Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

9 minutes ago, berti said:

U fkp stigao neki Holandez. Isto prosao Ajaksovu sklolu. Nesto mi.govori da je taj vec spreman i da sutra moze da zaigra, a ovaj naš ce za jedno pola godine da dostigne takmicarsku formu.

Tudje vazda bilo sladje, jbg.

Link to comment
Share on other sites

Pominjali smo već Mohamadija na ovoj temi, ali bih pre uzeo Bjorkana iz Bodoa. Možda sam ja zaluđen tim Bodom, ali prave jako pismene fudbalere, pogledajte samo njihove utakmice protiv Milana. Sve se radi u punom trku, fizički su spremni, a i tehnički ne zaostaju mnogo.

 

Sa druge strane Mohamadi je prebrz i taktički odgovoran, nije neupotrebljiv ni prema napred prevashodno zbog te izuzetne brzine.

 

Oba igrača su reprezentativci, tako da verujem da niti jedan od njih neće biti promašaj.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Liska Manjina said:

Pominjali smo već Mohamadija na ovoj temi, ali bih pre uzeo Bjorkana iz Bodoa. Možda sam ja zaluđen tim Bodom, ali prave jako pismene fudbalere, pogledajte samo njihove utakmice protiv Milana. Sve se radi u punom trku, fizički su spremni, a i tehnički ne zaostaju mnogo.

 

Sa druge strane Mohamadi je prebrz i taktički odgovoran, nije neupotrebljiv ni prema napred prevashodno zbog te izuzetne brzine.

 

Oba igrača su reprezentativci, tako da verujem da niti jedan od njih neće biti promašaj.

I ja bih pre Bjorkana ali mislim da će naši potpisati Mohamadija jer je slobodan igrač a Bjorkan ima ugovor do decembra.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Neme said:

Šta kaže katedra naučnika sa severa? Može ako je Iranac? Ili veto važi samo za ove naše'?


Mislim da nisu u fazonu da diskriminišu po religijskoj osnovi. Samo po nacionalnoj. Svejedno, pajseri. 
 

EDIT: zapravo, kad razmislim, po etničkoj, a ne nacionalnoj. Još gore. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

I ja bih pre Bjorkana ali mislim da će naši potpisati Mohamadija jer je slobodan igrač a Bjorkan ima ugovor do decembra.

Molde i Bodo se kidaju za titulu u Norveškoj. Prvim uzmemo Ohija, a drugima Bjorkana i nema ljutiš. Pošteno 😄

 

Nije ni Mohamadi za baciti, ima dobro reprezentativno iskustvo i fizički je prespreman. Teško da može biti ogroman bust, verovatno i proverenija opcija. Ali opet Bjorkan je mlađi i ako pogodimo sa njim verujem da sledi oooozbiljna zarada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Juan said:

Teško pre zime. Na zimu izvesno, ili ode za dž na leto.

Nista nije sigurno, mada nije mnogo vremena ostalo ni nit za ulazni, nit za izlazni transfer.

Svakako vec vidim da Ivanic nece produziti ugovor, prodaja na zimu ispod svake cene je realna prica.

Link to comment
Share on other sites

Ivaniću je valjda već ponuđen (ili će to biti ovih dana) novi ugovor po kome bi zarađivao 600K godišnje i bio bi jedan od najplaćenijih igrača. E sad da li će ovaj to prihvatiti...

 

Inače kreće prodaja karata za LE.

 

Quote

 

Crvena zvezda će petu godinu u nizu igrati grupnu fazu nekog evropskog takmičenja, a prodaja paketa karata za Ligu Evrope počinje već u petak.

Onlajn prodaja za vlasnike sezonskih karata kreće u petak, 3. septembra i traje do utorka 7. septembra, gde oni imaju prava da otkupe svoje mesto sa 30% nižom cenom paketa. Potrebno je samo da se loguju sa brojem sezonske karte kako bi to učinili.

Prodaja na blagajnama za vlasnike sezonskih karata je 6. i 7. septembra i oni takođe mogu da otkupe svoje mesto sa 30% nižom cenom paketa. U slučaju dolaska na blagajnu, sezonci moraju imati sezonsku kartu kao dokaz.

Prodaja onlajn i na blagajnama samo za članove kluba zakazana je za 8, 9. i 10. septembar koji imaju prava da kupe dva paketa po punoj ceni, takođe tu i sezonci koji su automatski i članovi kluba mogu da kupe još dva paketa po punoj ceni. Članovi treba samo da se loguju brojem članske karte, ukoliko planiraju onlajn kupovinu. U slučaju dolaska na blagajnu, članovi kluba moraju priložiti člansku kartu kao dokaz.

Od 11. septembra kreće slobodna prodaja preostalih paketa onlajn i na blagajnama.

 

Cene su sledeće :

 

CENE PAKETA LIGA EVROPA 2021/22:

SEVER/JUG RSD 3.500

ISTOK RSD 7.000

ZAPAD RSD 8.000

VIP ZAPAD RSD 15.000

VIP I/II RSD 30.000

VIP GALERIJA RSD 40.000

 

SEZONCI:

SEVER RSD 2.450

ISTOK RSD 4.900

ZAPAD RSD 5.600

VIP ZAPAD RSD 10.500

VIP I RSD 21.000

VIP GALERIJA RSD 28.000

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Manoly said:

Nista nije sigurno, mada nije mnogo vremena ostalo ni nit za ulazni, nit za izlazni transfer.

Svakako vec vidim da Ivanic nece produziti ugovor, prodaja na zimu ispod svake cene je realna prica.

Pazi da ga Terza ne proda za “septembarsku” platu, kao sto su Gavrica za avgustovsku 😅

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...