Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

'vako ....

 

Naši rivali u grupi LE :

 

-Ludogorec poražen u gostima od CSKA 1948 (u Srbiji se dele političke stranke,kod braće Rumuna i Bugara fudbalski kluovi 😄 )  2:0 ...

-Mitjiland poražen kod kuće od Brondbija  1:2  ...

-Braga ošurila u kupu nikada jaču Santa Klaru 6:0 ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Perkos2 said:

Da to je ona zasto=zato logika !  Kad krene saopstenje iz generalštaba nema vise rasprave. Piksi je kriv hoce da nam uništi Zvezdu !  A o kokeze, terzi i mrkeli koji vljaju tpnu igrača i tako izlavače milione iz Zvezde necemo zarad mira u kuci. 

:lol_2: To sam i očekivao. Ovo je jedini forum koji posećujem i pišem na njemu, pojma nemam kakva su saopštenja iz generalštaba, što ti očigledno znaš, tako da zašto=zato!

 

Ja napisah par postova ranije da podržavam Piksija a ti mi učitavaš da zastupam stav da je Piksi kriv i hoće da uništi Zvezdu. O ovim lopovima sa kraja posta ne želim da trošim tastaturu. Dakle potpuno očekivan i najavljen epilog od tebe :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2021 at 10:05 AM, Knipex said:

A izgleda da ga on najviše gura. Piksi ima ideju da savez odvoji od klubova i menadžera. Trenutno je njegova reč najjača kao i pozicija. Ima i podršku odozgo. Bjeković je neko kome to trenutno odgovara i ne smeta mu da bude ikebana. Ne zanimaju ga ni Zvezda ni Partizan jer nije u dobrim odnosima sa rukovodstvom Partizana. Vrlo je verovatno da neće ni dobiti glas od Partizana, barem takvu informaciju imam. Iskreno, ja sam na njihovoj strani.

Ovo je hladno-toplo, prvo Piksi podzava izbor Bjekovica koji eto čuli smo od mnogih čak i na ovom forumu patološki mrzi Zvezdu. Bjekovic stari lisac mudro cuti dok ne dobije poziciju a i ne vole ga bas ni u Partizanu( ima li neko koga Vučelic voli) i onda na kraju podrska za obojicu. U redu ja čak i mogu da se slozim sa svim tim ali bogami svekoliko zvezdaštvo krenulo je u "sveti rat" protiv izbora Bjakevica a ono što ja naslucujem i u rat protiv Piksija i njegovog rada u srpskom fudbalu. Mozda ti to ne pratis ali eto da sačekamo malo pa ce vreme pokazati. A onda bi red bio da  barem izvinjenje padne.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mare80 said:

'vako ....

 

Naši rivali u grupi LE :

 

-Ludogorec poražen u gostima od CSKA 1948 (u Srbiji se dele političke stranke,kod braće Rumuna i Bugara fudbalski kluovi 😄 )  2:0 ...

-Mitjiland poražen kod kuće od Brondbija  1:2  ...

-Braga ošurila u kupu nikada jaču Santa Klaru 6:0 ...

 

 

Ako krenemo kao danas ili kao protiv Danaca, crno nam se piše. Moramo da ih napadnemo od prvog minuta i ako može za promenu bez ispadanja odbrane.

Link to comment
Share on other sites

Vidi se na osnovu prethodnih meceva u jsl (mada i protiv Danaca nije bilo drugacije) da ekipa ne ulazi naspanovano i spremno u meceve, u prvih 15-20 minuta desavaju se velike greske u zadnjoj vezi i odbrani, padovi koncentracije, cak i Indjija nam je pravila ozbiljne probleme, pa sta ocekivati protiv jacih protivnika.

Nama osovinu u veznom redu moraju ciniti Kanga i Sanogo ukoliko se opet ne proba sa 3 stopera gde je Saanogo vec igrao, iako mislim da je monog ucinkovitiji kao dmf...

Evidentno nam i napred igra zavisi od 2 igraca, nije se protiv Danaca od Kataija moglo ocekivati da u prvom takmicarskom mecu posle korone i onakvoj bljuzgi plese i da 3 komada, zato nam u cetvrtak treba njegova magija kao lebac.

 

Naravno, ako ekipa izadje na teren i sa najmanjom dozom psih nespremnosti - pisi propalo, jevropa to ne prasta, a po meni je Dekijeva uloga presudna s tim da, ponovicu, on trenutno ne drzi konce igre i previse se oslanja na mali broj kvalitetnih igraca umesto sistem koji treba oko njih da gradi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tsva said:

Niko da pomene uspeh omladinske skole. Junazki zadrzali zabare na samo 5 komada.


Јадна је школа у којој је директор саморекламер који само меље на празно у којој се причају бајке о тренерима попут овог Неђића а крајњи резултат не само да је петарда, него број првотимаца све покаже. Или крајњу класу врсте Веље Николића као играча и Психољуба као тренера. Спинерчине…

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Константин said:


Јадна је школа у којој је директор саморекламер који само меље на празно у којој се причају бајке о тренерима попут овог Неђића а крајњи резултат не само да је петарда, него број првотимаца све покаже. Или крајњу класу врсте Веље Николића као играча и Психољуба као тренера. Спинерчине…

 

Dobro si me podsetio, jel zna neko gde je uopste taj Velja "bolji od Modrica" Nikolic?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Prijatelj Mitar said:

 

Dobro si me podsetio, jel zna neko gde je uopste taj Velja "bolji od Modrica" Nikolic?

Povređen je. Makar je tako zvanično. 

Šteta, imao je šansu ali je sam kriv što je nije iskoristio. Nažalost, ni prvi ni poslednji.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Manoly said:

Imao je sansu, al nije imao kvalitet.

O mozgu da ne pricamo.

Misllim da je ovo drugo bilo ključno.

Mlad je ima još šanse da se povrati, ali sumnjam. Makar ne verujem da će u Zvezdi da se dokaže, verujem da gledaju da ga "spakuju" prvom koji ponudi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Juan said:

Misllim da je ovo drugo bilo ključno.

Mlad je ima još šanse da se povrati, ali sumnjam. Makar ne verujem da će u Zvezdi da se dokaže, verujem da gledaju da ga "spakuju" prvom koji ponudi.

Narano da jeste glava problem, ali i kad je dobijao onoliko minuta jasno je bilo da to nije "onaj" kvalitet koji bi ga odvojio od gomile igraca koji zavrse u nekoj pecalbi da bi se zaradila tek fina kinta.

O onim provodima, slikama pored kurozderki i praznom pogledu da ne nastavljamo pricu, nije ni zasluzio a sansu je svakako dobio u odnosu na mnoge mlade igrace u Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mister-no said:
7 hours ago, Don Juan said:
Povređen je. Makar je tako zvanično. 
Šteta, imao je šansu ali je sam kriv što je nije iskoristio. Nažalost, ni prvi ni poslednji.

Neće da produži ugovor. To se kod nas zove "povređen" slično kao Pavkov i dosta slučajeva.

Ima ugovor do 2023.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Markoss said:

Ovo je bukvalno B tim omladinaca, kompletna generacija 2003 je u Graficaru. Em su mladji, em nisu toliko talentovani ko ovi 2003. 


Не могу више да слушам то оправдавање са годиштима јер је годинама нажалост резултат видљив. Врло ријетко правимо играча за први тим и то у оваквој лиги гдје читави тимови имају годишње буџете као пола годишње плате неког Звездиног играча.

А што се тиче Графичара питање је уопште статуса и комбинација са тим клубом, ја се питам који клуб по реду је Графичар да глуми нашу филијалу последњих 20 година?

Link to comment
Share on other sites

Puna su im usta price da jure titulu kod omladinaca i kao hoce da odigraju nesto i u Evropi a onda prebace skoro celo godište u Grafičar. Baš onako planski u stilu mrkele&terze. Nema tu ni rada ni nekog igrača pošto je sve naopačke postavljeno. Lazetica ne racunam njega ce familija da skloni vrlo brzo uz Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...