Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

11 minutes ago, fillam said:

 

Sam je pomenuo to odlaganje na konferenciji, i nije prvi put da se odlazu utakmice nasih klubova pred kvalifickacije u Evropi, jer tu je kinta, tu je koeficijent, i potencijalno jos kinte posle, to je valjda prezvakano do sad.

 

Kakve to veze ima sa ovim? I objektivno, vi sad ne biste galamili na sva usta da je situacija obrnuta?

Znaš li da li je predsednik saveza kad je Stanoje zadnji put bio trener bio i u upravi Partizana u ostavci jesi cuo za njega?.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, n4l1m said:

meni su najjaci oni polupanci od novinara sto juce smorise sa naslovima, zvezda moze vec da upise 3 boda protiv ludogoreca posto ima 4 povredjena, a zvezda 2 povredjena i 10 sa virusom :lol:

 

verujem da ce probiotik forte da resi problem, al ako zaista bude dosta igraca van stroja i tad, najmanji problem je izviniti se..

7 minutes ago, Misterija Organizma said:

Znaš li da li je predsednik saveza kad je Stanoje zadnji put bio trener bio i u upravi Partizana u ostavci jesi cuo za njega?.

Da, dobro se secam, kad je istom tom Stanojevicu suptilno predlagano da mozda i nije u interesu da Partizan opet bude prvak, pa je otisao..


Nebitno, oprostite na uzurpiranju teme, al opet, samo zamislite obrnuti scenario, i valjda se bar malo razumemo..

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, fillam said:

 

verujem da ce probiotik forte da resi problem, al ako zaista bude dosta igraca van stroja i tad, najmanji problem je izviniti se..

Da, dobro se secam, kad je istom tom Stanojevicu suptilno predlagano da mozda i nije u interesu da Partizan opet bude prvak, pa je otisao..


Nebitno, oprostite na uzurpiranju teme, al opet, samo zamislite obrnuti scenario, i valjda se bar malo razumemo..

Ko je to predlagao? Ja za to ne znam, čekaj koliko ono uzastopnih titula 6? I pored tog pritiska,  svaka vam čast,  nego nisi mi odgovorio jel nekad neki predsednik saveza bio i u upravi nekog kluba?.

Link to comment
Share on other sites

... verujem da imaju dva ili tri bolesna igrača, ali imaju roster, kao i mi, od 30 igrača. Mi prvi imamo takve budžete, 20 puta veće budžete od protivika. I ne možemo da zbog bolesti par igrača odlažemo utakmica. I mi imamo umorne igrače, ali ih ne šaljem kod školskog lekara da dobiju uverenje da su bolesni", rekao je Stanojević.

Ser Stanoje od Šamroka niti zna pouzdano kakvo je stanje već samo VERUJE da je reč o samo dva ili tri bolesna ali mu to ne smeta da serenducka. Na stranu to što on (i očito ne samo on) ne razlikuje pojmove umoran od bolestan...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, fillam said:

 

verujem da ce probiotik forte da resi problem, al ako zaista bude dosta igraca van stroja i tad, najmanji problem je izviniti se..

Da, dobro se secam, kad je istom tom Stanojevicu suptilno predlagano da mozda i nije u interesu da Partizan opet bude prvak, pa je otisao..


Nebitno, oprostite na uzurpiranju teme, al opet, samo zamislite obrnuti scenario, i valjda se bar malo razumemo..

I kad mu je to predlagano Partizan opet bio prvak sa Rašovićem! Ajde nađite bolji izgovor za njegove frustracije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, fillam said:

I objektivno, vi sad ne biste galamili na sva usta da je situacija obrnuta?

Objektivno kakve veze ima trener Partizana sa odloženom utakmicom Zvezde i Voždovca? Nikakve. Neka se bavi svojim timom i rezultatima svoga tima. 

Ovo je treći odloženi meč u ovom kolu. Da li je za odlaganje meča potrebno da se ispoštuje procedura? Jeste. Da li je Zvezda ispoštovala? Jeste.

Slučaj zatvoren bavite se mečevima svoga tima i ćao.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fillam said:

 

Sam je pomenuo to odlaganje na konferenciji, i nije prvi put da se odlazu utakmice nasih klubova pred kvalifickacije u Evropi, jer tu je kinta, tu je koeficijent, i potencijalno jos kinte posle, to je valjda prezvakano do sad.

 

Kakve to veze ima sa ovim? I objektivno, vi sad ne biste galamili na sva usta da je situacija obrnuta?

 

Vidi, tu je kinta i koeficijent za male i srednje klubove. Za nas je takmičenje u Evropi tek počelo. 

 

Mada, sad kad je osnovan ovaj Kup Lilijane Ronketi, možda i vi nekad prezimite u Evropi, tipa treći, četrti put za 75 godina. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, fillam said:

 

Sam je pomenuo to odlaganje na konferenciji, i nije prvi put da se odlazu utakmice nasih klubova pred kvalifickacije u Evropi, jer tu je kinta, tu je koeficijent, i potencijalno jos kinte posle, to je valjda prezvakano do sad.

 

Kakve to veze ima sa ovim? I objektivno, vi sad ne biste galamili na sva usta da je situacija obrnuta?

 

A ovo je opravdan razlog prema pravilniku lige? 'ebo ligu onda... 

 

I da, da je obrnuto galamili bi i "mi" 😄 

 

Meni svejedno, iskreno, osim za Borjana nisam cuo potvrdu jos nekih imena, pominje se i drugi golman (Gordic valjda) i Degenek/Dragovic. Da su samo ta trojica, da imamo 2 golmana na raspolaganju, ne bi trebalo odlagati. Prvo em sto nema dovoljan broj za odlaganje, pa nije po pravilniku, em sto mozemo valjda da se borimo sa Vozdovcem sa Erakovicem i Pankovim (pa makar i Gobelja bio rezervni centralni bek). 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Juan said:

Objektivno kakve veze ima trener Partizana sa odloženom utakmicom Zvezde i Voždovca? Nikakve. Neka se bavi svojim timom i rezultatima svoga tima. 

Ovo je treći odloženi meč u ovom kolu. Da li je za odlaganje meča potrebno da se ispoštuje procedura? Jeste. Da li je Zvezda ispoštovala? Jeste.

Slučaj zatvoren bavite se mečevima svoga tima i ćao.

 

Pomenute su sve tri ekipe, al je naravno fokus na Zvezdi, jer je direktni rival za trofej, otuda onda i veza trenera Partizana sa tom odlozenom utakmicom, jer smatra da ta odluka nije fer po njegovu ekipu. Svim klubovima na svetu je najrcnje kad imaju ovaj raspored sa utakmicama na svaka 3 dana.

I da, postoje procedure, a sad sto se za slucaj pitaju clanovi vaseg UO, to opravdano otvara sumnju protivnika u regularnost istog.

 

Al svakako srecno sa oporavkom, Boze zdravlja, pa da budete kompletirani za Ludogorec.

 

7 hours ago, Kooineeperk said:

 

A ovo je opravdan razlog prema pravilniku lige? 'ebo ligu onda... 

 

I da, da je obrnuto galamili bi i "mi" 😄 

 

 

 

Ma naravno da nije, slazem se, veliki blam za profesionalne klubove, pre svega za Zvezdu i Partizan, koji su i ovako u debelo povlascenom polozaju u odnosu na ostale. 

Bold - onda se razumemo 😄

Link to comment
Share on other sites

Naslov na Mozzartu - Zvezda ponovo ima zlatnu kopacku Evrope!

Pisu da je famozni Norvezanin glavni strelac trenutno, naravno i da je sve dogovoreno za dolazak u januaru...

Jedan moj drugar bi rekao - Isuse i Marijo...

Kakvi su to diletanti od kvazi-novinara, pisu za pola porcije sarajevskog i berbu usiju.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Manoly said:

Naslov na Mozzartu - Zvezda ponovo ima zlatnu kopacku Evrope!

Nevezano za to, moram da se pohvalim da sam ja pre neki dan zaista video zlatnu kopačku Evrope i da je to jedan od vrlo značajnih dana u mom životu. 

Elem, vraćao sam se mora i pošto smo prespavali u Makedoniji insistirao sam da odemo u Kafe 9 u Skoplju, i čekao da se ne pojavi Kobra i dočekao svojih pet minuta 🙂

 

Nažalost, nemam fotografiju kao dokaz, ali bukvalno je bio na metar od mene :). Tj. mimoišli smo se, ali hej i to je nešto 🙂

Edited by Don Juan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Ne vezano za to, moram da se pohvalim da sam ja pre neki dan zaista video zlatnu kopačku Evrope i da je to jedan od vrlo značajnih dana u mom životu. 

Elem, vraćao sam se mora i pošto smo prespavali u Makedoniji insistirao sam da odemo u Kafe 9 u Skoplju, i čekao da se ne pojavi Kobra i dočekao svojih pet minuta 🙂

 

Nažalost, nemam fotografiju kao dokaz, ali bukvalno je bio na metar od mene :). Tj. mimoišli smo se, ali hej i to je nešto 🙂

 

Blago tebi : Ja video juče Vuletića i Vlaha Vukadinovića na Slaviji ,razmahali se nešto ručicama i većaju ...

Na sreću,nemam fotografiju kao dokaz,ali bukvalno bili na metar od mene .. 😄

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Juan said:

Nevezano za to, moram da se pohvalim da sam ja pre neki dan zaista video zlatnu kopačku Evrope i da je to jedan od vrlo značajnih dana u mom životu. 

Elem, vraćao sam se mora i pošto smo prespavali u Makedoniji insistirao sam da odemo u Kafe 9 u Skoplju, i čekao da se ne pojavi Kobra i dočekao svojih pet minuta 🙂

 

Nažalost, nemam fotografiju kao dokaz, ali bukvalno je bio na metar od mene :). Tj. mimoišli smo se, ali hej i to je nešto 🙂

ne postuje se kovid protokol a ovamo se kuka sto doktor kraducka?

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, HAMMER said:

ne postuje se kovid protokol a ovamo se kuka sto doktor kraducka?

Kako to misliš ne poštuje se kovid protokol? Primio sam tri doze vakcine, u kafić u Skoplju nisam mogao da uđem bez dokaza o vakcinaciji, piće se služi samo na terasi, a do toaleta sam bio sa maskom.

Svi protokoli su ispoštovani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...