Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ako je to izjavio mogu komotno reći da je Piksi upravo dodatno porastao za koplje u mojim očima.

Digresija, @Perkos2 , da se nadovežem na one tvoje strahove sa Reprezentacije, ovim napadima mu samo dižu rejting ali je bitnije da nema nikakve saradnje s ekipom ološa u kojoj sedi ovj kvazidoktor.

Nisam baš siguran da će ga se lako rešiti.

 

Xaxa, bila bi fora poslati kvazidoktoru srneća leđa i šopsku  u restoranu. :classic_laugh:

Edited by Neme
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

Šamroje ima novi temper tantrum. Koliko taj čovek nema obraza, ja sam iskreno zapanjen. 

Pusti najuspesnijeg trenera u istoriji Shamroka da laje, sto se manje ljudi prima na to njemu ce biti sve gore..

Link to comment
Share on other sites

https://objektiv.rs/vest/880472/objektivni-skener-zvezdine-skole-jedan-cilj-i-mladenoviceva-vizija-o-kojoj-sanjaju-na-marakani/?ref=nx&ak=Dzti5dbm&utm_source=nx&utm_medium=referral&utm_campaign=Objektiv_ni__skener_Zvezdine_skole_
 

Овај Младеновић да 20% ради колико може причати, можда би имали неког клинца у првих 11…

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Redstar0356 said:

Moze za nas koji nismo doziveli?

Golmanu Ševu j**** smo kevu.

Ševina mama j*** se sa nama.

Ševina b**** sad mi q*** žulja.

Ševina žena rodila kretena.

Ševina ćela od s...me je cela.

 I tako celo poluvreme dok ovaj brani ispod Severa. Iz ove perspektive, totalni krindž.

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Golmanu Ševu j**** smo kevu.
Ševina mama j*** se sa nama.
Ševina b**** sad mi q*** žulja.
Ševina žena rodila kretena.
Ševina ćela od s...me je cela.
 I tako celo poluvreme dok ovaj brani ispod Severa. Iz ove perspektive, totalni krindž.
 
 
I kod kuće i na strani Ševo nemoguće brani..
I na strani i kod kuće Ševo brani nemoguće...
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, mister-no said:

I kod kuće i na strani Ševo nemoguće brani..
I na strani i kod kuće Ševo brani nemoguće...

Nad Banjicom ziva vatra seva, nema boljeg od Milana Seva 🙂

 

Inace su tad u Radu Sevu falsifikovali pasos, i prodali ga negde tipa u Meksiko, podmladili ga za 5-6 godina, ovi ga najurili posle mesec dana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Juan said:

To je sasvim ok. Čak ovo i ne vidim kao kaznu. Neka klinci ponovo naprave pravi fudbalski ambijent.

To za decu je sjajna vest, pokazalo se kao pun pogodak.

S tim da cemo ponovo videti neki eksces prvom prilikom kad mudri navijaci rese da dele pravdu i protestvuju flasama i upaljacima, jbg jednom ce nas ozbiljno rebnuti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako su pojedini mediji prosto prizeljkivali da nas najure iz Evrope, da kazna bude visegodisnja... Prednjacile su Vučeline govnjive novine i smrdljivi telegraf. 

Kaznice nas i tako nekada jer pravimo sranja stalno, ali da postoji tolika mrznja prema Zvezdi u pojedinim medijima je neverovatno.  Cesto i sami naslovi odaju to. Od "rapsodije" kada KKP pobedi, pa do "Zvezda nekako dobila Asvel".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Juan said:

To je sasvim ok. Čak ovo i ne vidim kao kaznu. Neka klinci ponovo naprave pravi fudbalski ambijent.

 

Kako bre ne vidis kaznu.

 

Jadna deca moraju na zimi i vetru da gledaju jad i cemer.

 

Ni krivi ni duzni.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Perkos2 said:

Mene zanima kako ce terza&mrkela sad da reaguju kad je onaj sto lebdi dao punu podršku Piksiju !

Što se politike tiče Piksi je uvek bio pica sa dva lica.

Još od intervjua u Tempu 1988. " Navijam za Slobodana Miloševića".

Edited by pavijan2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...