Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

4 hours ago, Pero_Cameron said:

Ovaj Iranac vise nije u Gentu? Jos jedan koji nema utakmice u nogama i kojem ce trebati vreme da se uigra.

Igrao je čelu sezonu prošlu i bio na pripremama,  al jos nije potpisao pa polako.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-cementira-rodica-do-kraja-karijere-spreman-ugovor-do-2025/397377

Link to comment
Share on other sites

https://www.danas.rs/zivot/marakana-jedini-stadion-na-svetu-kome-se-zna-ime-i-prezime-prvog-posetioca/?fbclid=IwAR03wnGJa6W9avv9vQyLbmTfwGHv321LVstwdUrumVzcZXwiRlf9XUnIDww

 

Quote

Ovaj stadion je verovatno jedini stadion na svetu kome se zna ime i prezime prvog posetioca ikada. To je bio Laza Perović zemljoradnik iz okoline Loznice. Laza je stigao na stadion u šest sati ujutru, seo na istočnu tribinu i iz torbe izvadio sir i pogaču, da doručkuje.

 

 

:Hail:

  • Like 7
  • Love 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

Ne mogu da verujem da nisu pozvali jednog Piksija i Deja, kontam Prosinecki je daleko, al ovaj je cesto u Bgu zbog posla a ovaj drugoj je blizu. Pricati o punoj marakani bez 2 najveca virtuoza u nasem dresu...

Piksi

Dejo

Sinisa

Robi

Pjana ili Drulic

Nemanja Vidic

Nikola Zigic

  

Sramota

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dragan Mićić said:

Piksi

Dejo

Sinisa

Robi

Pjana ili Drulic

Nemanja Vidic

Nikola Zigic

  

Sramota

 

 Milos Ninkovic 

Slavisa Stojanovic (red je da mu se oduzimo bar ovvako  jer je trebalo da bude  mnogo vise postovan)  

Pancev 

Binic. 


Ima tu zaista puno imenam sad kad bi sve njih brojali, broj bi bio impozantan. Problem je sto su konkretno Piksi i Dejo 2 najveca madjionicara koja su igrala posle Dzajica i Pizona i po tome zaista zasluzju da pricaju o punoj marakani jer se zbog tih igraca najvise dolazilo na istu. 

 

5 minutes ago, Perkos2 said:

Čujem da se ženi terzin mali pa nema para za levog beka!

bilo bi dobro kad bi neko od upucenjih i neko ko se razume u fudbal mogao da nam objasni, posto levog beka nema vec 5 godina, da li je bilo moguce da tada uzmemo nekog iz omladinaca i da ga forsiramo, da li bi sada imali dobru zamenu za Rodica? KOliko je moguce to sa nasim mladjim kategorijama?  Ja ne mogu da verujem da mi u svojoj skoli nemamo nekog ko moze da zameni Rodica u nasoj ligi ili da bude bolji od Gobeljica sa druge strane. Jedan Pizon je vozao Real sa 17 godina..

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Panenka

Neko iz Ajaksa 1973 

 

Jesu li uopšte pomenuli da se na Marakani igralo finale KŠ i Evropskog prventstva? 

Pa ja nisam video da su pomenuli. 
Zato i kazem. Jako lose uradjeno.

Jednostavno su pretrcali periode kada su mogli da pomenu one koji nisu dobro sa Terzicem. To je moj zakljucak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...