Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Mozda jeste bilo brdo suteva, ali maltene sve alibi pokusaji u Dujmovica ovog, koji jeste dobar golman. 

 

Pritom mi I od igre nemamo i sve se svodi na inspiraciju igraca, to je davno apsolvirano i to je nesto sto je maltene krasilo svakog naseg trenera u drugoj, trecoj sezoni u Zvezdi. Jednostavno dosegne limit, nema vise ideju sta da radi i onda ide na najsigurnije opcije. A ta 0 od inovativnosti se vidi cim zadju malo dalje od Srbije. Ne sumnjam da ce Dejana da trpe u Italiji, jer je neko ime tamo, ali bukvalno nigde van Italije nece moci da radi, a i tamo je pitanje kad ce da ga provale kao Milojevica u Grckoj ili Grofsa u Rusiji, pa ce da se salta od Salernitane do Perudje. 

 

Steta je to, jer ovaj tim ima potencijal da mnogo lepse i normalnije igra, od ovog ajde da damo jedan, dva gola kako znamo i umemo. Naravno da ce to da prolazi kad u protivnickoj ekipi nemas igraca koji bi mogao na klupi da ti sedi.

 

Stankovic je cak na pocetku i pokazivao neku tendenciju da mi igramo napadacki, ali sad je sve manje toga i sve je na fazon - ajde da ga nekako damo. U Evropi sve cesce sa pet igraca u odbrani, ali ajde, mi tamo verovatno drugacije i ne mozemo da budemo konkurentniji, ali sve to utice i na ligu, gde mi jednostavno igramo krs fudbal. Rezultat bi imali i da na klupi sedi Stole Ekonom, jer imamo tri najbolja igraca u ligi. 

 

Laseri jesu sramota, ali sva sreca pa se nije rodio taj koji ce na Marakani da utisava Zvezdine navijace i da to prodje tek tako, a kamoli mali balavander Stulic kome su se posle gace napunile kad je video reakciju i kad mu je kroz glavu proslo da bi se sutra neko od 4 hiljade ljudi mogao naci oci u oci s njim i priupitati ga - jel si mene ono utisavao? Tako da, par vaspitnih kad gospodin i gospodja Stulic nisu odradili svoj posao i teraj dalje. 

 

Ovaj derbi na kraju meseca ce dosta toga da kaze, a ja uopste nisam optimistican. Svaka ekipa koja moze fizicki da nam parira moze da nas dobije, a Partizan je bas taj tip. Nemaju ni blizu znanja kao mi, ali su borbeniji, jaci, kurcevitiji. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Markoss said:

Laseri jesu sramota, ali sva sreca pa se nije rodio taj koji ce na Marakani da utisava Zvezdine navijace i da to prodje tek tako, a kamoli mali balavander Stulic kome su se posle gace napunile kad je video reakciju i kad mu je kroz glavu proslo da bi se sutra neko od 4 hiljade ljudi mogao naci oci u oci s njim i priupitati ga - jel si mene ono utisavao? Tako da, par vaspitnih kad gospodin i gospodja Stulic nisu odradili svoj posao i teraj dalje. 

Uffff, malo zajebana konstatacia... Ono tipa Pa sta ako sam prebio zenu, sta ona ima mene da ucutkuje... Zajebi to...

 

Mnogo je vise za brigu to sto su igraci i kupa Zvezde skocili da "brane cast" navijaca i krenuli da vijaju klinca po celom terenu. 

Edited by dali_man
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dali_man said:

Uffff, malo zajebana konstatacia... Ono tipa Pa sta ako sam prebio zenu, sta ona ima mene da ucutkuje... Zajebi to...

 

Mnogo je vise za brigu to sto su igraci i kupa Zvezde skocili da "brane cast" navijaca i krenuli da vijaju klinca po celom terenu. 

Mali je pajser koji je pokusao na ovaj nacin da skupi poene kod navijaca maticnog mu kluba, i dobro je prosao, trebao je neko i jedni vaspitnu da mu podeli (isto sam pisao i za Krstovica,Gobeljica, a i Borjana redovno kritikuje za seljacka ponasanja).  Svaki naredni koji pokusa neka prodje isto, dovoljan pokazatelj koliko je mali ispao dripac je kadar gde Dragovica drze a ovaj psuje nesto vidno iznerviran, znamo svi da Dragovic nije fazon da se kaci i pravi probleme...

 

Ali def utisak svega je Sanogo koji gladi bradu posmatra sve to i u fazonu je "nemoj da vam se ja zaletim" 😂

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Constantin said:

Jbt....dodjem da čestitam fudbalskim prijateljima prolazak u narednu rundu Kupa, kad ono mi nakaze, selska ekipa....

No, fala Bogu i dalje je većina ovde poprilično lepo vaspitana, a i "fudbalski potkovana" i to ime, sve čestitke na prolazu u narednu rundu Kupa. Naš autobus je izdržao, ali penal lutrija je prevagnula kod vas....

 

 

 


Нисам рекао ви! Био сам више него конкретан и заиста мислим да је Батак фудбалска наказа и да је Раднички играо сеоски фудбал из праисторије, баш тако горе пише. Рекао бих и за Звезду да је тако а и ви старији навијачи Радничкиг требали би да имате неку обавезу према некадашњем Реалу са Нишаве јер је тешка срамота да екипа за коју тај Батак каже да се бори ни мањени више него за Европу,  не упути за 90 мин ни један једини ударац према голу! Ови са Арене су званично написали 1 шут према голу али ни то није истина јер је након грешке мученог Срнића и продора са стране вашег играча Борјан уствари изблокирао повратну лопту која није била шут према голу.

Који смисао фудбала је да за 90мин не направиш шансу чак не шутнеш ни једном ка голу, а екипа си која хоће у Европу? И то све против друге екипе која нема игру и далеко је километрима од свог максимума,  без обзира на квалитетније појединца…

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Igor_ said:

Mali je pajser koji je pokusao na ovaj nacin da skupi poene kod navijaca maticnog mu kluba, i dobro je prosao, trebao je neko i jedni vaspitnu da mu podeli (isto sam pisao i za Krstovica,Gobeljica, a i Borjana redovno kritikuje za seljacka ponasanja).  Svaki naredni koji pokusa neka prodje isto, dovoljan pokazatelj koliko je mali ispao dripac je kadar gde Dragovica drze a ovaj psuje nesto vidno iznerviran, znamo svi da Dragovic nije fazon da se kaci i pravi probleme...

 

Ali def utisak svega je Sanogo koji gladi bradu posmatra sve to i u fazonu je "nemoj da vam se ja zaletim" 😂

Mali pajser je budala za sebe i to je odraz njiegovog licnog nevaspitanja. Sa nim bi trebalo neko iz FK Radnicki da porazgovara i da mu skrene paznju na neke stvari. Jurnjava igraca i strucnog staba ka tom malom pajseru, sa namerom da se fizicki obracunaju sa njim je sramota celog kluba. A idolopoklonstvo organizaciji koja je jos pre neki dan oterala trenera VK Crvena Zvezda samo zato sto je Hrvat i pravdanje bilo kakvog uterivanja straha u kosti od strane doticnih je sramota celog drustva.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

 

evo da vidimo kako se i ovaj naš "šaban" nekad radovao kad da gol

ima li u fudbalu sudija pravo da kazni celu klupu ako bilo ko sa te klupe utrči na teren? na košarci kad dođe do neke frke i ulete sa klupe svi budu isključeni do kraja utakmice i kažnjeni barem jednom utakmicom neigranja. 

ipak meni su pripremljeni laseri za penale naj utisak sa jučerašnje utakmice, dokle ide podlost i bezobrazluk don terze i njegove bande😝

Edited by Perkos2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Igor_ said:

Ali def utisak svega je Sanogo koji gladi bradu posmatra sve to i u fazonu je "nemoj da vam se ja zaletim" 😂

E ali istina je totalno drugačija. Sanogo je inače jako miroljubiv čovek, teško da bi on došao u ovu situaciju da juri nekoga po terenu.

 

Totalni idiotizam je da dižeš tenzije pre nego što tvoj igrač izvodi penal, to samo govori koliko naši imaju uske vidike i poglede na stvari. Štulić provocirao, pa dobro, ni prvi ni poslednji, tu je sudija pa na njemu je da odluči da li ima prostora za kaznu ili ne. Mirna je bila utakmica i nije postojao ni jedan razlog da se onako nešto desi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jasno je nakon starta prolecnog dela, mada je tako bilo i posle zavsetka jesenjeg, da ce ova sezona biti pustena niz ladnu vodu. Ogroman pritisak, uz cinjenicu da ima i najbolji tim u ligi, mister Deki prosto ne moze da iznese, a njegove "doktorske takticarske sposobnosti" dolaze do izrazaja i kola naravno idu nizbrdo.

Ruzno ce biti i u NS za vikend, tak derbi sta nosi. Vidi se da iskljucivo i samo individsualni potez nekog igraca moze da donese nesto pozitivno, nema trcanja bez lopte, nit ubojitog prekida sto smo gledali prosle sezone, dok forme udarnih igli tima odose u qrac...

A tek nas ceka ozbiljan haos posto ne bude rezultata koji su "ocekivani i planirani"

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Константин said:


Нисам рекао ви! Био сам више него конкретан и заиста мислим да је Батак фудбалска наказа и да је Раднички играо сеоски фудбал из праисторије, баш тако горе пише. Рекао бих и за Звезду да је тако а и ви старији навијачи Радничкиг требали би да имате неку обавезу према некадашњем Реалу са Нишаве јер је тешка срамота да екипа за коју тај Батак каже да се бори ни мањени више него за Европу,  не упути за 90 мин ни један једини ударац према голу! Ови са Арене су званично написали 1 шут према голу али ни то није истина јер је након грешке мученог Срнића и продора са стране вашег играча Борјан уствари изблокирао повратну лопту која није била шут према голу.

Који смисао фудбала је да за 90мин не направиш шансу чак не шутнеш ни једном ка голу, а екипа си која хоће у Европу? И то све против друге екипе која нема игру и далеко је километрима од свог максимума,  без обзира на квалитетније појединца…

Malo ga preterujete brte, ni Real nije imao udarac u okvir gola(mozda 2 udarca prema golu) protiv PSG-a pa niko na svetu nije rekao da su Anceloti i Real sramota za fudbal. Jednostavno, Batak je izasao sa onim sta ima i postavio igru u skladu sa tim, kup utakmica u kojoj je ostvario zamisao i bio na korak da izbaci Zvezdu na Marakani. Sigurno bi mu puno vise znacilo da se otvorio i primio 4 komada da ga neko tapse po ramenu i kaze bravo Batače sto si izasao da se nadigravas sa Crvenom Zvezdom. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Satan said:

Malo ga preterujete brte, ni Real nije imao udarac u okvir gola(mozda 2 udarca prema golu) protiv PSG-a pa niko na svetu nije rekao da su Anceloti i Real sramota za fudbal. Jednostavno, Batak je izasao sa onim sta ima i postavio igru u skladu sa tim, kup utakmica u kojoj je ostvario zamisao i bio na korak da izbaci Zvezdu na Marakani. Sigurno bi mu puno vise znacilo da se otvorio i primio 4 komada da ga neko tapse po ramenu i kaze bravo Batače sto si izasao da se nadigravas sa Crvenom Zvezdom. 

Tako igra lep broj ekipa na srpskim livadama, samo Zvezda je ta koja mora da da par komada istim.

Prosle sezone bilo je meceva kada zgazimo protivnike i igrom i rezultatski, poenta je da Zvezda koja ima ozbiljan kvalitet u odnosu na ostatak llsl ne zavisi iskljucivo od ucinka pojedinaca kojima je fomrrma gore/dole, zato se ni tom Radnickom sa autobusom pred golom nije dalo bar 2 komada.

A takvo mucenje ce biti u svakom sledecem mecu, obzirom da trener ne radi kako treba i luta sa svojim zamislima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Dešavanja na sinoćnjoj utakmici osmine finala Kupa između Crvene zvezde i niškog Radničkog izazvala su veliku pažnju i brojne komentare.

Bilo je polemika na društvenim mrežama da li su Borjanove odbrane u penal-seriji bile regularne jer je izlazio ispred gol linije, zašto je Štulić isključen i da li je još neko trebalo da dobije crveni karton, kao i zašto je dozvoljeno da navijači Crvene zvezde laserima ometaju igrače Radničkog prilikom izvođenja penala.

Svim ovim se danas u razgovoru za ''Telegraf'' pozabavio nekadašnji sudija Rade Đurović, koji smatra da je glavni sudija sinoćnje utakmice Marko Srećković napravio niz propusta samo tokom penal-serije.

Za početak, Borjanovo izlaženje ispred gol linije ptilikom odbrana penala.

''Ono što sam ja video, prvi penal je morao da se ponovi, tu je bilo evidentno, ostali su bili na granici'', konstatovao je Đurović.

 

Laseri?

 

''Svi igrači Radničkog su tokom penal serije ometani laserima. Sudija ne sme da dozvoli to, mora da stvori igračima uslove da mogu regularno da izvedu kazneni udarac, ali to je ona priča o velikima i malima'', objasnio je Đurović.

 

Štulićevo isključenje mu je nejasno iz više razloga.

 

'Te provokacije kada neko stavlja ruku na uvo ili prst na usta se vide svuda na utakmicama širom Evrope, pa se igrači ne kažnjavaju. Ali i nakon što je dobio žuti karton, nije smeo da bude isključen, jer se kartoni ne sabiraju u penal-seriji. Mogao je da bude opomenut i da ostane na terenu da može da izvede potencijalno ponovo penal. Setićemo se da je takva slična situacija bila, ako se sećate, u finalu Kupa prošle godine kada je Stojković dobio drugi žuti karton u penal seriji, pa nije isključen'', podseća Đurović.

Međutim, on smatra da je za razliku od Štulića, isključenje zaslužio veliki broj igrača, posebno oni koji su sa klupe utrčali na teren u pokušaju da se sa obračunaju sa protivnikom.

''Svi koji su utrčali sa klupe su morali da budu isključeni. Žuti kartoni mogu da se daju u slučaju da su ušli da spreče sukob, a ovde je većina ušla na teren da se dalje obračuna, što je automatski isključenje'', naglasio je Đurović.

Ipak, bez obzira na ova Đurovićeva objašnjenja, konačnu reč o suđenju Srećkovića daće nadležni u Sudijskoj organizaciji. Neke stvari od ovoga što bi Đurović uradio lepo zvuče u teoriji, ali teško se sprovode u praksi...

 

 

Prvi put se od A do Š slažem sa bata Rakom. Zapravo, sve sem ovih crvenih za ulazak u teren, nisu bas svi ušli da se mlate.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tamburinjo said:

 

:roflmao: 

 

Ko je odobrio?

NEMAMO POJMA. 

 

Ocekujem pred izbore u aprilu skandiranja spasi Srbiju i ubi se Djilase. 

bolje da su prećutali i napravali se mutavi nego što postavljaju pitanje "ko je odobrio" 

onaj što lebdi iznad marakane i čija slika visi na zidu u kancelariji zvezdana terzića!

ako već nisu znali da im pojasnim! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perkos2 said:

 

evo da vidimo kako se i ovaj naš "šaban" nekad radovao kad da gol

ima li u fudbalu sudija pravo da kazni celu klupu ako bilo ko sa te klupe utrči na teren? na košarci kad dođe do neke frke i ulete sa klupe svi budu isključeni do kraja utakmice i kažnjeni barem jednom utakmicom neigranja. 

ipak meni su pripremljeni laseri za penale naj utisak sa jučerašnje utakmice, dokle ide podlost i bezobrazluk don terze i njegove bande😝

 

Pa ja nisam ni primetio da je Deki nesto zamerio Štuliću, cak naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Satan said:

Malo ga preterujete brte, ni Real nije imao udarac u okvir gola(mozda 2 udarca prema golu) protiv PSG-a pa niko na svetu nije rekao da su Anceloti i Real sramota za fudbal. Jednostavno, Batak je izasao sa onim sta ima i postavio igru u skladu sa tim, kup utakmica u kojoj je ostvario zamisao i bio na korak da izbaci Zvezdu na Marakani. Sigurno bi mu puno vise znacilo da se otvorio i primio 4 komada da ga neko tapse po ramenu i kaze bravo Batače sto si izasao da se nadigravas sa Crvenom Zvezdom. 

 

Шупља прича.

Једно је тврд и дефанзиван фудбал који такође изумире. Читав низ тренера је пропао јер се није апгрејдовао а највећи примјер је Мурињо.

Али ја уопште не причам о фудбалу ма какав био већ о бункеру да му позавиди и Енвер Хоџа. Причам о тренеру који води читав меч као опарен и као да је неизвјесно финале ЛШ  а буквално сву енергију усмјери објашњавајући како не прећи центар. Причам о тој фудбалској сподоби који је на одјави меча задовољан са приказаним и најављује Европу. Без шута на гол, ваљда је то смисао фудбала.

Да је на нашој клупи озбиљан тренер и да смо само у неколико наврата опалили пресинг на њиховој половини меч би био завршен исто онако као што га је Милојевић завршавао против ПСЖ, Бајерна и Тотенхема. Са истом игром.

Мени је највећи пораз био у Паризу али не због високог пораза већ због 34 шута према нашем голу. Нико никада није ни тражио ни тврдио да се можемо надигравати, али да си било какав фудбал покушао играти са лоптом у ногама не би било могуће да противник шутне сваких 2 минута и 40 секунди на гол.

Ваљда је мало јасније...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dali_man said:

Mali pajser je budala za sebe i to je odraz njiegovog licnog nevaspitanja. Sa nim bi trebalo neko iz FK Radnicki da porazgovara i da mu skrene paznju na neke stvari. Jurnjava igraca i strucnog staba ka tom malom pajseru, sa namerom da se fizicki obracunaju sa njim je sramota celog kluba. A idolopoklonstvo organizaciji koja je jos pre neki dan oterala trenera VK Crvena Zvezda samo zato sto je Hrvat i pravdanje bilo kakvog uterivanja straha u kosti od strane doticnih je sramota celog drustva.

Znaci da pustimo svakog igraca Surdulice, Pazara, Tsc-a, Proletera.... da dodje na Marakanu i utisava tvoje navijace, pokusava da provocira? 

A da mi uzmemo da pisemo zalbe njihovim klubovima da ih prevaspitaju?

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Igor_ said:

Znaci da pustimo svakog igraca Surdulice, Pazara, Tsc-a, Proletera.... da dodje na Marakanu i utisava tvoje navijace, pokusava da provocira? 

A da mi uzmemo da pisemo zalbe njihovim klubovima da ih prevaspitaju?

 

Naravno da imaju pravo jer je i to sastavni deo fudbala, koliko god šabanski bilo. Zapavo TI, kao domaćin, ne smeš da dozvoliš da te isprovocira igrač koji je btw igrao u redovima najvećeg rivala. Pritom se šutira poslednji penal u seriji i ovaj te ladno dekoncentriše, a ti se primiš kao idiot i dovedeš utakmicu u pitanje.

 

A gde su kartoni, disciplinska, klupska disciplinska, jednostavno nema opravdanja da na tuđ šabanluk uzvratiš kao još veći šaban. Pa oni laseri, dno dna, i to su ti "najverniji" koji predstavljaju klub. edit: Gde ti je tu samokritičnost pitanje "da li treba to da dozvolimo na svom stadionu"?

 

Jedna ozbiljna metla bi trbalo da radi na tribinama i da se maknu više od devedesetih i podvriskivanja zločincima. To je tek početak, šta bi sve trebalo još da se uradi...

Edited by Neme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Neme said:

 

Naravno da imaju pravo jer je i to sastavni deo fudbala, koliko god šabanski bilo. Zapavo TI, kao domaćin, ne smeš da dozvoliš da te isprovocira igrač koji je btw igrao u redovima najvećeg rivala. Pritom se šutira poslednji penal u seriji i ovaj te ladno dekoncentriše, a ti se primiš kao idiot i dovedeš utakmicu u pitanje.

 

A gde su kartoni, disciplinska, klupska disciplinska, jednostavno nema opravdanja da na tuđ šabanluk uzvratiš kao još veći šaban. Pa oni laseri, dno dna, i to su ti "najverniji" koji predstavljaju klub. edit: Gde ti je tu samokritičnost pitanje "da li treba to da dozvolimo na svom stadionu"?

 

Jedna ozbiljna metla bi trbalo da radi na tribinama i da se maknu više od devedesetih i podvriskivanja zločincima. To je tek početak, šta bi sve trebalo još da se uradi...

Slazem se za lasere, tribinu... sve to stoji i vecina nas zna u kolikom smo kanalu po tom pitanju. Jbg sportska kultura u Srbiji ne postoji i verovatno je nikad i nece biti.. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Igor_ said:

Slazem se za lasere, tribinu... sve to stoji i vecina nas zna u kolikom smo kanalu po tom pitanju. Jbg sportska kultura u Srbiji ne postoji i verovatno je nikad i nece biti.. 

 

O tome se tačno i radi. Da nema svih šabanisanja koja su dala pečat meču na kraju i na koja smo navikli kao na dobar dan, i da publika nije kriminalno/šabanska kao što jeste, onda bi na šabanisanje protivničkog igrača svaka reakcija bila shvaćena kao "prirodna" kod zdrave publike a ne šabanska, što i jeste.

Edited by Neme
typo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...