Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts




 
Оно што је добро у целој причи је што је руководство у клубу свесно колико грешака прави и колико је правило, свесни су да људи више неће да слушају празне приче и свакакве бајке, добили су ко зна колико картона, зато се надам да ће се овај прелазни рок одрадити како треба, онако из страха за своју позицију у фотељи, а сви знамо да кад их ту удариш одма се унезвере и раде.
 


Pozdrav & dobro dosao.

Zanima me sta te tacno navodi da verujes u ovo? Moras priznati da deluje kao prazna prica i svakakva bajka da su Terza i Mrkela odjednom postali svesni neceg. A i sta je jos jedan karton... Kud ih onda nismo udarili ranije
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Polivalentni Stevica said:

Balerina piše o pregovorima našeg kluba i Almerije za Njegosa.

U pitanju je sestomesecna pozajmica sa pravom otkupa.Potencijalni otkup je između 1 100 000 do 1 400 000 €.

Sta reci za naše poslovanje,užas.

Njegos se nije razvio u igrača koji će napraviti svetsku karijeru,ali po meni solidan igrač za rotaciju,fino je odigrao ovaj finiš jeseni.
 

 

Ментолима из управе се чак не може ово толико ни замјерити ако за Његоша добијемо близу 1.5М. Играч који велики период није никако играо а оно што је играо додавао до себе пасове од 5м и показивао ручицом коме даље у гњаваторском фудбалу.

Само у систему а посебно када се игра озбиљан фудбал, види се квалитет играча (изузеци дефанзивци) па тако се и остварује цијена на тржишту. Или кад имаш талентованог клинца па га неко купи уз ризик.

Када се овоме свему додају криминална трансфер политика и  наша спинерска омладинска школа, ништа се не чудим како послујемо. Све логично.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, orionbre said:


 

 


Pozdrav & dobro dosao.

Zanima me sta te tacno navodi da verujes u ovo? Moras priznati da deluje kao prazna prica i svakakva bajka da su Terza i Mrkela odjednom postali svesni neceg. A i sta je jos jedan karton... Kud ih onda nismo udarili ranije

 


Испуцавају се сви могући бонуси веруј ми, знају да су на бонусима танки, ако их уопште имају. Није ово тужни период од пре 10 година. Зато гајим "наду" да ће им доћи из дупета у главу да крену да раде како треба, да крене да се гледа плански и у будућност.

Ако нам ова ситуација где смо имали огромне успехе и милионске приходе, а и даље смо у блату српског фудбала и као водимо борбу са гробљем које нема два крштена фудбалера ал има гол разлику 55-5 не буде била аларм за на даље, ја не знам шта је аларм.

Јебига, у Србији не важи 2 жута = црвени... Код нас мора да се дели жути на сваких недељу дана па онда за годину, две можда и дођемо до црвеног.

 

Не волим негативу и црно, црне мисли и остало. Волим да будем оптимистичан и позитиван, па тако и у овој ситуацији бирам да верујем у добар исход ове сезоне. 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, orionbre said:


 

 


Pozdrav & dobro dosao.

Zanima me sta te tacno navodi da verujes u ovo? Moras priznati da deluje kao prazna prica i svakakva bajka da su Terza i Mrkela odjednom postali svesni neceg. A i sta je jos jedan karton... Kud ih onda nismo udarili ranije

 

Karton je jos jedna ona slika u kancelariji. A i fizicki je dobio upozorenje, da ne detaljisem jer nije mesto za to.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites




 
Не волим негативу и црно, црне мисли и остало. Волим да будем оптимистичан и позитиван, па тако и у овој ситуацији бирам да верујем у добар исход ове сезоне. 


Ja sam inace skroz optimistican i pozitivan, sa dozom realnosti. Samo me ovde induktivno zakljucivanje dovodi do toga da ce da rade isto i pricaju "zar vam je malo istorijski uspeh prvo mesto u grupi i 1/8 uefa".

Nadam se da si u pravu i ti i drugi kolega koji je odgovorio :)
Link to comment
Share on other sites

Luka nema poziciju u seniorima, a i nije bas hard-worker. Zna fudbala, ima solidnu tehniku, ali tu se otprilike sve zavrsava - za krilo nema brzinu, za sredinu nema kreaciju. Super sto je nase dete i sve to, ali moramo da podignemo lestvicu malo. On nije pravio razliku u average timu u Holandiji, jebiga. 

 

Vidim ga pre u nekom Cukarickom. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

Ganjamo tog iz portugalske lige za debele novce. Pošto ga je Drkela skautirao, pre ce Holins u zadnjoj sekundi da ubode trojku nego da taj nesto valja.

 

Sta taj prevarant jos uvek radi na mestu sportskog direktora i odakle mu kredit ne znam ali sve se nekako slaze sa ostatkom menadzmenta kluba.

 

Ubedljivo najmanje su zasluzna ta dvojica lopurda za ovih 5 godina ali zato su Miloje i Stankovic platili nervima a vidimo i igraci koji su najduze tu polako pucaju. Svi su pokupili pritisak a ova dvojica samo slavu. Bitno da su uramili sliku 💩

 

Nije neka nauka dovesti sta nam treba jer i ne treba nam puno, nekoliko igraca mi padaju na pamet koji su ostali bez ugovora ili su u izlaznoj godini.

 

Ako nista mogao bi Petar Golubovic da se pojuri makar, gori od Gobelje ne moze da bude a ni sporiji od Gaje. Mislim da mu zavrsava ugovor ili ga nije produzio, na trzistu je.

 

Mihajlovic takodje iz Levskog veliki Zvezdas, nije neki igrac realno ali je iskusan i dosao bi peske, u godinama je malo ali ima jos par sezona u nogama. Za Gobelju izmislio beka. Izlazna godina.

 

Ne znam koliko je realno upitati Ristica za zdravlje, legao bi nam samo tako. Ostao je nekako nedorecen u prvom mandatu, a plasim se da ce Roda jos vise odsustvovati sledece sezone.

 

Za Ohija ne verujem dok ga ne vidim sa salom, ako dodje bice ogromno pojacanje jer ne vidim kako moze da pored Kataija, Ivanica i Kange ne nastavi sa golovima.

 

Odlicne vesti za Kangu, opcija vise u transfer roku. Jos samo da ima ko da ga odradi 🙈

 

Link to comment
Share on other sites

Охи је завршен, нема шта "ако дође". Питање је само како ће се уклопити у линглонг и фудбал који се овде игра. Свака част за голове али скандинавске лиге су но комент, ултра нападачки без икаквих одбрана. 

 

Ристић нема теорије да дође, не треба се ни надати око њега.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Srnic je stvarno specijalan slucaj. Uspeo je kod svakog trenera da dobije poverenje i uvek bude u ozbiljnoj konkurenciji za startera kada igramo velike meceve, iako pre toga ne smemo da ga pustimo na teren protiv linglong ekipa jer je totalno neupotrebljiv. Tokom jeseni svega 10 puta starter, od toga 5 puta u evropskim mecevima (Serif + 4 utakmice u grupi LE). Ne pada mi na pamet nijedan igrac iz nekog drugog kluba koji je "specijalac" i koristi se samo za velike meceve. Iako kada je otisao iz Zvezde nije mogao da se nametne u spanskom drugoligasu, pa je cak ostao i bez ugovora, kod nas dodje i igra protiv Milana, Brage... Tako da ocekujem produzenje saradnje. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, laflarre said:

Охи је завршен, нема шта "ако дође". Питање је само како ће се уклопити у линглонг и фудбал који се овде игра. Свака част за голове али скандинавске лиге су но комент, ултра нападачки без икаквих одбрана. 

 

Ристић нема теорије да дође, не треба се ни надати око њега.

Pazi to sto se kod nas igra ultra defanzivan fudbal a kod njih ultra ofanzivan ne mora da znaci da se kod njih ne igra bolja defanziva nego kod nas.

Link to comment
Share on other sites

On 12/20/2021 at 6:24 AM, Don Juan said:

Inače sa zadnjeg spiska za portugal ima 9 igrača koji su igrali u našim omladincima - Rajković, Dmitrović, Spajić, Maksimović, Grujić, Račić, Ristić, Đuričić i Jović

 

 

Ni jedan ne spada u redovne startere a kamoli nosioce igre

Link to comment
Share on other sites

Nije meni Srnic problem sa minutazom koju igra moze biti koristan kada se neko povredi ili ima kartone.

 

Mi nemamo desnu stranu terena uopste, u oba pravca NULA.

 

I nesto ne verujem da ce se tu nesro promeniti, sad se puni sredina terena a mazu se oci Falayeom i na kraju potpisujem desni bek nece ni doci. A normalno ni levi.

 

To nisu cista posla, ne znam sta ali nesto je jako trulo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je istina da smo završili Ado-a iz Šerifa onda sam oduševljen navedenim pojačanjem. Njega i Krisa Silvu (levi bek) bi uzeo odmah, vidi se da su pismeni igrači.

 

Taj Trenčin (igrao za njih pre Šerifa) već duži vremenski period uspeva pronaći dobre igrače iz Afrike. Verujem da imaju 15 puta manje resurse od nas, ali očigledno neko u tom malom klubu zna šta radi.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Liska Manjina said:

Ako je istina da smo završili Ado-a iz Šerifa onda sam oduševljen navedenim pojačanjem. Njega i Krisa Silvu (levi bek) bi uzeo odmah, vidi se da su pismeni igrači.

Koliko ima istine u tome?

Šerif ga je doveo pre 5 meseci, a ima ugovor još 3 godine. Ako ga budemo kupili, neće biti jeftin, tako da sumnjam da mi imamo te pare.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Juan said:

Koliko ima istine u tome?

Šerif ga je doveo pre 5 meseci, a ima ugovor još 3 godine. Ako ga budemo kupili, neće biti jeftin, tako da sumnjam da mi imamo te pare.

A ne može Šerif izvući veliki novac, jednostavno je to i dalje Šerif. Čim prestane Evropska odiseja ostaje nezadovoljan igrač kojem pada tržišna cena kroz domaće takmičenje. Pitanje je i ko je tu "vlasnik" ugovora, baš onako čudna situacija. Verujem da se 1-2 miliona može uzeti apsolutno svaki igrač Šerifa.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Liska Manjina said:

A ne može Šerif izvući veliki novac, jednostavno je to i dalje Šerif. Čim prestane Evropska odiseja ostaje nezadovoljan igrač kojem pada tržišna cena kroz domaće takmičenje. Pitanje je i ko je tu "vlasnik" ugovora, baš onako čudna situacija. Verujem da se 1-2 miliona može uzeti apsolutno svaki igrač Šerifa.

Ne znam, meni je ta priča iskreno malo verovatna. Ako kupimo igrača posle par meseci ugovora, onda moramo da duboko zavučemo ruku u džep, a nama su džepovi bušni i curi na sve strane.

U svakom slučaju nama bi trebalo da su prioritetni defanzivni igrači, i tu treba otvoriti kasu, a ostalo kako budu odlazili igrači. Svakako treba videti koliko se može računati na igrače iz Grafičara, pre svega Radulovića i braća Mituljkići, ali i ostali.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Ako je istina da smo završili Ado-a iz Šerifa onda sam oduševljen navedenim pojačanjem. Njega i Krisa Silvu (levi bek) bi uzeo odmah, vidi se da su pismeni igrači.

 

Taj Trenčin (igrao za njih pre Šerifa) već duži vremenski period uspeva pronaći dobre igrače iz Afrike. Verujem da imaju 15 puta manje resurse od nas, ali očigledno neko u tom malom klubu zna šta radi.

Trivia...u BiH, Joseph Amoah (Gana), 18 god, najtrazeniji igrac ove zime, dosao iz Trencina u Rudar Prijedor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...