Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

50 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Imamo matoru ekipu i teže igramo utakmice u domaćoj ligi posle evrope. 

 

Što bi rekle komšije prethodnih sezona...sasvim je normalno da se kiksne u ligi kad se igra dva puta nedeljno, a samo jedan klub na svetu ne prosipa bodove.

Nije se ni ove godine mnogo promenilo...i dalje samo jedan klub ne kiksira: D 

To za matorost ekipe je vrlo diskutabilno iako nije zanemarljivo.

Kvalitet ostatka lige nije se podigao preko noci i Zvezda uz pravi pristup mora da nakanta svakog rivala bez po muke, a to ove sezone nije slucaji to sigurno ide na dusu trenera.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Sta je bilo jos gore? Novinarstvo u Srbiji?  To ne postoji jos od Vladanka pokojnog tako da ko da burek vise pise se po njegovom diktatu. Ali kad pobedis lagano boli te qrac sta pitaju

 

Ne, bila su još gora pitanja i pisanja. Danas nismo pobedili lagano, ali smo pobedili pošteno i zasluženo i velika je sramota da relativizuješ ovakvo džukačko ponašanje nekog koga treba da bude sramota da se naziva novinarem. 

 

EDIT: @Don Juan, ako sam dobro video, na severnoj tribini je bio okačen transparent na kome je pisalo "Rome u kondome". 

Edited by Tunji Awojobi
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tunji Awojobi said:

 

Ne, bila su još gora pitanja i pisanja. Danas nismo pobedili lagano, ali smo pobedili pošteno i zasluženo i velika je sramota da relativizuješ ovakvo džukačko ponašanje nekog koga treba da bude sramota da se naziva novinarem. 

Ja o srpskim "novinarima" pisem ima decenija najmanje kakvi se to jajare tako da relativizacije nema nego ukazujem da mi moramo da budemo jaki na terenu i svu tu boraniju razbijemo sa par razlike. Izgleda da nista nismo naučili iz one sezone kad smo izgubili titulu na krovu. Ostale ekipe osete našu slabost i podignu gard tako da nece vise biti laganih utakmica. "Crni bik" je preuzeo savez i to se i moglo ocekivati. Zvezda mora da bude spremna da adekvatno odgovori pre svega na terenu, imamo najbolje igrače u odnosu na sve protivnike u Srbiji i koliko god nam podmetali nogu moramo da ih gazimo.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Manoly said:

To za matorost ekipe je vrlo diskutabilno iako nije zanemarljivo.

Kvalitet ostatka lige nije se podigao preko noci i Zvezda uz pravi pristup mora da nakanta svakog rivala bez po muke, a to ove sezone nije slucaji to sigurno ide na dusu trenera.

To da se nakanta svako bez muke, iz kola u kolo, jer je jedan tim dosta kvalitetniji, ne postoji skoro nigde u svetu. Jedino kod nas, što kod Zvezde, što kod Partizana.

 

I prethodnih sezona smo se čupali posle preokreta, pogotovo na gostovanjima, tako da mi je ovo danas nešto u tom fazonu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dropkick Murphys said:

To da se nakanta svako bez muke, iz kola u kolo, jer je jedan tim dosta kvalitetniji, ne postoji skoro nigde u svetu. Jedino kod nas, što kod Zvezde, što kod Partizana.

 

I prethodnih sezona smo se čupali posle preokreta, pogotovo na gostovanjima, tako da mi je ovo danas nešto u tom fazonu.

E pa moze i mora kad je Zvezda u pitanju! Imamo deset ako ne i vise puta veci budzet od ostalih klubova u ovom takmicenju, naravno Partizan tu ne ubrajam. Imamo vrhunska skupa pojačanja, imamo najbolje uslove za rad, najbolje navijače, odlične trenere, tako da nikakvih izgovora za slabe partije protiv lucana, surdulice ili subotice ne sme da bude. Čak i da igramo sa rezervnim mi treba da lagano bijemo sve te ekipe koje u proseku menjaju tri trenera godisnje, plate su im mizerne i pitanje je da li ih primaju. Najlakse je zabiti glavu u pesak i ponavljati da nas ne vole i da hoce da nas nameste za titulu. Kad bi svaki nas igrač imao stav i pristup utakmici kao Dragovic verujem da bi sve bilo mnogo lakse.

Link to comment
Share on other sites

Osilila se gtr novinarska gamad, pa udaraju samo. Isti onaj ološ koji je danima penio o navodnim mutljavinama u Parizu na utakmici protiv PSŽ, sada prizeljkuje da nas izbace iz Evrope 100 godina. Isti ološ danas provocira Dekija, isti olos u nebesa dize pobede protiv Hrubeša i ostalih, a minimalizuje razbijanje Panatinaikosa. Isti olos u isti rang stavlja ligu evrope i debilsku ligu konfederacije, kako li se vec to zove

A klub ćuti umesto da najpre Vučelinim hijenama zabrani ulazak na stadionu, pa onda i jos nekima. Ćuti umesto da zatrazi da degenerik koji je danas provocirao Dekija nikad vise ne priviri nasim utakmicama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

Nama je sredina terena, kako u fazi napada, jos vise u vazi odbrane, blago rečeno,  očajna... nas je osrednja LingLong ekipa Vojvodine pročitala i zatvorila,  sta da očekujemo protiv spremnijih i boljih ekipa od Vose??

O tome se i radi, bez igre veznog reda i toga da osim Kange postoji igrac koji zna da podeli pravi pas iz centralne veze, stane na loptu, igra ono sto Zvezdi treba za ono sto u napadu imamo- nema leba!

I pored x na jenea, nista ne valja to kako se radi i gde to vodi, trener Zvezde bez obzira na sve uticaje iz okruzenja mora drzati ekipu na odredjenom nivou, sto ne gledamo u poslednje vreme.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, n4l1m said:

koji je ovo put da se partizanu na 0-0 u drugom halfu svira penal ili iskljucuje igrac protivniku, a kukaju kako drugi namestaju, a oni 50 utakmicu nisu izgubili..

ako ćemo iskreno, ovo je prvi put ove sezone da su u drugom halfu imali 0:0 i drugi put da je bilo nerešeno : D 

dok nije došlo do toga da ja moram da pišem o tome i džinksujem, sve su rešavali već u prvom halfu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

ako ćemo iskreno, ovo je prvi put ove sezone da su u drugom halfu imali 0:0 i drugi put da je bilo nerešeno : D 

dok nije došlo do toga da ja moram da pišem o tome i džinksujem, sve su rešavali već u prvom halfu

Treba pogledati i kod komsije u dvoriste kad kad, narocito kad su u plusu na tabeli, al daj da mi igramo kako treba i da se mister dr Deki pronadje u toj magli u kojoj se pogubio.

Inace nije ti los jinx.😃

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lep sportski dan. Usralo nas je najstrašnije da smanjimo razliku. Kako - ne znam. Sad pamet u glavu, i ne sme da bude kiksa do zime. Od koski jos imamo Kruševac.

 

Kvota da sutra Terzić lupeta o petoj uzastopnoj tituli 1.2

 

edit: pardon, Šmrkela se već oglasio. Pored dobre opservacije o VAR-u i nedosuđenog faula nad Dragovićem (faul nad Benom nije ni pomenuo), ostatak je prilično ljigav

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/mrkela-udario-na-fss-cemu-sluzi-var-kada-dragovica-udaraju-kopackom-u-glavu-nece-se-ponoviti-2017/403546

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pantelia said:

Lep sportski dan. Usralo nas je najstrasnije da smajnimo razliku. Kako - ne znam. Sad pamet u glavu, i ne sme da bude kiksa do zime. Od koski jos imamo Krusevac.

 

Kvota da sutra Terzic lupeta o petoj uzastopnoj tituli 1.2

Sa ovakvim igrama, posebno na strani, tesko... npr u poslednjem kolu zimskog dela gostujemo Tsc, to ti je jaka koska takodje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

Sa ovakvim igrama, posebno na strani, tesko... npr u poslednjem kolu zimskog dela gostujemo Tsc, to ti je jaka koska takodje.

 

Meni je veća koska Kruševac. TSC ima lep teren koji nama više odgovara (ako ne bude nekog kijameta, što nije isključeno). Ali u pravu si, to sam prevideo.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, pantelia said:

 

Meni je veća koska Kruševac. TSC ima lep teren koji nama više odgovara (ako ne bude nekog kijameta, što nije isključeno). Ali u pravu si, to sam prevideo.

 

Nije Napredak nikakav bauk, losa su ekipa, veruj mi, gledao sam par poslednjih utakmica...  sami sebi smo najveći protivnik, odnosno Dejan Stankovic i njegova lutanja sa izborom startni 11 i taktikom.

19 minutes ago, Don Juan said:

I evo sada ja pitam. Koji će nam kurac VAR? Igrač visoko podiže nogu i udara Dragovića u glavu i nikom ništa. Pa ja stvarno ne verujem da je ovde neznanje u pitanju. 

Živ smo kurac od lige.

 

Posebno sto imas odlican ugao kamere gde se jasno vidi udarac u glavu ( kao i kod Bena u Ip).. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Nije Napredak nikakav bauk, losa su ekipa, veruj mi, gledao sam par poslednjih utakmica...  sami sebi smo najveći protivnik, odnosno Dejan Stankovic i njegova lutanja sa izborom startni 11 i taktikom.

 

Posebno sto imas odlican ugao kamere gde se jasno vidi udarac u glavu ( kao i kod Bena u Ip).. 

Evo šta kažu pravila:

 

Quote

Playing in a dangerous manner is defied as any action that, while
trying to play the ball, threatens injury to someone (including the player
himself). It is committed with an opponent nearby and prevents the opponent
from playing the ball for fear of injury.
A scissors or bicycle kick is permissible provided that, in the opinion of the
referee, it is not dangerous to an opponent.
Playing in a dangerous manner involves no physical contact between the
players. If there is physical contact, the action becomes an offence punishable
with a direct free kick or penalty kick. In the case of physical contact, the
referee should carefully consider the high probability that misconduct has also
been committed.

Dakle ovde je bilo samo pitanje crveni ili ne. A sudija nije svirao ništa. Pa, opet ponavljam, koji će nam kurac VAR?

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...