Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

44 minutes ago, Desetka said:

Sta mislite o MItuljikicima? Ja sam stekao utisak da momci mogu da budu ozbiljni igraci. 

Tako pricaju oni koji prate mlade igrace, al zavrsice se sa tim momcima isto kqao i sa onoliko njih ranije, prva kintica koju ponude i odose u vidsu lastinog repa.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Jedna Barselona ubacuje igrace od 16,17, 18 godina da igraju ako su dovoljno kvalitetni, ali kod nas pre 20 jedino mozes da igras ako tvorza ima procenat od tebe... 

 

Koji ce nam omladinska skola kad od Grujica nismo izbacili igraca sa bitnom ulogom u prvom timu? 

Tu su dve stvari - ili nisu dovoljno kvalitetni, ili nemaju pojma šta rade. Ako je ovo prvo, onda ili da gasimo školu ili da menjamo iz temelja.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Desetka said:

Sta mislite o MItuljikicima? Ja sam stekao utisak da momci mogu da budu ozbiljni igraci. 

Igraju sjajno i vidi se da tu ima štofa, sad od toga treba napraviti dobrog igrača. Odlično su se pokazali za sad u PLS i jedan i drugi, dobro se nose sa fizički snažnijim igračima i pored nešto lakšeg frejma. Ajaks je zainteresovan za obojicu, bilo je konkretno interesovanje, ali su nudili malo novca. Igranje u Grafičaru im svakako može samo pomoći, ali ja zaista ne vidim razlog zašto momci ne bi bili rezerve uz prvi tim. Ima dovoljno utakmica i dovoljno prostora da im se da solidna minutaža.

 

Radulović će već na zimu da se vrati u prvi tim, a i vidi se da je dve klase iznad PLS

Link to comment
Share on other sites

Po mom mišljenju najtalentovaniji naš mladi igrač je Uroš Branković. Ne znam iz kog razloga je rezerva u omladincima ali tvrdim da je najbolji u omladincima što se tiče teranja lopte i umeća sa njom, kao i da ima odličan pregled igre i centaršut. Ta njegova generacija, u kojoj su i braća Mituljikić, je igrala najlepši fudbal u poslednjih petnaestak godina što se kadeta tiče. Bojim se da rukovodstvo kluba ne zna šta će sa njima. Nije mi jasno što su uzeli Lazetića kad u njegovoj generaciji su imali bar četvoricu koji su talentovaniji od njega.

Link to comment
Share on other sites

Mi da bi prebacili te klince u prvi tim,prvo bi morala  velika metla da radi,sada na polusezoni i na kraju sezone ...

Uz to valjalo bi da se dvojac bez kormilara uzdrži od dovodjenja dvadesetpetogodišnjih talenata, bivših vojnika kluba i ostalih vratolomija ...

Kao klub smo u poziciji da u ovoj jadnoj i čemernoj sprdnji od lige uvodimo ako ne celu utakmicu,a onda 15-20 poslednjih minuta po nekog klinca, a da rezultat ne trpi ...

Zašto to ne radimo,to je već pitanje prvo za Dekija,a onda i za ona dva bizona ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Martin Mystere said:

Crvena zvezda: Borjan – Gajić, Pankov, Eraković, Dragović – Srnić, Petrović – Kanga, Katai, Ivanić – Pavkov


Mister, definitivno skrenuo sa uma kada mu je ovo tim možda i u najbitnijem meču do sada...

Srnić - Petrović 🤣

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...