi, pisalo se da je mašina za golove i verovatno ce u domacem takmičenju dati solidan broj golova a za ozbiljne evropske utakmice pitanje je koliko moze. Zvezdi treba neki brz probojan igrač u napadu uz to drčan i beobrazan da ide u proboj po cenu i gubitka lopte. Motika ušao i ne jedan jedini put ne proba da probije, nema tu napadača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Нама прво треба тренер који ће направити систем гдје ће и поједини играчи изгледати боље. Фудбал је колективни спорт а не игрица на компу гдје појединци који више вриједе на тржишту више и дају.

И наравно приколико нормална управа која не скупља редовно гомилу скупих балвана због талова.

Довољно за дугорочну Европу на озбиљном нивоу. Тако близу а тако далеко…

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema se sta zameriti ekipi, odlicno smo se pokazali, jako zanimljiv dvomec i jebiga sreca je bila na njiihovoj strani. 

 

Kad se vec povela diskusija o napadacima... Pavkov je najbolji kada niko nista ne ocekuje od njega, u suprotnom dobijemo ovo sto smo danas dobili. Na njega ne mozemo da se oslonimo ozbiljnije, ali bih ga drzao uvek u timu kao dzokera. Za Ohija mozda jos treba sacekati, ali ne obecava mi ono sto pokazuje kada igra u polju, bas tanko. Ja vec godinama mastam o nekom snaznom napadacu koji moze da zadrzi loptu sa protivnikom na ledjima, odlozi je, odigra iz prve, dupli pas sa saigracima i slicno. 

 

Erakovic odlicnih 180 minuta, bas je napredovao. Nisam pratio kakvi su sad stoperi reprezentacije, ali mozda bi mogao da dobije svoje mesto na SP. 

 

Jel zna neko zasto se Stankovic obe utakmice nije hteo pozdraviti sa Van Bronhorstom? 

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, n4l1m said:

feynord 70 minuta se dodaje ispred svog kaznenog a od 4 suta u gol, 3 im zavrse u mrezi.. 

mi protiv rangersa 13 suteva  u gol..

Fejnord je skolovan tim koji igra fudbal, nema alibi igrace i dolazi iz zemlje u kojoj se gaji ofanzivni fudbal. Da smo mi naleteli na njih, dali bi im 5, primili bi 7 🤣

Link to comment
Share on other sites

moram da pohvalim stankovica, opet je spremio dvomec odlicno kao i onomad protiv milana. izvucen je maksimum iz ove ekipe, to sto je roster prilicno limitiran na pojedinim pozicijama sigurno da njega boli vise nego mene. kada ce da ode ne znam, ali mi se cini da on zeli da vodi ekipu koja je sastavljena od 22 profesionalna fudbalera i da klub nije u stanju to da isprati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Casno smo poginuli, i ocekivao sam neku minimalnu pobedu. Izasli smo i igrali fudbal u ovom dvomecu, presudile su nam nase greske ( Srniceva, Erakoviceva,Stankovicevo drzanje povredjenog Picinija , promasen penal Kataija,itd ). Bila je ovo jedna produktivna evropska sezona za pamcenje, ne treba previse zaliti. Idemo dalje, da osvojimo linglong i kup. Pa u nove radne pobede na leto

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast moncima i strucnom stabu, sreca nije bila na nasojnstrani jednostavno,igrali zmo odlicno ovaj dvomec ali jbg.

Erakovic pokazao kakav je doktor odigrao bez greske, i dokazao da je klasa za Degeneka iz drugog mandata sto je mnogo osporavano.

Pavkov je najtanji na zalost bio al jbg. 

Steta za Picinija i grc kod prvog gola,bas bas nismo imali srece. Hvala momcima na ovom trudu do zadnje sekunde su kidali. Ponosan 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Martin Mystere said:


 

 


Well, nope...

Svaka čast za večeras ali pošto u tih 180 minuta ulazi i meč u Glazgovu, složićemo se da se ne slažemo.

 

ulazi i situacija kad primamo gol a desnog štopera nema nigde, ispao negde na centru i tamo ostao. uz to par puta padao u u naših 16 kod prekida. no mlad je mozda i naučo nesto iz ovih mečeva

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...