Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Erakovic nije bek i to što je odgira solidno u fazi odbrane jeste pohvalno ali Zvezda treba beka koji moze da odigra u oba pravca. Naravno ni Gajic nije nesto što nam treba a Gobeljic nije fudbaler. Nista bolje nije igrao ni Rodic koji je jedino što je uradio uputio onaj centaršut kad smo dali gol ali sve ostalo je uzas. Nemamo naviku da se pobijemo za bodove i to se vidi u svakom derbiju, ovi klinci su pokazali hrabrost i to je za pohavlu. U Zvezdi ne mogu da igraju mlakonje i to mora da se i sa tribine ukaze ovim banditima sto "vode" klub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bas lepa stvar iz ovog derbija su Erakovic, Stanic i Lazetic. Falio je ovde Pavkov mnogo, Falko je takodje uneo malo zivosti u nasu totalnu letargiju. Raspali smo posle gola primljenog, i to sramotno. Do gola je to i licilo na nesto, ali posle smo se bas raspali. Gajic je bezobrazno los, ali se mora pohvaliti odluka Stankovica na ulasku Stanica i Lazetica. Borjan, sta reci. Mora covek da se spusti na zemlju malo, mnogo je poleteo. 

Link to comment
Share on other sites

Da li ima ko da postavi pitanje šta se dešava sa njegosem i veljom? Forsirali su ih maximalno a sad ih maximalno ne ubacuju u igru. Ako nisu za Zvezdu daj ih negde na pozajmicu a ne da sede bezveze na klupi. Nemamo agresivnost prema protivniku kad ima loptu a napad nam je zasnovan na inspiraciji dva igrača pa kad ih protivnik zatvori onda smo bezopasni. Jedino smo ful popunjeni na štoperima koji  treba da pocnu da udaraju šamare bekovima koliko često moraju da spasavaju posle bezmudosti rodica ili gajica. 

Edited by Perkos2
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Bukvalno ih je ubacio da bi imao alibi ako izgubimo, bar ja imam takav utisak. Da je drugačije, igrali bi redovno, bar u domaćici. 

 

Apsolutno. I meni je ličilo ubacivanje dece na alibi u slučaju poraza.

 

Neverovatno je kakav smo raspad doživeli posle primljenog gola. Mogli u lagano da daju još 2.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Falco bio vrlo dobar, mogao bi i on sad posle povrede Bena da uleti u tim za Ludogorec.

Kanga izrudariio u drugom poluvremenu i odradio dobar posao, može on to da iznese sa Sanogom a da ispred imamo tri kreativna ofanzivca. Krstičić svakako nije u formi.

Eraković odigrao odličan posao u odbrani, svaka čast dečko. 

Stanić i Lazetić deluju baš dobro i treba da dobijaju šansu, čak bi Lazetiću dao da počne u Bugarskoj.

Rodić je baš u formi plus ne pada na kraju, svaka čast kondicionom treneru 😄

Katai ništa nogama ali zato glavom gol i prečka, majstorima treba samo momenat.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I treba uvek da nas kosta kad odlucimo da ziherasimo i stavljajmo Krsticice, Causice, Jovancice, Jovicice i ostale fudbalske bezveznjake kao neke osigurace koji na kraju ispadnu kao najgori. Bukvalno smo im poklonili jednog igraca time sto je Krstcic igrao.

Borjan ocajna reakcija kod gola, ali standardno, on ili brani ili prima ovo, a bojim se da ce kako vreme bude odmicalo sve vise da prima ovakve golove, pa se samo nadam da nas nece cascavati prisustvom kao sto je Stojkovic komsije.

Erakovic odradio korektan posao, i totalno mi je nejasno cemu ubacivanje Gajica za kog taman zaboravim kolko j e los, a onda me on u najsvetlijem izdanju podseti. Covek je none-around igrac, jednako los napred (jednom presao pola i centrirao na sever), a u odbrani smo mogli cak dva gola preko njega da popusimo.

Dragovic stavio Rikarda u dzep. Klasa, bukvalno da smo imali za nijansu slabijeg stopera, izgubili bismo ovo, jer nam je odbrana totalno nesigurna. 

Degenek korektno, nista posebno, ali ono njegovo kad bez greske to odradi.

Rodic uzeo - Rodic dao. Totalno lose markirao Natha, ali jbg smislio gol i nas.

Krsticic, Causic, Jovicic, Jovancic, nikad se necemo resiti takvih veznih bezveznjakovica. 

Sanogo se sibao u svom stilu, nije to bilo nesto epohalno, ali je bio siguran za razliku od svih prethodnih meceva i za razliku od Kange koji je bio toplo ladno. 

Ivanic nevidljiv, Katai je imao prilike, ali opet ni blizu uticaju na koji smo navikli. 

Dioni dobar, ali stvarno bezmozga. Popovic ga jeste u onom slucaju lepo procitao, ali mi je neverovatno da on nije predvideo da ce ovaj t ako da se baci i da nije gadjao kroz noge ili u dalji ugao.

Sto se klupe tice Falko nista, Lazetic borba, Stanic iznenadio, a Gajic je tolko los da je vise  ono suvisno k omentarisati. 
 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, stvarno je ruzno reci da je Krsticic taj rang, on prosto nije isti igrac u odnosu na ono sto je bionu Milojevoj Zvezdi, problem je sto su to morali znati oni sto su ga vracali, mada nista ne znaju, kao i mister dr Deki koji sa njim krece najvazniji mec trenutno.

Naravno, "sportski sektor" je za usranu motku sa ovim sto iz roka u rok rade, o bekovima su romani ispisani, spic je tema za verovati ili nepa i dalje cekaju da na prolece eksplodira Norvezanin koji ce eventualno doci na zimu. Sve je to toliko bedno, a i pored toga Zvezda je u 1.pol danas morala povesti uz punu kontrolu meca do onakvog gola  Borjanu kroz usi. Posle toga - raspad igre i borba za goli zivot gde je Dekijeva rola narocito bitna.

On jeste uveo dva klinca, koji sasnu ne dobijaju ni protiv Lucana, uz akcenat na to da cemo tek videti koliko ce obojica igrati.

Pfk ostar, prizvuk Stanijevicevog " besan pas" pogleda tokom mecagovori na sta je takva ekipa spremna, uz jasnu razliku u individualnom kvalitetu na nasoj strani, oni uvek to pristupom istope a to je opet pitanje za mister dr Dekija i njegovu pripremu taktike za ovakve meceve.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stankovic je u izjavi posle meca i pomenuo taj pristup meču i karakter kojeg nema dovoljno ali za to je i on zasluzan uz krimnalni dvojac iz uprave. Kao trener mora da znaš ko je od igrača spreman da ratuje u derbiju a ko želi da igra samo revijalne utakmice. Onda izaberes prave za derbi i odeš da pregaziš komsijum

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki21 said:

Ivanića ako neće da igra u prvenstvu već samo u Evropi prodati, ne pada mu na pamet da potrči a noge čuva bolje no Mrkela svojevremeno.

 

Krstitčića i Dionija za kobasice.

 

 

Stanić treba da igra svaku.

Nevolja nevolju privlaci 😂 

idi bjezi bre

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja izgleda jedini nista nisam video od tog Lazetica, cak me podosta podseca na Krstovica, samo je fizicki slabiji. Nekakav je trom i spor, ali eto nase je dete, menadzer se ne zove Radojica, pa je valjda ljudima simpatican. Ok, borio se, strava, ali ne videh tu nekog talenta. 

 

Erakovic i Stanic jesu bili dobri i zasluzuju sansu u kontinuitetu. Erakovic je ocvrsnuo, a bogami i frizuru doveo u red, fino zatvara pozadi. Stanicu jos pamtim onu sutinu protiv Sturma, a i danas se videlo da mali ima sve ono sto fali Mirku Ivanicu, mogao bi biti jako lepo iznenadjenje.

 

Mislim da bismo dobili utakmicu da nista nije menjao na poluvremenu. Samo je trebalo da ih malo sabere u svlacionici, apsolutno smo drzali utakmicu pod kontrolom do Borjanovog kiksa. Ovako s igracem manje u vezi i jadnim Gajom nismo znali gde udaramo i na jedvite jade ukrali bod.

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Don Radonja said:

Ajde sad da ne ubacujemo Krsticica u rang Causica i Jovance....

Ma ko ga sljivi, ako je ostario neka se tornja u penziju.

Mrzim sto neki igraju na staru slavu.

Borjanu treba hladjenje, ili ga na zimu dati u neki Katar.

Covek se zapustio, 7.mesec trudnoce, vodi abrove, glupira se, radi sve, sem ono za sta je placen. Najvece razocarenje ove  godine uz naravno Stankovica, koji ce ove klince da zaturi ponovo zarad poluinvalida koji kostaju ko sv Petra kajgana.

Ovaj tim ima Dragovica i degeneka, donekle Rodica, Sanoga, Kataija, Ivanica i Bena. Ovo ostalo je sve preplaceno debelo. 

Od sve trulezi, Mrkela naj zaudara.

Partizan moze do duple krune ove godine, imaju tim, imaju trenera i imaju navijace, kad se bude sa severa orilo Vucicu pederu, mozda ce neki zracak nade da prodre kroz sivilo koje je naneo lebdeci duh nad Rajkom.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fali Pavkov. Nama treba neko da spusti loptu Kataiu i Mirku Pixiju, a iz toga profitiraju i ostali u napadu. Dioni je i sam rekao kad je dolazio, covek igra uz nekog u napadu. Prosto ne moze da bude sam, a cim ulazi u sansu znaci da nije operisan od fudbala. 

sve pohvale za klince. jedino mi jos nije jasno koja je Lazeticeva pozicija. ispada da napadac nije a za krilo nije dovoljno prodoran. vidim u mladjim kategorijama daje 4 gola ko od sale ali nikako ovde da to pokaze. verovatno ce trebati strpljenja ali svakako je osvezenje spram rajovog automehaniraca koji je do skora igrao kod nas

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pristup na ovom derbiju od starta nije bio katastrofa kao ranije, problem je kako smo primili gol iz prvog suta i to sa distance, losa postavka kod tog udarca je vidljiva. Takodje, reakcija nakon gola je bila bas za analizu, blago je reci ocajna. Nismo licili od 36. minuta ni na sta. Treba napomenuti da smo igrali bez Pavkova i Bena. 

Link to comment
Share on other sites

Jedan klasican derbi. Ko povede, pobediti nece 😄

 

Bukvalno kad smo ih mleli, kad nisu nista mogli, dali su nam gol. Isto tako i sa druge strane, kad smo ostali bez snage i ideje, kad mi nista nismo mogli, mi smo njima dali gol. 

 

Borjan postao ozbiljna kiksara. 

Krsticic uz Sanoga totalno nepotreban... 

Erakovic i cela zadnja linija je bila skroz korektna, ali bez ucesca u napadu, osim malo Rodica. Dragovic majstor, jedva cekam i njegov prvi gol.

Ivanic slabo, Katai jedva da moze nesto sam bez njegove podrske, ili Kangine. 

Dioni, jeste da je jak kao bik, kao sto sam kaze. Ali je isto tako izgleda i slep kad se zaleti. Vec neki put ne reseava situaciju 1na1 sa golmanom, nit plasira, nit bocne, nit pokusa kroz noge, vec pravo u golmana. 

Klinci odradili lep posao, Stanica sam i ispratio malo kad je dolazio, ima tu materijala za obradu, moze biti dobar ubod, prelepa pirueta, treba imati i muda tako nesto uraditi na prvom derbiju, a da jos nije postao ni prva rezervna opcija. Lazetic decko ima svega 17 godina a vec ostavio daleko bolji utisak od onog balvana koga smo jedva prodali. 

 

Partizan, onako. Dali su gol iz jedinog suta u okvir gola. 

Stavili smo Rikarda u dzep. Natho je majstor igre ali ne moze 90min. Ostalo zali boze, uz par OK mladih igraca. Markovic, jbt, prop'o. Gledao sam Partizan i u Evropi, ne znam zasto Markovic dobija ovoliko prostora. Dosta su i mesarili, dozvoljen ostriji kriterijum im je isao na ruku. Ono na kraju cist crveni za Urosevica (mislim da je on bio). 

 

Nista, idemo dalje, bice ovo duga sezona. 

 

 

 

 

I jos dve stvari:

  • Bili smo bolji ali kako se sve odvijalo ok je i 1:1 na kraju... steta sto ih nismo odmah naceli. 
  • Bio je cist faul nad Rodicem kod njihovog ponistenog gola, igrac Partizana ide djonom i Rodic ne zahvata loptu punom jacinom od udarca djonom u nogu. Deluje mi da igrac Parizana nije ni taknuo loptu. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...