Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Stankovic 0 od trenera. Opredelio se za provereno losu kombinaciju sa Krsticicem i Sanogom plus Kanga koji kampuje ispred naseg kaznenog. Napad nam odsecen, Partizan nam uzeo posed. Posle toga igra sa 2 spica iako to nikad ne igramo.

 

A sve sto je trebao da uradi jeste da Bena zmeni Falkom i da ostvari kontrolu nad posedom. Na kraju je drzao Dionija do kraja bez potrebe. Po ko zna koji put smo usli kao picke i ostali bez bodova protiv losije ekipe.

 

Nismo izgubili samo zato sto su oni odvratna mesarska ekipa pa ih neka karma na kraju stigne. Muka mi je vise od derbija, nama je potreban psihijatar.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Profesor said:

Stankovic 0 od trenera. Opredelio se za provereno losu kombinaciju sa Krsticicem i Sanogom plus Kanga koji kampuje ispred naseg kaznenog. Napad nam odsecen, Partizan nam uzeo posed. Posle toga igra sa 2 spica iako to nikad ne igramo.

 

A sve sto je trebao da uradi jeste da Bena zmeni Falkom i da ostvari kontrolu nad posedom. Na kraju je drzao Dionija do kraja bez potrebe. Po ko zna koji put smo usli kao picke i ostali bez bodova protiv losije ekipe.

 

Nismo izgubili samo zato sto su oni odvratna mesarska ekipa pa ih neka karma na kraju stigne. Muka mi je vise od derbija, nama je potreban psihijatar.

Konačno neko da ukaže na nas veliki problem. Krsticic ne da nema mesta u prvoj nego on bi mi bio zadnja opcija a i Sanogo je kriminalan. Kanga isto blagi očaj večeras.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Profesor said:

Stankovic 0 od trenera. Opredelio se za provereno losu kombinaciju sa Krsticicem i Sanogom plus Kanga koji kampuje ispred naseg kaznenog. Napad nam odsecen, Partizan nam uzeo posed. Posle toga igra sa 2 spica iako to nikad ne igramo.

 

A sve sto je trebao da uradi jeste da Bena zmeni Falkom i da ostvari kontrolu nad posedom. Na kraju je drzao Dionija do kraja bez potrebe. Po ko zna koji put smo usli kao picke i ostali bez bodova protiv losije ekipe.

 

Nismo izgubili samo zato sto su oni odvratna mesarska ekipa pa ih neka karma na kraju stigne. Muka mi je vise od derbija, nama je potreban psihijatar.

To govorim već odavno, kos od onog košarkaškog derbija gde su nas dobili sa Cvetkovicem i realno prosečnim timom,  nekoliko godina smo bolji ali nikako da odigramo muški. Bukvalno psiholog da ih nalozi, sećam se intervjua velikog Blaže ica pred Francusku 1998 hoćete li da prodjete grupu pitanje novinara. I on kaže šta grupu idem da osvojim, ako ne idemo zbog toga šta ima da idemo. To je taj pobednički mentalitet koji trener mora da usadi i da kad si gori da imaš neku šansu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Eraković odličan u odbrani. Vidi se da nije navikao da igra napad. Gajić ove sezone zato još nije odigrao pristojan meč.

 

Odrastao u mladjim kategorijama FKCZ i nije navikao da Zvezda stalno napada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...