Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

3 minutes ago, Del Piero said:

Dosta losa dva pokusaja glavom Lazetica. Ovaj drugi je morao da ide u gol.

Upravo sam pomislio - mora još puno da se radi sa Lazetićem.

Ok. Prvih 20 minuta za zaborav. Posle je bilo manje više sve ok, sem nekih ispadanja odbrane.

Link to comment
Share on other sites

Odlična partija danas. Moglo je ovo biti i dosta ubjedljivije, ali moramo biti zadovoljni sa 5 golova. Počeli smo da igramo kad je ušao Ben, mnogo nam znači njegov IQ i odnos prema igri. Katai je postao opasna prijetnja iz vazduha, nekoliko dobrih golova glavom za njega ove sezone. Eraković fino djeluje. Njegoš najgori na terenu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je mucnije gledati nas, pa cak i kad igramo protiv Mladosti. Sreca pa imamo Kataia, Ivanica, Dragovica pa i Bena danas koji uz Kangu i Rodica zna da odigra.. ovi razni Gobeljici,Zivkovici,Petrovici... da se teraju u tri lepe.. 

Petrovic da zahvali sudiji sto mu oprostio onaj penal kad je gradio loptu..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Perkos2 said:

Koji potez fudbalskog saveza nije bio debilizam? Ako izuzmemo dolazak Piksija kojeg je izboksovao ovaj sto lebdi svw drugo je uzas. Ali je licemerno biti zadovoljan kokezom a kukati na toleta i bjekovica. Jebiga fudbalska Srbija mora da menja šampiona pa slede crno bele godine i to treba dostojanstveno prihvatiti ili ce stici janičari i na sever da sprovedu čistku.

 

 

Bukvalno niko ovde nikada nije bio zadovoljan Kokezom. Ne znam o čemu pričaš. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Konstantin i tsva napišu nešto i stoje iza toga, takođe kada im neko odgovori smisleno oni to prihvate ili argumentovano pobiju. Tebi je bitno samo da je kontra i vrlo često učitavaš ljudima ono što nisu napisali jer to tako tebi odgovara. Prošli put sam se zajebao i pokušao da ti objasnim šta radiš ali sam na kraju shvatio da nema smisla jer ti to radiš zato što jednostavno moraš da budeš u pravu i da tvoja bude zadnja. Samo napredno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Knipex said:

Konstantin i tsva napišu nešto i stoje iza toga, takođe kada im neko odgovori smisleno oni to prihvate ili argumentovano pobiju. Tebi je bitno samo da je kontra i vrlo često učitavaš ljudima ono što nisu napisali jer to tako tebi odgovara. Prošli put sam se zajebao i pokušao da ti objasnim šta radiš ali sam na kraju shvatio da nema smisla jer ti to radiš zato što jednostavno moraš da budeš u pravu i da tvoja bude zadnja. Samo napredno...

Da to je ona zasto=zato logika !  Kad krene saopstenje iz generalštaba nema vise rasprave. Piksi je kriv hoce da nam uništi Zvezdu !  A o kokeze, terzi i mrkeli koji vljaju tpnu igrača i tako izlavače milione iz Zvezde necemo zarad mira u kuci. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...