Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Mi od 10 bodova 6 imamo od Ludogoreca.

Medjusobni mečevi prve 3 ekipe:

Danci 7, mi 4, Braga 3 boda.

Dešavalo se u Ligi šampiona da ispadne ekipa sa 4 pobede kao treća u grupi zbog gol razlike. Prve 3 ekipe imaju po 4 pobede i 2 poraza, poslednja svih 6 poraza.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Istina.

Ali je takodje istina da Midtjilanda prati enormna sreca kroz grupnu fazu..trika nema da bi nas dobili da ne bese Degenekovog iskljucenja u 9'. Pa pobeda veceras u 90+ preko 'kreca'.. Nisu ni Danci po predstavama zasluzili ovih 8 bodova,pa ipak eto..na pragu su prolaska...zaista nisu toliko dobri koliko rezultati govore..simpaticna ekipa i dosta skromna po kvalitetu..


Зашто толико потцијењивање Данаца, па нисмо ни ми исто заслужили по игри 10 бодова. Ајд што су славили са играчем више него су били бољи у Данској. Ми никоме нисмо баш узели мјеру а и не играмо озбиљан фудбал ове сезоне тако да ме и не чуди да нам се намјестило да у Португалији играмо за 1/8 ЛЕ.

Да је тренер наставио са приступом против Милана и напредовао надали би се реално да ће бити Пикси приступ, овако реална бојазан да ће бити Милоје приступ који је потрошио срећу са сељачком блок игром. 
Ето среће да се провучемо било како али цијеним да ћемо морати нешто и одиграти баш у Португалији ако хоћемо међу 16 ЛЕ…

 

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

A kako i da odigramo meč kako treba kad "mister" kaže:

"Jedna od boljih utakmica koja je odigrana na našem stadionu... Preponosan sam na igrače".

Na konstataciju novinara B92.net da je njegov tim defanzivno odigrao najbolji meč otkad je trener, Stanković se složio.

"Jedna od boljih, ako ne i najbolja. Drugo pol smo izgledali mnogo bolje, menjali smo formaciju dosta puta…".

Pa još kaže:

"Eraković? Sačuvao je najboljeg igrača Ludogoreca, on je naš najtalentovaniji naš fudbaler. Bio je fenomenalan, blago rečeno".


Blago rečeno, "mister" koristi neke teške droge...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto toliko potencirate losu igru, u ovakvim utakmicama je samo bitna pobeda, nista drugo. Luda suma bez obzira na bodove osvojene nije losa ekipa. 

 

Pisalo se da su oni oslabljeni, ali smo u stvari mi bili vise osakaceni. Rodic kao jedini levi bek, Sanogo odradio juce jedan trening, Degenek suspendovan, Katai koga lomi temperatura, a nije ni igrao drugo poluvreme... Kakav je da je, i Gobeljic je falio. Mnogo je to igraca... Nemamo mi tu sirinu kakva se ovde podrazumeva. 

Jbg, ja sam i dalje uveren da nas Danci ne bi dobili 11 na 11 na Marakani, sta je tu je, to je sport. 

Odigrati hrabro pa sta bude u Portugalu. 

 

Nemojte da se zajebavamo, 10 bodova je rezultatski ekstra, i jedini kiks je tekma gde smo igrali sa igracem manje od 11. do 95. minuta. Sta da se radi. 

Edited by Dl91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, Martin Mystere said:

Postoji razlika između dobro i fenomenalno.

A dobro, postoji razlika i između izjave za medije i stvarnog mišljenja. 

 

Stanković posle skoro svake pobede preteruje. Te igrači lavovi, te najbolje ikad, te nema ništa da zameri. Nadam se da ne misli sve što kaže. 

 

Iskreno, nadam se nekom većem tumbanju tima na leto. Sve više nam igra liči na reprezentaciju u uobičajenom izdanju. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko Zvezda ima igrača registrovanih za LE? Najmanje 25 tako da nema kuknjave kad neko ispadne. Svi ti igrači su sasvim solidno placeni a sad što sem 4-5 pravih ovi drugi su tu zahvaljuci % to je vec druga pesma. Borjan, Dragovic, Kanga, Ivanic i Katai kad je zdrav su evropski igrači. Mogu da prođu Sanogo, Degenek i Ben još na iskustvo, donekle  i Rodic. Tu se priča sa ozbiljnim igračima završava. Erakovica mogu da guraju i lazu da dobro igra, momak je užasan, nesiguran i sa loptom i bez nje i najbolje bi bilo da ga prodaju kao što i planiraju jos ove zime.

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mora da se prizna i da smo i mi bili dobrano desetkovani i da ovoliko ispadanje igrača iz tima zbog raznih stvari jednostavno mora da utiče i na igru i na rezultat. 

Jednostavno ja Stankoviću zaista za večeras ne zameram kombinovanje ekipe, pošto i nije imao nekog posebnog izbora. 

Neka se lepo oporave do Brage, pa šta bude. Odbrana je danas, sem u par slučajeva, dobra. Škripalo je na sredini, i u napadu, ali dobro....Idemo dalje.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta si se uhvatio Erakovića Perkose. Bio je sasvim dobar večeras, kao što i igra ok u poslednje vreme. 

Imaš na njega pik još otkad je ubačen u prvi tim. 

Nije on Vidić ili Dragović, pa da odigra utakmicu bez greške. Imao je nekih manjih nesigurnosti, ali nije napravio nijednu veću grešku, niti je stvorena neka šansa preko njega. 

Možda ja pojma nemam, ali meni je on sasvim ok. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pavijan2 said:

Mi od 10 bodova 6 imamo od Ludogoreca.

Medjusobni mečevi prve 3 ekipe:

Danci 7, mi 4, Braga 3 boda.

Dešavalo se u Ligi šampiona da ispadne ekipa sa 4 pobede kao treća u grupi zbog gol razlike. Prve 3 ekipe imaju po 4 pobede i 2 poraza, poslednja svih 6 poraza.

Pre nekih 5-7 godina LS, Dortmund,Arsenal i Napoli po 12 bodova, Marsej 0. 

Na kraju u krugu te tri ekipe svi po 6 bodova i slicna gol razlika +1, 0, -1 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da vidim tog ko ne bi pre pocetka LE prihvatio da smo prvi posle 5 kola u grupi sa 10 bodova a svi sad kao nesto smoreni,glumi se ludilo kako nam je igra losa ,te ne igramo lepo za oko a pritom se zaboravlja koliko smo oslabljeni (oba meca protiv Bugara pogotovo ) dobili a onda i Degenekova glupost u Bg.

Ljudi nismo mi Bayern,spustite se na zemlju,ovo je grupa sa 4 kvalitetna tima a mi smo prvi.

Bravo Zvezdo👏👏👏

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Decembarski said:

Da vidim tog ko ne bi pre pocetka LE prihvatio da smo prvi posle 5 kola u grupi sa 10 bodova a svi sad kao nesto smoreni,glumi se ludilo kako nam je igra losa ,te ne igramo lepo za oko a pritom se zaboravlja koliko smo oslabljeni (oba meca protiv Bugara pogotovo ) dobili a onda i Degenekova glupost u Bg.

Ljudi nismo mi Bayern,spustite se na zemlju,ovo je grupa sa 4 kvalitetna tima a mi smo prvi.

Bravo Zvezdo👏👏👏

Lep je to rezultat, ne moze da se ospori, pricao sam o igri koja je u odnosu na start evro-grupa mnogo slabija i samim tim ne obecava pred poslednji mec.

Jbg, ne slazem se sa dr mister Dekijem da je sve super, cveta cvece, ptice cvrkucu...

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

Imaćemo utakmicu gde ce se videti ko je vera a ko nevera u takmičarskom smislu. Nece biti smak sveta i ako izgubimo od Brage koja je kvalitetna ekipa. Nakon toga stvarno je krajnje vreme da se napravi ozbiljna analiza i škartiraju nekvalitetni igrači i nekvalitetni ljudi iz uprave kluba.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Jbg, ne slazem se sa dr mister Dekijem da je sve super, cveta cvece, ptice cvrkucu...

Ma kakvi cveta cveće. Kako može da cveta sveće kada spadnješ na 17 igrača, a od tih 17, makar još tri nisu spremni za ceo meč, a pri tome i javno priznaš da ne znaš gde ti je inostrani špic koji je doveden kao pojačanje? Ne možemo da  ne budemo zadovoljni rezultatima, igrom i te kako moramo da budemo nezadovoljni, ima tu  i do Dekija, ali ima puno i do činjenice da mi ne možemo da se sastavimo već par meseci što zbog bolesti, što zbog povreda. Paradoks je da mi imamo 25 igrača, ali od tih 25 igrača imamo zaista dosta limitiranih igrača, a zašto je tako, treba da odgovore Terzič i Mrkela.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvi cveta cveće. Kako može da cveta sveće kada spadnješ na 17 igrača, a od tih 17, makar još tri nisu spremni za ceo meč, a pri tome i javno priznaš da ne znaš gde ti je inostrani špic koji je doveden kao pojačanje? Ne možemo da  ne budemo zadovoljni rezultatima, igrom i te kako moramo da budemo nezadovoljni, ima tu  i do Dekija, ali ima puno i do činjenice da mi ne možemo da se sastavimo već par meseci što zbog bolesti, što zbog povreda. Paradoks je da mi imamo 25 igrača, ali od tih 25 igrača imamo zaista dosta limitiranih igrača, a zašto je tako, treba da odgovore Terzič i Mrkela.
Samo Dioni i Rišairo su za otkaz Terzi. Da su u najvažnijim utakmicama nespremni, povređeni, uvređeni, samo to. Da ne pričam o kvalitetu sve i da su najspremniji. Reče Rade Bogdanović na Sputnjiku pre neki dan, voditelj krenuo kao Dioni je jak, nešto tuc, muc... Rade ga prekide e nemoj mi ga tu hvaliti, lik pojma nema, kaže majko moja gde su ono iskopali od toliko igrača da mi je znati.
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mister-no said:
18 minutes ago, Don Juan said:
Ma kakvi cveta cveće. Kako može da cveta sveće kada spadnješ na 17 igrača, a od tih 17, makar još tri nisu spremni za ceo meč, a pri tome i javno priznaš da ne znaš gde ti je inostrani špic koji je doveden kao pojačanje? Ne možemo da  ne budemo zadovoljni rezultatima, igrom i te kako moramo da budemo nezadovoljni, ima tu  i do Dekija, ali ima puno i do činjenice da mi ne možemo da se sastavimo već par meseci što zbog bolesti, što zbog povreda. Paradoks je da mi imamo 25 igrača, ali od tih 25 igrača imamo zaista dosta limitiranih igrača, a zašto je tako, treba da odgovore Terzič i Mrkela.

Samo Dioni i Rišairo su za otkaz Terzi. Da su u najvažnijim utakmicama nespremni, povređeni, uvređeni, samo to. Da ne pričam o kvalitetu sve i da su najspremniji. Reče Rade Bogdanović na Sputnjiku pre neki dan, voditelj krenuo kao Dioni je jak, nešto tuc, muc... Rade ga prekide e nemoj mi ga tu hvaliti, lik pojma nema, kaže majko moja gde su ono iskopali od toliko igrača da mi je znati.

Između ostalog da, problem je što nisu jedini.  To što Rade priča je samo delimično tačno, nisi oni iskopali samo njega, oni redovno iskopavaju neke igrače koji jednostavno nemaju dovoljan kvalitet za ono što nam treba. Što reče Perkos, treba sačekati kraj polusezone i napraviti presek, tj. normalni klub bi to uradio. Naravno to se neće desiti, a jedino što je vredno je taj Ohi koji valjda dolazi u januaru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Don Juan said:

Ma kakvi cveta cveće. Kako može da cveta sveće kada spadnješ na 17 igrača, a od tih 17, makar još tri nisu spremni za ceo meč, a pri tome i javno priznaš da ne znaš gde ti je inostrani špic koji je doveden kao pojačanje? Ne možemo da  ne budemo zadovoljni rezultatima, igrom i te kako moramo da budemo nezadovoljni, ima tu  i do Dekija, ali ima puno i do činjenice da mi ne možemo da se sastavimo već par meseci što zbog bolesti, što zbog povreda. Paradoks je da mi imamo 25 igrača, ali od tih 25 igrača imamo zaista dosta limitiranih igrača, a zašto je tako, treba da odgovore Terzič i Mrkela.

To sto je famozni dvojac uradio u prethodnih par rokova, uz neverovatnu dozu srecu sa dolascima nekoliko igraca koje oni sami nisu doveli, je za riplija, prakticno iz koraka u korak greska i pisanje uz vetar, kombinacije i kontraritam nekoj normalnoj prici.

Zato i jesmo u situaciji da igra zavisi iskljucivo od individualnih poteza i sposobnosti par igraca, pa sta bude, dok se mucimo i po jsl livadama. Jbg, nije nam se namesio rez u Danskoj sinoc, al i pored toga ekipa ne sme da tone i igra slabije pred odlucujuce meceve u polusezoni, naravno uz "sportski sektor" tu je i Dekijeva odgovornost na delu. Videcemo, nek nam je sa srecom protiv Brage, a nije isto iz vise razloga otici u evro-prolece sa 1.ili 3.mesta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...