Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

Ovo je bilo za X ko vrata ....

Hvala Mići i portugalskom Sanogu za pobedu ....

Ovaj naš orginalni je valjda ispucao svoju dozu gluposti za ovu sezonu,ne treba biti prestrog prema čoveku jedan je od hvalitetnijih u našem timu ...

Čak je i Gobelja bio pristojan za svoj nivo ... 😄

Link to comment
Share on other sites

Sanogu nije prvi put da pravi ovakve pizdarije. Štaviše, ovo mu je skoro zaštitni znak. Ako se ne varam, ovako iz glave, protiv Genta i Hofa u gostima je imao slične poteze, jedan skoro identičan ovome. Svaki put zbog toga što mu je leva noga mnogo slabija. 
 

Inače, velika pobeda. Bilo bi lepo da u Bugarskoj izvučemo X2. A, u nedelju, zna se. 🙂

Link to comment
Share on other sites

lagana pricica..

lm, oce neko nekad da odgovora za ovolike promasaje.. ko je trazio falca? 2m sprceno na njega, on ni posle godinu i po dana ne igra... pa onda se pukne jos 1,5m za zivkovica.. umesto da je placeno 900k za falcinelija, sa kojim bi davali, 40% vise golova..

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Odlična tekma, bravo bre.

Šteta za grešku Sanoga, igrao je vrh tekmu do tad. Nije pomoglo ni to što je Gobelja branio zonom i kasnio na blok.

Kanga sacršen centaršut i sjajan gol Rodića, bravo. Primetno je kod Rodića i da ne pada već standardno oko 60og minuta, podigao je spremu solidno.

Rišairo deluje izgubljen u vremenu i prostoru ali već sam se zajebao za Ivanića pa nek i on iznenadi pozitivno, ima fudbala u njemu čini mi se.

Ivanić, šta reći nema ga nigde i onda onako iznudi penal koji je Magiko rutinski dao. 

Sve u svemu, pokazali smo da možemo protiv najjače ekipe u grupi, važna 3 boda za samopouzdanje,  sad to zasladiti pozitivnim rezultatom u Bugarskoj.

Samo da se Ben što pre oporavi, baš sam se smorio kad se povredio!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

lagana pricica..

lm, oce neko nekad da odgovora za ovolike promasaje.. ko je trazio falca? 2m sprceno na njega, on ni posle godinu i po dana ne igra... pa onda se pukne jos 1,5m za zivkovica.. umesto da je placeno 900k za falcinelija, sa kojim bi davali, 40% vise golova..

 

Živković je došao kao free agent. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tunji Awojobi said:

 

Živković je došao kao free agent. 

 

al je placen oko 500k po godini a znano je da quttza ne moze.. a kao sto rekoh vec imas na toj poziciji preplacenog falca i bakayoka, koji i bez njega nisu imali mesta..

naci, prosto i jednostavno.. ko je trazio falca, bakayoka, ko ih je gledao?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, n4l1m said:

lagana pricica..

lm, oce neko nekad da odgovora za ovolike promasaje.. ko je trazio falca? 2m sprceno na njega, on ni posle godinu i po dana ne igra... pa onda se pukne jos 1,5m za zivkovica.. umesto da je placeno 900k za falcinelija, sa kojim bi davali, 40% vise golova..

Jeste otkupna ali je Falcinelijeva  plata 2 puta veca od Zivkoviceve. Mislim da smo ga placali pola mi a pola Bolonja.

Link to comment
Share on other sites

Značajna pobeda u jednoj baš takmičarskoj utakmici. Bilonje grešaka ali ne da se nekom skida glava zbog toga.Sanogo je do te greške bio uz Dragovića najbolji naš igrač i ne treba ga vešati zbog kiksa. Desno smo osakaćeni a i pozicija Živkovića gde on treba da se sam izbori za loptu je loša. Nama je teeba tip igrača kao Falčineli a doveli smo nešto između krila i polušpica.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...