Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

1 minute ago, Dl91 said:

Nije Deki kriv za Srnalda, trazio je eksplicitno onog iz Moldavije, trazio je i Banjca, niko nije dosao. Srnaldo je prinudno tu jer od Krstice nema leba, a Njegos je otisao. 

Pa jebemu, pa bolje sa desetoricom da smo izasli veceras

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dl91 said:

Nije Deki kriv za Srnalda, trazio je eksplicitno onog iz Moldavije, trazio je i Banjca, niko nije dosao. Srnaldo je prinudno tu jer od Krstice nema leba, a Njegos je otisao. 

 

Ma brate pusti to, daj da jos mazemo Srnica govnima, nismo dovoljno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Daj bože da primimo 5. 

 

1 hour ago, K.Dot said:

Ne možemo 10, nije ovaj Rendžers toliko dobar ali 5 mogu da nam uvale lagano.

 

1 hour ago, K.Dot said:

15 da primimo opet je malo kakvo je Terzić govno a sa njim i mister. 

 

1 hour ago, K.Dot said:

Nije sposoban ovaj Rendžers da nam da 10 komada ali 5 bi možda i mogli do kraja utakmice. 

Mi prvo moramo da pobedimo radnik iz Surdulice pa onda možemo da razmišljamo o Evropi.

 

1 hour ago, K.Dot said:

Polako, čeka nas još 45 minuta igre. Primamo još 1-2 lagano.

 

1 hour ago, K.Dot said:

Još samo 2.

 

1 hour ago, K.Dot said:

Evo zamalo i 4. Da malo prokomentarišemo utakmicu, što kaže kolega.

 

31 minutes ago, K.Dot said:

10 gola da daju, nijedan neće biti priznat, sve zbog Srnića. Jbg, popišao se lažni mister po fortuni i svim fudbalskim bogovima.

 
 

:Hail:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

Nemojte se zanositi revansom.

 

Ostrvski je to fudbal. Kad im bude trebalo da se igra na rezultat nece tako lako primati golove. 

 

Celtic ih je dobio 3:0 ove sezone i uz jos jedan poraz u kupu od Hibernijana od 3:1 to su im jedine dve utakmice gde su primili vise od dva gola. Ni u Evropi nisu primili 3 komada ove sezone. 

Niko se ne zanosi, gol smo veceras i vise nego zasluzili a to bi promenilo sliku mnogo. Ovako je gotovo, sanse nemamo. 

Link to comment
Share on other sites

Јебига. Да су нас одвалили за 3-0 нису. Заслужили смо пораз од гола разлике или нерешено. Ал јбг, док је Срналда и Гобеља биће нам тако.  17. сви на Мару да подржимо наше шампионе

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Који већ пут да напишем да нам је Сисоје потрошио срећу и за наследнике. Који пут да поменем карму када гураш мафијашке испртке. Ономад Гобељић сада Срнић.

Хоћемо ли икада бити нормалан клуб у којем прије свега играју најбољи а на крају који планира и развија играче?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Ma pusti Stankovica, napisi sta ti mislis, celo vece samo cutis... 

Ja otišao do nervnog sloma i nazad a ti se sprdaš. Mada sada i meni smešno kad čitam ovo što je Dragan okačio. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Децз said:

Невероватан недостатак среће..

Све ће да нам се врати у реваншу пред крцатом Мараканом.

Са нама се може све што се пожели

 

2 komata pančev, 1 binić, u produzetku srnić žmureći pod prečku

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dl91 said:

Niko se ne zanosi, gol smo veceras i vise nego zasluzili a to bi promenilo sliku mnogo. Ovako je gotovo, sanse nemamo. 

 

⬇️

  

14 minutes ago, Децз said:

Невероватан недостатак среће..

Све ће да нам се врати у реваншу пред крцатом Мараканом.

Са нама се може све што се пожели

 

 

12 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Tri gola je ogroman zaostatak, ali ne smijemo se nikako predati. Puna Marakana, napad od starta i borba do kraja. Nije kao da igramo 1/8 finala svake sezone. 


Da ne citiram jos... a vise sam preventivno napisao post 🙂 

 

 

Spaja mi postove

///

 

 

 

2 minutes ago, K.Dot said:

Ja otišao do nervnog sloma i nazad a ti se sprdaš. Mada sada i meni smešno kad čitam ovo što je Dragan okačio. 

 

 

Nama nije bilo smesno s tobom. 😄  

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Valensija said:

Ako zanemarimo tri ponistena gola, imali smo penal, precku, jos 4-5 propustenih sansi.

Zaista nije lose.

Nazalost, uvjek imamo po nekog Srnica koji cascava nicim izazvan.

 

I pored toga su nam poslozili tri laka komada. Jbg, da su nas razbili igrom bilo bi mi lakse. Ovako nas pobedise nasim glupostima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dl91 said:

Nije Deki kriv za Srnalda, trazio je eksplicitno onog iz Moldavije, trazio je i Banjca, niko nije dosao. Srnaldo je prinudno tu jer od Krstice nema leba, a Njegos je otisao. 

A za sta sluzi onaj mali Stankovic? Sta on ne zna da napravi penal i trci u prazno ili je problem sto nije posvadjan sa loptom? Tog Krsticica je dovela, moja baba? Njegos nije igrao ni kad je bio tu.  Ne moze Kanga malo dole a Ivanic ili njegov pulen u koga veruje Falco na Kangino mesto? Bas mora Srnic ili niko? Mada bolje niko

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Još samo 2.

Koja sekta boze me sacuvaj. Koji su to zivotni problemi i na sta lici taj zivot kad covek uspije da pise 10 puta na jednoj stranici ovakve stvari...Sekta. 

Nismo imali jednostavno srece,nije to bilo toliko lose koliko rezultat pokazuje, glavu gore idemo dalje jbg nema sta drugo

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Steve Gerrard said:

Koja sekta boze me sacuvaj. Koji su to zivotni problemi i na sta lici taj zivot kad covek uspije da pise 10 puta na jednoj stranici ovakve stvari...Sekta. 

Nismo imali jednostavno srece,nije to bilo toliko lose koliko rezultat pokazuje, glavu gore idemo dalje jbg nema sta drugo

Imas li sta da zameris momcima?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

A za sta sluzi onaj mali Stankovic? Sta on ne zna da napravi penal i trci u prazno ili je problem sto nije posvadjan sa loptom? Tog Krsticica je dovela, moja baba? Njegos nije igrao ni kad je bio tu.  Ne moze Kanga malo dole a Ivanic ili njegov pulen u koga veruje Falco na Kangino mesto? Bas mora Srnic ili niko? Mada bolje niko

Stanic. Povredjen.

Nikolic (mada nije bas za defanzivnog veznog) isto povredjen.

 

Spalo na dva imena - Srnic ili Krsticic. 

Link to comment
Share on other sites

Šta novo reći, ko redovno prati ovu temu zna da se upozoravalo da se ne moze igrati ozbiljan fudbal sa poluigračima kakav je Srnic i sa klincem na poziciji štopera. Ako klinac mora zbog pravila da igra u domocoj ligi u Evropi za njega nema mesta dok ne pokaze kvalitet. Oterali su pravog štopera na sramotan način i eto sad ne moze Dragovic sam da drzi odbranu u Glazgovu. Rezultat je previsok ali je mozda zadnja opomena da se iz kluba moraju oterati banditi koji su upali na prepad i okupirali naš klub. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Steve Gerrard said:

Koja sekta boze me sacuvaj. Koji su to zivotni problemi i na sta lici taj zivot kad covek uspije da pise 10 puta na jednoj stranici ovakve stvari...Sekta. 

Nismo imali jednostavno srece,nije to bilo toliko lose koliko rezultat pokazuje, glavu gore idemo dalje jbg nema sta drugo

desi stivi dzi, jel moze jos jedan post o kvalitetima nedeljka bilkica? 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Stanic. Povredjen.

Nikolic (mada nije bas za defanzivnog veznog) isto povredjen.

 

Spalo na dva imena - Srnic ili Krsticic. 

Znaci druga varijanta  ne moze i bas mora da se bira izmedju dva najlosija igraca u sastavu? Ne moze da se prilagodi igrackom kadru?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Redstar0356 said:

A za sta sluzi onaj mali Stankovic? Sta on ne zna da napravi penal i trci u prazno ili je problem sto nije posvadjan sa loptom? Tog Krsticica je dovela, moja baba? Njegos nije igrao ni kad je bio tu.  Ne moze Kanga malo dole a Ivanic ili njegov pulen u koga veruje Falco na Kangino mesto? Bas mora Srnic ili niko? Mada bolje niko

Jel stvarno ces decka da ubacis u ovakvoj utakmici a ima sve skupa sat vremena? Pa sto Dejan Radonjic nikad nije forsirao nijednog mladog igraca u El utakmicama koje ti nesto rezultatski znace?

 

Na ovoj utakmici, ovakvog renomea, u ovakvoj atmosferi uvodis proverene snage, i dalje tvrdim da je Dekiju on tu prinudno. Ne zato sto mu Terzic govori, vec sto nije dosao onaj zadnji vezni iz Moldavije(zaboravio sam kako se zove nakon ove strahote od utakmice) ili neko drugi. A Dekiju je prioritet bio upravo taj igrac, zadnji vezni. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Znaci druga varijanta  ne moze i bas mora da se bira izmedju dva najlosija igraca u sastavu? Ne moze da se prilagodi igrackom kadru?

 

Kangu staviti na defanzivnog veznog je po meni greota. 

 

Bukvalno smo nadovodili igraca a nema ko da igra... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...