Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Данци пола омладинаца који су играли у ЛШ прекомандовали у први тим а ми поред добрих играча гледамо и даље 2 балвана и глупана са бројевима 77 и 55.

Не можемо бити незадовољни бодом као бодом него иритира колико рушимо властити потенцијал.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Kako li je Dioni igrao Ligu 1 da mi.je znati, mada kid nas mnogi zaborave da igraju fudbal, Van Para igrao premijer ligu nista, Kafu sjajan u Ludoj šumi ovde nista,  sad Dioni, Tomane,  nestvarno koliko Partizan ima bolji skauting. Oni napadača iskopaju uvek od onog Tavambe, Asana,  Gomes, Sadik bio zaboravljen u Romi kod njih kao Ronaldo, ovi nasi jednog bar da uboda, nadam se ovaj Ohi da će biti dobar .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teška utakmica za gledanje sa naše strane. Kako smo odigrali ovaj bod je premija.

 

Srnić je redovno igrač manje na terenu u evropskim mečevima. Takav luksuz ne možemo baš da imamo. Falko je previše mekan igrač, gubi duele dosta lako. Večeras su ga ovi Danci istresli iz gaća. Dioni prosto ne umije da riješi 1 na 1 situaciju. Može se sad već konstatovati da je to njegova hronična boljka. 

 

Na Marakani možemo da ih dobijemo. Najbitnije je da se vrati Katai u tim, a valjao bi nam i Pavkov, koliko god da je ograničen bolji je od Dionija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ja sam prezadovoljan, koliko smo bili losi,ovo je jos i odlican rezultat. Ove dve dzukele Terzic i Mrkela su def rodjeni pod srecnom zvezdom. Dioni je teska neznalica, Pavkov bi ono umuljao pa makar polomio nogu posle suta.

Pavkov bi se sapleo o svoju nogu, pao i glavom bi pogodio loptu koja bi otisla ispod golmana. Taman bi napravio najvece cudo u svetskom fudbalu, dao gol glavom a lopta isla po zemlji

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Dioni je kesa, covek je u jednom trenutku u sprintu sa protivnikom jednostavno odustao, verovatno da mu ne bi otisla zadnja loza. 

 

Falko je potpuno nemocan igrac. Na otvorenom terenu spor, u kontaktu prejadan, sa loptom klasican pipavac. Taj ne moze u Seriji C da igra sada.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Juče je Stanković zajebao stvar sa nekim igračima, i to se ponavlja iz meča u meč. Srnić ne može da igra na onoj poziciji (ako može na bilo kojoj), uvodiš Dionija koji je vidno nespreman, umesto da probaš sa Lazetićem.

 

Gledam one Dance i nama gol daje "klinac" od 20 godina, na asistenciju igrača od 18 godina. Ja mislim da su ti igrači igrali protiv naših klinaca u LŠ. Kako to da oni toliko igrača prebace u prvi tim i daju im jako bitne uloge, a naši ne mogu da dođu do prvog tima, uz ono standardno - ima vremena, eto igrali su protiv Kolubare, Badnjevca....

Pa ugasite omladinsku školu, ako ne možemo da izbacimo makar 1-2 igrača koji će igrati. Umesto toga gledamo promašaj za promašajem koji skupo plaćamo i čiji doprinos na terenu je nula.

 

Taj Lind je 6 meseci stariji od Lazetiča.

Edited by Don Juan
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Don Juan said:

Juče je Stanković zajebao stvar sa nekim igračima, i to se ponavlja iz meča u meč. Srnić ne može da igra na onoj poziciji (ako može na bilo kojoj), uvodiš Dionija koji je vidno nespreman, umesto da probaš sa Lazetićem.

 

Cak bih rekao da je pogodio sa postavkom na terenu jer je bilo puno praznog prostora izmedju njihovih linija. Samo pogresan izbor igraca je doveo do toga da mi to nismo iskoristili.

Mislim da u BG mozemo do pobede ako ne bude eksperimenata tipa Srnic, Vukanovic i sl. Do tad bi trebalo da se vrate Katai i Pavkov.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Juan said:

Juče je Stanković zajebao stvar sa nekim igračima, i to se ponavlja iz meča u meč. Srnić ne može da igra na onoj poziciji (ako može na bilo kojoj), uvodiš Dionija koji je vidno nespreman, umesto da probaš sa Lazetićem.

 

Gledam one Dance i nama gol daje "klinac" od 20 godina, na asistenciju igrača od 18 godina. Ja mislim da su ti igrači igrali protiv naših klinaca u LŠ. Kako to da oni toliko igrača prebace u prvi tim i daju im jako bitne uloge, a naši ne mogu da dođu do prvog tima, uz ono standardno - ima vremena, eto igrali su protiv Kolubare, Badnjevca....

Pa ugasite omladinsku školu, ako ne možemo da izbacimo makar 1-2 igrača koji će igrati. Umesto toga gledamo promašaj za promašajem koji skupo plaćamo i čiji doprinos na terenu je nula.

 

Taj Lind je 6 meseci stariji od Lazetiča.

Pogledaj sastav npr Salzburga, deca preko 2000 tog godišta, debitovao sin Daria Simić Roko 2003 u ligi sampiona,  kod nas klinci ne igraju ni u prvenstvu.  Za dve nedelje se nadam da nećemo ići na bod koji nam donosi proleće ali sa drugog mesta , jbg treba ići na prvo, i igrati odmah osminu finala.

 Inace-

Цена улазница за меч са Радничким:

Север: 300 дин

Исток: 400 дин

Запад: 500 дин

ВИП Запад: 1000 дин

Вип 1: 2000 дин

Вип 2: 2000 дин

ВИП Галерија: 3000 дин

Edited by Misterija Organizma
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Misterija Organizma said:

Pogledaj sastav npr Salzburga, deca preko 2000 tog godišta, debitovao sin Daria Simić Roko 2003 u ligi sampiona,  kod nas klinci ne igraju ni u prvenstvu.  Za dve nedelje se nadam da nećemo ići na bod koji nam donosi proleće ali sa drugog mesta , jbg treba ići na prvo, i igrati odmah osminu finala.

Ja se svakako slažem da ništa ne može na silu, ali niko ne može da me ubedi da je bolja varijanta sa Srnićem, a ne sa Stanićem recimo, ili da je bolje da igra nedovoljno spremni i povređeni Dioni, nego da igra Lazetić.

Ovde se klinci tretiraju samo kao sveže meso za izvoz. Još malo će početi da ih prodaju na kilo.

 

 

edit ovo sa Srnićem je preslikano kao ona situacija sa Simićem. Kada ga ubaci Miloje u Evro meču, vidi da ne može i izbaci ga posle pola sata, i kada pomisliš to je to što se tiče njega, eto njega opet na narednom meču. Ne razumem ta suluda forsiranja igrača koji jednosravno ne mogu da igraju na tom nivou i to je pokazano n puta do sada, ne znam šta se više pokušava.

Edited by Don Juan
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mi domaćicu osim protiv Groblja,Čuke,TSC i možda još dva tima na gostovanjima možemo bez problema da igramo i sa 5-6 omladinaca u prvoj postavi ...

Ako već nemaju poverenja u njih u evro takmičenjima dajte bar deci šansu protiv ovih domaćih balvana ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepa je ta priča i forsiranju omladinaca ali mora da se kao prvo zna ko od tih omladinaca vredi i ko moze da odmah igra u prvom timu ravnopravno sa ostalima. Ja priznajem ne poznajem dovoljno ove genrracije koje su trenutno u nasoj OŠ i nisam baš spreman da prihvatim bez dobre prethodne provere tw momke u prvom timu. Da ne potezem i dobro poznatu priču ko i kako radi sa tim mladicima u zvezdinoj omladinskoj sķoli. Gledao sam skoro neki snimak utakmice iz KG između tamosnjih omladinaca i Zvezdinih, dobila Zvezda 2:1 ali nista nije imalo da se zapamti da vredi sa te utakmice. Klasicna utakmica srpskih klubova. Nasi treneri moraju klince da uče savremenom fudbalu a ne kvarenju igre.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Ma mislim,ako im se ne da šansa da igraju,kako ćemo znati vrede li, rezultat protiv neke Kolubare ili Novog Pazara sigurno neće trpeti zbog toga što su Lazetić ili Stanić u igri ...

Ja stvarno ne mogu da verujem da neki klinac od 19 godina ne može da pruži makar isti nivo igre kao Srnić pa mora on da krpi ....

Edited by mare80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...