Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Dakle imamo tri varijante, pod uslovom da Stanković ne rizikuje sa Dionijem koji je imao samo jedan trening.

 

Prva je: Sanogo, Krstičić, Kanga - Ivanić, Falko - Ben

Druga je Sanogo, Kanga, Ivanić - Falko, Srnić - Ben

Treća: Sanogo, Kanga, Stanić - Ivanić, Falko - Ben

 

Druga je manje više katastrofa, ali imajući u vidu da smo gledali Srnića do sada u dosta važnh mečeva, ne bi me iznenadilo. Naravno može da proba sa Lazetićem od starta, ali se to neće desiti.

Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2021 at 10:10 AM, berti said:

Drkela neka plati za ovog slepca. Daj Boze da i sa najnovijim Ajaksovim školarcem ne prodjem kao sa ovom bitangom.

Da li ti stvarno mislis da postoji promil sanse da ne prodjemo isto ili cak i gore nego sa Van La Parom?  Van La Para se bar nije potucao po Kini a videli smo sta ne zna.. 

Link to comment
Share on other sites

Jbo ligu evrope, nama se vise isplati da budemo treci u grupi pa da predjemo u ligu konferencija.

 

Umesto da igramo 1/16 u uefa ligi sa trecim iz lige sampiona i odmah ispadnemo, bolje da igramo sa ekipama nivo ispod naseg - mozemo proci jos 2-3 kola...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Papadac said:

Jbo ligu evrope, nama se vise isplati da budemo treci u grupi pa da predjemo u ligu konferencija.

 

Umesto da igramo 1/16 u uefa ligi sa trecim iz lige sampiona i odmah ispadnemo, bolje da igramo sa ekipama nivo ispod naseg - mozemo proci jos 2-3 kola...

Ako budemo prvi u grupi idemo direktno u 1/8 LE, to treba ganjati, kakva LK, miki maus kup.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jbo ligu evrope, nama se vise isplati da budemo treci u grupi pa da predjemo u ligu konferencija.

 

Umesto da igramo 1/16 u uefa ligi sa trecim iz lige sampiona i odmah ispadnemo, bolje da igramo sa ekipama nivo ispod naseg - mozemo proci jos 2-3 kola...

Na osnovu obog komentara pretpostavljam da si iz mladje garde navijaca. Nista negativno, nemam nameru da te nesto uvredim.

 

Meni licno vise znaci deuel sa Liverpulom Realom nego da stignemo do finala te lige konferencija. Da bi postali klub kakav smo nekada bili, moras da naucis da igras sa najacima, neces ti napredovati igrajuci sa Samrokom nego sa.ovim alama sa igracima od 100M. Imam neke mladje komsije, cesto gledaju utakmicu u lokalnom kaficu pa im se pridruzim ponekad. I oni su optereceni tim koeficijentima, pa racunaju, pa se nerviraju sto ne mozemo da budemo povlasceni u 4. sesiru. Ja im kazem, momci to vam ne znaci nista, ako ti imas dobar tim, nebitno je da li ces se sastati sa Seltikom ili Serifom, u oba slucaja ces imati velike sanse da prodjes, a samo ce ti biti sladje protiv Seltika i dobices na samopouzdanju jer znas da si pobedio jak tim i veliko ime.

 

Super je to sto u pocetku imas malo lakse rivale, ajde da te neko ne uhvati na nespremnost, ali Zvezda ako treba da cvika od Dinama, Seltika i Mladih Momaka onda jednostavno nisi za elitu, niti su navijaci za istu. Samo takvo razmisljanje je u suprotnosti od onoga cemu tezite, to je provincijsko razmisljanje koje ne vodi napretku. Moja generacija je zivela za duel sa Realom npr, zvizdala je publika kada Zvezda igra defanzivno na Marakani ma ko da je protivnik, usled takbog razmisljanja stvoren je pobednicki mentalitet koji je kulminirao 91.

 

To ti je to, kakvi crni koeficijenti i Liga konferencija, treba teziti sto jacem takmicenju i protivnicima. Osecaj kada smo dobili Liverpul onako u Beogradu, ne moze da mi zameni ni 10 ulazaka u LS, javili su mi se flesbekovi iz 80-tih i 90-tih, taj osecaj moci i samopouzdanja , ne mogu ni da opisem taj osecaj....

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...