Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Nikad nisam razumio zasto fudbalske legende poput Dzaje ili Platinija se bave s kriminalom kad okoncaju karijere, mislim, sta im treba to? Ljigavce poput Terzica i nekako razumijem, kako ce na drugi nacin ipak netalentovane psihopate steci bogatstvo a da se ne bave kriminalom

Edited by Steele_321
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Laki21 said:

 

Kako besmislen, dva puta se dele procenti.

 

 

Neće, jer...⬆️

 

Ma daj,kao da su do sada povlačili neke racionalne poteze ... Biće,pristao je na manja primanja,bori se,polivalentan igrač (🤡) ,ceni ga stručni štab (🤡),bla,bla,bla.truć .... Daj Bože da grešim ...

Edited by mare80
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dragan Mićić said:

Pre neki dan videh na netu rodjendansku cestitku za Gobelju. Od samozvane gospodjetine Borjan. 
U cestitci pise da mu zeli ove godine neke arapske ili ruske milione. Tako da mozda oni znaju nesto sto mi ne znamo. Nadam se iskreno da nema produzenja ugovora.

 

Sto bi rekao Radasin, "more ako, blago čiče" 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dragan Mićić said:

Pre neki dan videh na netu rodjendansku cestitku za Gobelju. Od samozvane gospodjetine Borjan. 
U cestitci pise da mu zeli ove godine neke arapske ili ruske milione. Tako da mozda oni znaju nesto sto mi ne znamo. Nadam se iskreno da nema produzenja ugovora.

 

Ovo mu i ja zelim. I njemu i njegovoj lutki na naduvavanje.

 

Mrs u pizdu materinu sto dalje odavde. I da vise nijedan gardista nikad ne prismrdi blizu prvog tima.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, mare80 said:

 

Ma daj,kao da su do sada povlačili neke racionalne poteze ... Biće,pristao je na manja primanja,bori se,polivalentan igrač (🤡) ,ceni ga stručni štab (🤡),bla,bla,bla.truć .... Daj Bože da grešim ...

 

Drug, da ponovim - dva lapanja od procenata kupoprodaje su veća od jednog. Tako da će biti prodat možeš kuću da staviš.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Don Juan said:

Razlog za jučerašnji remi je što Stanković nije imao muda da umesto Dionija od prvog minuta počne Lazetić i umesto Krstičića Stanić. Ovo drugo i mogu da razumem, ovo prvo ne. 

Valjda uči na greškama.

Ниђе везе. Па нису Лазетић и Станић, Панчев и Пикси из младих дана који су разбијали као клинци.

Дерби нисмо добили јер немамо систем тј. очигледно бољи ростер не изгледа као тим боље на терену. Нама Драго износи лопту чешће него то што ради средина а оно бунарење из дп није ништа деуго него слабост.

Неко је већ поменуо да је Станковић извео клинце да буду алиби у случају пораза. И мени се тако чини јер да му је до клинаца (на страну стварни таленат) могао их је убацивати до сада х пута…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lazetic i Stanic su pokazali želju da igraju fudbal protiv Partizana,nisu bezali od duela i trazili alibi dodavanje nazad vec su koliko su mogli pokušali da nesto promene. To je kod vecine navijača bilo dovoljno da im se dopadnu a glavni razlog je sto vec nekoliko godina unazad naši igrači na derbi izađu kao na streljanje. Sve neka alibi igra i molba svevisnjem da se meč što pre završi. Zato su ova dva klinca nesto pokrenula pa su sad svima simpatični. Da postanu pravi igrači moraju još puno da rade i uvek imaju pristup utakmica kao u nedelju.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dakle, Žile se povredio. Svi smo znali da ce biti u startu povredjen ili da ce brzo da se povredi. Po sto puta ista prica, pa goveda jedna da daju pare iz svog dzepa ne bi invalide i cirkuzante dovodili ovako. Sramota. Jos i slikanje sa onom bitangom pevaljkinim sinom. Taman mislis da ne moze gore, bagra demantuje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ove sezone, koliko sam mogao da ispratim, nije uopšte toliko dobar...a i od par grobara sam čuo da igra lošije nego pre. 

 

Napisao sam ovo, čisto da ne počne da se diže u nebesa sad, kao što se pljuvao prošle godine, kad sam ga verovatno najviše branio ovde. 

 

Moguce, ne pratim ih, ali znam prosle godine da je od svih ofanzivaca njihovih jedini koji je uspevao bilo sta da uradi sa loptom u nogama. 

 

Vukanovic  je odbio dve ponude iz SL, sedece ovde do kraja polusezone kad mu istice ugovor i onda je slobodan. Mislim da ni minut nece odigrati. 

Link to comment
Share on other sites

Nama fale krila, ljudi, ali prava krila, ono sto je bio Radonjic, ono sto je Birmancevic, ono sto moze biti Lazar Randjelovic... Mi nabijemo 5 igraca u sredinu, ne sirimo igru, ne koristimo bokove, nemamo brzinu, pa evo i protiv Partizana ti znas da je njima jedan bek Miljlovic a drugi Urosevic i ti to ne umes da iskoristis...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Nije stomačni već korona.

A ja čitam na još nekoliko mesta da nije korona, beogradski portal je objavio za korona, mislim da je dizanje malo panike.

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Nije stomačni već korona.

Milan Borjan je negativan na korona virus, prema nalazima ima stomačni virus. Imamo više igrača sa istim problemom zbog čega ćemo prikupiti dokumentaciju i poslati Zajednici Superlige kako bismo odložili meč sa Voždovcem", saopštio je klub.
 Tako da brate malo pažljivije sa tim informacijama sa bzv portala, čekaj klub da se oglasi.

Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2021 at 6:06 PM, berti said:

Barem nije u startu povređen. I to je nesto

say what?

nije bio u startu, al je dosao spreman kao i ostali, pa se posle 60 minuta povredio, zato nije ni ulazio na derbiju..

jebeni konji i amateri, to nema nigde u svetu sem kod nas, da se totalno zapusteni igraci preplacuju, i to se dovode po minimum trojica u jednom prelaznom roku..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, n4l1m said:

say what?

nije bio u startu, al je dosao spreman kao i ostali, pa se posle 60 minuta povredio, zato nije ni ulazio na derbiju..

jebeni konji i amateri, to nema nigde u svetu sem kod nas, da se totalno zapusteni igraci preplacuju, i to se dovode po minimum trojica u jednom prelaznom roku..

 

Drkela ima kontinuitet, mora mu se priznati. Kontinuitet dovodjenja invalida, neznalica, zapustenih, kombinatoraca...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...